10 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ballon d'Or 2022

Poznaj zwycięzców imprezy 2022

The Nagroda Złotej Piłki 2022 Impreza w końcu jest tutaj, z długo oczekiwaną, pożądaną nagrodą na kolejny sezon, ale z niespodzianką. Po raz pierwszy nagroda zostanie przyznana na podstawie zasług z ostatniego sezonu piłki nożnej, w porównaniu z poprzednim rokiem kalendarzowym. The Nagroda Złotej Piłki Impreza rozpocznie się o 19:30 GMTw Théâtre du Chatelet w Paryżu.

Dobrze, będąc w stolicy Francji, Karim Benzema Jest silnym kandydatem, mimo że ma do czynienia z konkurencją jak Robert Lewandowski A Kylian Mbappe Również w miksie. Po raz pierwszy od 2005 roku siedmiokrotny zwycięzca Leo Messi nie jest wśród faworytów, a Cristiano Ronaldo jest wśród faworytów, ale nie ma szans na wygraną.

Parada kandydatów na czerwonym dywanie na Złotą Piłkę FIFA 2022

Gwiazdy już gromadzą się w Théâtre du Châtelet w Paryżu po przejściu przez czerwony dywan. Obecni są tacy jak Kevin De Bruyne i Sadio Mane, a także ulubiony Karim Benzema.

Wszystkie światła są włączone Karim Benzema. Jest wielu, wielu, którzy wierzą, że piłkarz Realu Madryt zostanie zwycięzcą Złotej Piłki na poniedziałkowej gali.

Jeśli tak, zostałby piątym francuskim graczem, który wygrał, po Kubie, Platinim, Papinie i Zidane. Ostatni francuski gracz, który zdobył tytuł, był ostatnim w 1998 roku.

READ  Red Bull i Aston Martin zgadzają się z FIA w sprawie ograniczenia kosztów Formuły 1