5 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nathaniel Hackett poprosił o pomoc, dostał Jerry'ego Rosberga

Nathaniel Hackett poprosił o pomoc, dostał Jerry’ego Rosberga

USA Dzisiaj Sport

Trzeba przyznać, że trener Broncos, Nathaniel Hackett, wiedział, że potrzebuje pomocy w podejmowaniu dobrych decyzji i szybszym ich podejmowaniu. Po tygodniu dwóch wygranych z Teksasem – wygranej, która wyglądała na przegraną – zapytał Hackett.

Tak rozpoczął się proces zatrudniania emerytowanego asystenta Jerry’ego Rosberga. Hackett powiedział GM George’owi Pattonowi, że Hackett potrzebuje pomocy. Patton zgodził się, a co najważniejsze, król nie zawahał się dodać kolejnego asystenta do 25-osobowego personelu szkoleniowego.

Zidentyfikowali Jerry’ego Rosberga jako możliwy dodatek w poniedziałek. Uczestniczył w szkoleniu w środę i czwartek, a układ został ukończony w piątek.

Pomoc Rosburga nie ograniczy się do dni gry. Rosburg będzie współpracował z Hackettem w ciągu tygodnia nad różnymi scenariuszami, aby skłonić Hacketta do podjęcia szybkiej i właściwej decyzji.

To był problem z brzemienną w skutki decyzją o próbie strzelenia bramki z 64 jardów pod koniec przegranej w pierwszym tygodniu z Seahawks. Hackett podjął na czas decyzję. Właśnie podjąłem złą decyzję.

Rosberg pomoże mu teraz w podejmowaniu właściwych decyzji. Jeśli to zadziała, nigdy o tym nie usłyszymy. Jeśli tak się nie stanie, będzie gorzej dla trenera pierwszego roku, który może nie wygrać po raz drugi.READ  „Drzwi nigdy nie są zamknięte”, jeśli Tom Brady chce wrócić do piratów z Tampa Bay, ale Bruce Aryans, Jason Licht są gotowi, aby ruszyć dalej