29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Premiera „Boy and the Heron” za 10 milionów dolarów, Beyoncé się potyka – ostateczny termin

Premiera „Boy and the Heron” za 10 milionów dolarów, Beyoncé się potyka – ostateczny termin

Sobota rano: Aktualizacja dla aktualizacji….G. Dzieci Chłopiec i czapla Jest to największe otwarcie w historii dealera, które odbyło się w odstępie 3 dni 10,7 miliona dolarów – 12 milionów dolarów Po piątku / zapowiedzi 5,56 miliona dolarów. Ogólny rynek, choć powolny, nie jest zły, ponieważ osiągnęliśmy około 69 milionów dolarów, czyli o 82% więcej niż w zeszłym roku. Dziękuję Bogu za małe cuda.

EMC” Renesans: film Beyoncé Stracił swój blask m.in 5,6 miliona dolarów 3 dni, -74%. Oh. Można powiedzieć, że film Queen Bey zawsze był skazany na porażkę, ponieważ jest to musical i jest na pierwszym planie. Jednak najgorszy czas na premierę filmu to okres przedświąteczny, kiedy kinomani są zajęci wakacyjnymi zajęciami. Co więcej, nie da się uruchomić filarów wsparcia samymi mediami społecznościowymi. Potrzebujesz ogromnej gamy reklam telewizyjnych, pełnych 360 stopni i talk show z tego wszystkiego. Nigdy nie jest mądrze podchodzić do teatru po cichu: spójrz, co robi Warner Bros wonka, Który rozpocznie się w przyszły weekend i może eksplodować powyżej przewidywanych 40 milionów dolarów. Mam na myśli, że film zyskał ogromną popularność Dzisiejszy występ Trochę pomiędzy Jimmym Fallonem i Anne Hathaway – i tak jest Nawet w filmie! Jest w kolorze neonowym Eileen! Chodzi o to, żeby Twój film przekroczył zakres jakiejkolwiek reklamy i wkroczył w etos kulturowy, aby odbił się echem.

Piątkowy wieczór: Podczas gdy pierwszy weekend grudnia cieszy się złą opinią jako powolny, drugi weekend jest często jeszcze wolniejszy, więc nie zdziw się, jeśli wszystkie filmy, które zarobiły brutto 38 milionów dolarów, będą porównywalne z tą samą klatką rok temu. Hayao Miyazaki Chłopiec i czapla, Zgodnie z oczekiwaniami, wszystkie filmy będą prowadzić zgodnie z oczekiwaniami 10,7 miliona dolarów Otwarcie po 5,4 miliona dolarów W piątek w 2205 kinach, co obejmuje premiery o wartości 2,39 mln dolarów. Film ma obecnie oglądalność na Rotten Tomatoes na poziomie 88%.

Brama Lwa

Drugie miejsce zajmuje czwarty weekend Lionsgate Igrzyska Śmierci: Pieśń ptaków śpiewających i węży Z piątkiem 2,5 miliona dolarów (-38%), 3 dni 8,75 miliona dolarów (-38%) ogółem 134,9 mln dolarów Do niedzieli EOD był dostępny w 3665 kinach. Krajowe 24-dniowe sumy operacyjne o -7% Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda W tym samym czasie, który został otwarty w ten sam weekend przed Świętem Dziękczynienia w 2018 roku. Harry’ego Pottera Kontynuacja zakończyła się kwotą 159,55 miliona dolarów w USA i Kanadzie.

Trzeci to Toho Godzilla minus jeden W 2540 kinach w drugi piątek dnia 1,8 miliona dolarów (-62%), drugi weekend 6,4 miliona dolarów Całkowita liczba wynosi (-44%) 23,4 miliona dolarów W niedzielę.

Animacja Universal/DreamWorks Trolle łączą siły Zobaczymy w piątek czwartego 1,3 miliona dolarów (-23%), 3 dni 6 milionów dolarów (-23%) do całości 82,88 mln dolarów W 3447 kinach.

GT

Drugi weekend AMC Renesans: film Beyoncé W 2539 kinach z niecierpliwością czekamy na drugi piątek 1,6 miliona dolarów-86% i 3 dni 5,2 miliona dolarów-76%, całkowite działanie 28,2 miliona dolarów. Może ten film powinien był zostać wyświetlony w tygodniu? To jest gwałtowny spadek obok Taylor Swift: Trasa przez wieki Która spadła o -64% w weekend 2. renesansDrugi procent klatek jest również gorszy niż Hannah Montana i Miley Cyrus: Impreza najlepsza z obu światów (-67%), Justin Bieber Nigdy nie mów nie (-55%) i Michaela Jacksona Otóż ​​to (-43%).

Bleecker Street muzyczna kelnerka Widziane w piątek od godz 700 tysięcy dolarów W 1214 kinach i przez 3 dni grania 2,25 miliona dolarów.

Piątkowy poranek: Po dostarczeniu do sprzedaży jednego japońskiego filmu w grudniu w ubiegły weekend Godzilla minus jeden, Oto kolejny film, który zdominuje: Studio Ghibli i Gkids Hayao Miyazakiego Chłopiec i czapla Zobacz łuk numer 1 z 10 milionów dolarów + Po 2,39 miliona dolarów Czwartkowe zapowiedzi i wczesny dostęp.

Przedstawione tutaj firmy były dosłownie nagłówkami japońskich wydarzeń na żywo w ostatni weekend Godzilla minus jeden ( Przeczytaj recenzję ), którego przedpremierowe premiery wyniosły 2,1 miliona dolarów, a w piątek wypuszczono je na rynek za 4,7 miliona dolarów, a w ciągu 3 dni w 2308 kinach zarobiono 11,4 miliona dolarów.

Chłopiec i czapla Film był wyświetlany w 1774 kinach w USA i Kanadzie, a zaczyna się w czwartek o 17:00. W ten weekend obraz będzie wyświetlany w 2205 kinach, w tym w Imax i PLF. Jest to pierwszy film Studia Ghibli, który zostanie wyemitowany w IMAX. Zgłoszenia kwalifikujące się do nagrody rozpoczęły się w Święto Dziękczynienia w Nowym Jorku i Los Angeles i według Gkids liczby te będą uwzględniane proporcjonalnie w dziennych sumach przez następne dwa tygodnie.

POWIĄZANE: Producent i założyciel Studio Ghibli, Toshio Suzuki, opowiada o najbardziej osobistej twórczości Hayao Miyazakiego

Chociaż Miyazaki przeszedł na emeryturę w 2013 roku, powrócił do reżyserowania tego filmu, który określa się jako „pół-autobiograficzną fantazję o życiu, śmierci i stworzeniu”. Na zdjęciu młody chłopak o imieniu Mahito tęskni za matką i wyrusza w świat, który dzielą żywi i umarli. Tam śmierć się kończy, a życie rozpoczyna się na nowo.

ostatni film Miyazakiego, Wiatr się wzmaga, Zarobił 5,2 miliona dolarów w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem Disneya. Obecnie najlepszy weekend otwarcia dla filmu Studia Ghibli przypada na rok 2012 Sekretny świat Arriettyktóry zarobił 6,4 miliona dolarów za pośrednictwem Disneya i zakończył się kwotą 19,2 miliona dolarów w Stanach Zjednoczonych. Chłopiec i czapla Z łatwością przekroczy powierzchnię otwarcia tego zdjęcia wynoszącą 1522 kina, stając się najszerszym otwarciem w historii filmu Studio Ghibli, a także najszerszym otwarciem w przypadku premiery Gkids. Chłopiec i czapla Jest pokazywany w wersjach z angielskimi napisami i dubbingiem. W wersji z dubbingiem występują Christian Bale, Dave Bautista, Gemma Chan, Willem Dafoe, Karen Fukuhara, Mark Hamill, Robert Pattinson i Florence Pugh.

POWIĄZANE: Operator filmu „Chłopiec i czapla” Atsushi Okoi opowiada o dodaniu ciemnych stron do animacji, aby „wprowadzić ciemność” w głównego bohatera

Chłopiec i czapla Film uzyskał świeżo certyfikat 95% na Rotten Tomatoes i zarobił ponad 84 miliony dolarów za granicą, w tym 56,1 miliona dolarów w rodzimej Japonii, gdzie w lipcu osiągnął najwyższe otwarcie w historii Miyazakiego bez żadnej promocji.

Obraz miał międzynarodową premierę podczas ceremonii otwarcia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, co było pierwszym japońskim filmem lub anime. Niedawno zdobył nagrodę New York Film Critics Circle dla najlepszego filmu animowanego i został uznany przez National Board of Review za jeden z 10 najlepszych filmów 2023 roku.

„Godzilla minus jeden”

Rozmawiać o Godzilla minus jeden, Najbardziej dochodowy tytuł aktorski w Japonii w czwartek znalazł się na szczycie list przebojów 1,25 miliona dolarów (-8% od środy) i pierwszy tydzień 17 milionów dolarów W 2308 kinach. Wygląda jak drugi weekend na zdjęciu 5 milionów dolarów – 6 milionów dolarów W nieostrożnym wyścigu o trzecie miejsce z drugą oponą dla AMC Renesans: film Beyoncé.

GT

Ten dokument koncertowy 32-krotnego zdobywcy nagrody Grammy (przeczytaj recenzję) wstrzymywał występy od poniedziałku do środy, ale wrócił w czwartek z 1,145 milionami dolarów i zajął trzecie miejsce tego dnia. Ona także się rozgląda 6 milionów dolarów. Uruchom com dla renesans On jest 23,1 miliona dolarów.

Brama Lwa

Nie lekceważ Lionsgate Igrzyska Śmierci: Pieśń ptaków śpiewających i węży (Przeczytaj recenzję), która została umieszczona w drugi czwartek z 1,148 miliona dolarów (-3% od środy) i zajęło to trzeci tydzień 19,5 miliona dolarów w 3691 kinach o łącznej liczbie seansów 126,2 mln dolarów. Prognozy dotyczące czwartej klatki filmu wprowadzającego w reżyserii Francisa Lawrence’a, z Rachel Ziegler i Tomem Blythe w rolach głównych. 8 milionów dolarów.

Czwarte miejsce zajmuje film fabularny z musicalu Bleecker Street na Broadwayu Kelnerka, Kto to zrobił 672 tysiące dolarów W 1214 kinach.

Piąte miejsce to Apple Original Production Napoleon Za pośrednictwem Sony (przeczytaj recenzję), która wykonała 609 tysięcy dolarów Czwartek -13% w stosunku do środy w drugim tygodniu 10,2 miliona dolarów W 3500 kinach i łącznej liczbie 48,9 mln dolarów.

POWIĄZANE: Zwiastun „Poor Things” przedstawia wskrzeszoną Emmę Stone i zmodyfikowaną protezę Willema Dafoe

Yorgos Lanthimos zdobył Złotego Lwa na Festiwalu Filmowym w Wenecji Złe rzeczy, Z udziałem i wyprodukowaną przez Emmę Stone (przeczytaj recenzję), wystawiany jest na czterech rynkach, w sumie w dziewięciu kinach – w Nowym Jorku (AMC Lincoln Square, Regal Union Square, Brooklyn’s Alamo Drafthouse), Los Angeles (AMC Century City, AMC The Grove, AMC Burbank 16), San Francisco (AMC Metreon, Alamo Drafthouse Mission) i Austin (Alamo Drafthouse South Lamar). To thriller dla dorosłych wyprodukowany przez Disney’s Searchlight i ciekawie będzie zobaczyć, jak widzowie sztuki przyjmą ten obraz, co wywołało spore zamieszanie wśród blogerów zajmujących się nagrodami i w mediach. Film opowiadający o dziewczynie podobnej do Frankensteina, która odnajduje swoją niezależność seksualną w całej Europie, ma 93% świeżej oceny w serwisie Rotten Tomatoes. Szmaragdowy winyl oparzenie solne, Co wielu uznało za odważne w swojej sensacyjnej treści, w pierwszym weekendzie w siedmiu kinach zanotowano kwotę 322 000 dolarów, przy średniej 46 000 dolarów w kinach. Móc Złe rzeczy Który szczyt?

Saltburnktóra po Święcie Dziękczynienia zakończyła swój trzeci tydzień imponującym trzecim weekendem z udziałem -9%. 2,9 miliona dolarów Po czwartku 256 000 dolarów i łącznie 7,6 miliona dolarów. Film Amazon MGM pojawi się na Prime 22 grudnia (przeczytaj recenzję).

READ  Max wycofuje przerwy promocyjne, gdy Warner Bros. Discovery sprawia, że ​​transmisja strumieniowa wygląda na bardziej płaską – ostateczny termin