15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kandydaci na szkolenie z technologii Georgia: Deion Sanders i Todd Monken mogą zastąpić Jeffa Collinsa

Kandydaci na szkolenie z technologii Georgia: Deion Sanders i Todd Monken mogą zastąpić Jeffa Collinsa

Jeff Collins był właścicielem wszystkiego: pieniędzy, przyszłości i plan w Gruzja Tech. Był nerdem z Gwiezdnych Wojen i planował uzbroić rejon Atlanty w rekrutację małej firmy Georgia Tech. Tylko że… nic z tego nie doszło do skutku. Zamiast tego żółte kamizelki osłabły po silnym 11-letnim odejściu Paula Johnsona, a przejście z opcji trójstronnej było najmniejszym z problemów Collinsa, gdy próbował zmienić program.

Był czas, kiedy Georgia Tech była uważana za główny obszar ekspansji dla Wielkiej Dziesiątki. Nigdy więcej. GT odporny na ataki, Collins nigdy nie spełnił obietnicy, którą opracował jako koordynator defensywny Missisipi A Florydaa po rozpoczęciu 1-3 w swoim czwartym sezonie (w sumie 10-28) z nie więcej niż trzema zwycięstwami w poprzednich kampaniach, zdobył pokaż drzwi.

Przyjrzyjmy się najlepszym kandydatom do zastąpienia Collinsa w Atlancie.

Dion Sanders Stan Jacksona Trener fitness: Coach Prime może faktycznie działać na zatłoczonym rynku mediów, gdzie Deion był uwielbiany jako członek Falcons and Braves. Po rekordzie 4-3 w swoim pierwszym krótkim sezonie COVID-19 z Tygrysami, trener Prime poprowadził Jackson State do rekordu 11-2 (9-0 SWAC) w swojej drugiej kampanii. Tygrysy 4-0, aby rozpocząć 2022, przewyższając przeciwników 190-37. To ma sens.

Sean Clark Państwo Appalachów Trener fitness: Bycie trenerem Pasa Słońca, potencjalnie wznoszącym się do Power Five, byłoby problemem, ponieważ Scott Satterfield już ma problemy w Louisville. Ale energia Clarke’a jest niezaprzeczalna i jasne jest, że sprawił, że Mountaineers kupili swoją filozofię.

Todd Monken Gruzja Koordynator ofensywy: Monken był ostatnio wymieniony w tym miejscu Od tygodnia gdy Arizona Herm Edwards został zwolniony. Rozwinął Stetson Bennett, zdobył mistrzostwo kraju i na pewno bardzo dobrze wie, co jest nie tak z Tech. Planuje grać przeciwko nim w każdym sezonie.

tyson hilton, Zachodni Kentucky Trener fitness: Ten obrażony umysł jest gotowy, by wskoczyć w konający program. Brat Clay ma 26-17 lat w czterech sezonach jeżdżąc Hilltoppers. Producent Gainesville na Florydzie, gdzie szkolił się UAB A TennesseeMa duże doświadczenie w okolicy.

READ  Jaylen Brown, Jayson Tatum przypisują fanom Celtics energię z Game 7 w TD Garden

Jamie Shadwell, przybrzeżna Karolina Trener fitness: Jeśli Chadwell nie zdobył jednej z najlepszych prac dostępnych na tym kursie, uzasadnione byłoby zapytać, czy nie czekał zbyt długo z wykonaniem skoku. W końcu nie jest Brent Venables. Jego sukces z The Chanticleers jest niezaprzeczalny, ponieważ przeniósł show z 8-16 w swojej pierwszej kampanii do 25-3 w ciągu ostatnich trzech sezonów.

Andy Kotelnicki, Kansas Koordynator ofensywy: Lance Leipold znienawidziłby mnie za to, że go w to wciągnąłem, ale Kotelnicki jest mistrzem szachów z innowacyjnymi scenkami. Nadzorowanie całego programu zabije Power Five w hotspotie rekrutacyjnym.