20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Problem z Powerball opóźnia losowanie zwycięskich liczb w sobotę

Problem z Powerball opóźnia losowanie zwycięskich liczb w sobotę

On gra

Sobotnie losowanie jackpota w Powerball o wartości 1,30 miliarda dolarów zostało przełożone, ponieważ nie dokończono wymaganych „procedur losowania”, podali urzędnicy.

Loteria wydała oświadczenie, w którym prosi graczy o zatrzymanie swoich losów.

Jak wynika z komunikatu loterii, po zakończeniu procedur weryfikacji liczby zostaną wylosowane i opublikowane w Internecie.

„Zasady Powerball wymagają, aby każdy bilet sprzedany w całym kraju został zeskanowany i zweryfikowany przez dwa różne systemy komputerowe przed wylosowaniem zwycięskich liczb” – czytamy w oświadczeniu. „Ma to na celu zapewnienie, że każdy bilet sprzedany na losowanie Powerball zostanie rozliczony i będzie miał równe szanse na wygraną. Dziś wieczorem mamy jedną jurysdykcję, która potrzebuje dodatkowego czasu na zakończenie procesu losowania z wyprzedzeniem”.

Za opóźnienie Powerball obwiniaj „loterię jednego uczestnika”.

W oświadczeniu na stronie internetowej Powerball obwiniano „loterię dla jednego uczestnika”, która potrzebowała więcej czasu na zakończenie procedur losowania z wyprzedzeniem. W oświadczeniu stwierdzono, że środki zostały podjęte „w celu ochrony integralności i bezpieczeństwa Powerball”.

Graczom zaleca się zatrzymanie biletów.

W oświadczeniu Powerball stwierdzono dalej, że losowanie będzie transmitowane na żywo, a zwycięskie liczby zostaną opublikowane na stronie internetowej Powerball i na kanale YouTube.

„Proszę zachować bilety na sobotnie losowanie Powerball” – czytamy w oświadczeniu. „Po zakończeniu wymaganych procedur losowania losowanie Powerball zostanie przeprowadzone pod nadzorem urzędników ds. bezpieczeństwa loterii i niezależnych audytorów”.

Kiedy zostaną wylosowane zwycięskie liczby w Powerball?

Nie podano harmonogramu.

W oświadczeniu stwierdzono, że wycofanie nie nastąpi do czasu zakończenia wcześniejszych procedur wycofania.

Stowarzyszenie Loterii Wielostanowej nie było w stanie podać szacunków w sobotę wieczorem.

READ  Stany Zjednoczone wszczynają śledztwo w sprawie eksplozji samolotu Boeing 737 MAX podczas lotu Wiadomości transportowe

To rozwijająca się historia. Sprawdzaj aktualizacje.