26 kwietnia, 2024

NFL: Brady przeklina kolegów z drużyny za przegraną Steelersa; Zestawy amortyzatorów lotniczych | NFL

Mitch Trubesky wszedł, aby zastąpić kontuzjowanego Kenny’ego Picketta, który w czwartej kwarcie rzucił podanie na sześć jardów przyziemienia, a słaba obrona Pittsburgh Steelers sprawiła, że ​​wstał w oszałamiającym zwycięstwie 20-18 nad Tomem Bradym i Tampa Bay Buccaneers w niedzielę .

Steelers (2-4) przerwali serię czterech przegranych, polegając na w dużej mierze nieznanej obronie, która prawie nie miała młodszego startu.

Brady walczył o zarobienie na serii ataków, którą miał problemy z ochroną. 45-latek skrytykował passę za słabe wyniki przeciwko drużynie, która miała tylko trzy worki w ostatnich czterech meczach.

„Jesteś o wiele lepszy niż sposób, w jaki grasz” – powiedział Brady swoim prześladowcom, zanim zaczął wyrzucać kolejne obelgi.

Ukończył 25 z 40 podań na 243 jardów i 11-stoczni spadek do Leonarda Fortnite z 4:38 w lewo, aby zmniejszyć przewagę Pittsburgha do dwóch. Pomocnik Steelersa Devin Bush złamał swoją dwupunktową próbę konwersji, a Pittsburgh zabrakło czasu za Trubiskym, aby uniknąć pierwszego startu 1-5 od 1988 roku.

Buffalo Bills 24-20 Kansas City Chiefs

Josh Allen rzucił na 329 jardów i trzy przyłożenia, włączając w to zielone światło dla Dawsona Knoxa na 1:04 minuty przed końcem, a Buffalo Bills pokonali Kansas City Chiefs, aby zemścić się za ich epicką porażkę w dogrywce w zeszłorocznych play-offach .

Stefon Diggs miał 10 chwytów na 148 jardów i przyłożenie, a Gabe Davis również miał TD po podpaleniu Kansas City dla czterech z nich w styczniu, a Bills (5-1) w końcu wyszli z Arrowhead Stadium. Oprócz przegranej w zeszłym roku ligi, Bills zakończyli sezon przeciwko Kansas City w poprzednim meczu o tytuł AFC. Patrick Mahomes miał ostatnią szansę, by w ostatniej minucie zgarnąć Chiefs (4:2). Ale po niepełnym podaniu, obrońca Buffalo, Taron Johnson, przeskoczył podanie Mahomesa do Skye Moore, podnosząc go na 51 sekund przed końcem.

Dallas Cowboys 17-26 Philadelphia Eagles

Philadelphia Eagles utrzymało swój doskonały rekord sezonu, pokonując swojego rywala z NFC East, Dallas Cowboys, w Sunday Night Football.

READ  Harmonogram playoffów NHL Stanley Cup 2022, informacje telewizyjne

Orły wyskoczyły na prowadzenie 20-3 w pierwszej połowie i powstrzymały powrót Cowboys (4-2), które w czwartej kwarcie zbliżyły się do 20-17. Obrona Orłów była dławiąca i trzy razy przechwycił Coopera Rusha. Jalen Hurts był solidny dla Philly, tracąc dwa 155 jardów.

New York Jets 27-10 Green Bay Packers

Bryce Hall pobiegł na 116 jardów, wliczając w to przyziemienie z 34 jardów, Gates cztery razy strzelał do Aarona Rodgersa, a Nowy Jork wygrał trzecie z rzędu, wygrywając 27-10 z Green Bay Packers.

The Jets (4-2) osiągnęli najlepszy start w sześciu meczach od 2015 roku, kiedy to również byli 4-2, zanim zakończyli z rekordem 10-6. Nowy Jork nie dotarł do play-offów od sezonu 2010, najdłuższego aktywnego okresu suchego w NFL. Green Bay (3-3) przegrał kolejne mecze w sezonie zasadniczym w tym samym sezonie po raz pierwszy od przyjazdu głównego trenera Matta Lafleura w 2019 roku.

Baltimore Ravens 20-24 New York Giants

Przechwyt Juliana Love’a i powrót z 27 jardów znokautował Saquona Barkleya o jeden jard do gry 1:43, a New York Giants odrobili straty z 10-punktowego opóźnienia w czwartej kwarcie, by pokonać Pattimore Ravens.

Obrona Nowego Jorku, prowadzona przez byłego koordynatora Baltimore Winka Martindale’a, została zmuszona do dwóch tur przez Lamara Jacksona pod koniec czwartej kwarty. Po zgodzie Barkleya, debiutant Kevin Tibodo został zwolniony i zmuszony do zmieszania, gdy Kruki (3-3) doznali trzeciego upadku pod koniec tego sezonu i zapewnili Giants (5-1) kolejne szokujące zwycięstwo. Prowadzeni przez nowego trenera Briana Dabola Giants przekroczyli już zwycięską sumę w 2021 roku.

Cincinnati Bengals 30-26 Nowy Orlean Saints

Joe Borough zdał na trzy przyłożenia i rzucił się na 19 jardów na wynik, a Cincinnati Bengals (3-3) zebrali się, by pokonać New Orleans Saints (2-4). Dwa przyłożenia przeszły z Burrow do Ja’Marr Chase, podobnie jak ostatnim razem, gdy para grała w college’u w Superdome w wygranym meczu o mistrzostwo kraju z LSU. Drugi przyszedł w szybkim podaniu na lewą linię boczną, gdy Chase skręcił na 60 jardów i strzelił gola z wynikiem 1:57, aby opuścić grę, gdy gwiazda odbierający odsunął się od narożnika Bradleya Robbiego, zanim wybił się z bezpiecznego Terrana Mathieu.

READ  Źródła: Velez wzywa detektywa CF Johana Rojasa, znanego ze swojej obrony i szybkości
Joe Burrow biegnie w dół do Bengalu w Superdome.
Joe Burrow biegnie w dół do Bengalu w Superdome. Zdjęcie: Gerald Herbert/The Associated Press

Minnesota Vikings 24-16 Miami Delfiny

Dalphin Cook starał się zabezpieczyć 53 jardów w czwartym kwartale, a Minnesota Vikings (5-1) pokonali Miami Dolphins (3-3). Cook był spokojny przez większość popołudnia, dopóki nie odzyskał bramki z przewagą 3:25 z Minnesoty w drugiej chwili.

New England Patriots 38-15 Cleveland Browns

Rookie Backup Bailey Zappe rzucił na 309 jardów i dwa przyłożenia w swoim trzecim meczu NFL, Bill Belichick zremisował George Halas na drugim miejscu na liście wszech czasów z 324 zwycięstwami, a New England Patriots pogrzebali Cleveland Browns.

Zappe, który rozpoczął swój drugi mecz w miejsce kontuzjowanego Maca Jonesa, rzucił w drugiej połowie TD podania do Tyquana Thorntona i Huntera Henry’ego, gdy Patriots (3-3) wycofali się z chudych Browns (2-4). Ramondry Stephenson dwukrotnie rzucił się do Nowej Anglii. Zabby ukończył 24 z 34 podań w tygodniu po rzucie na 188 jardów i wylądowaniu na swoim pierwszym starcie w zeszłym tygodniu w wygranym 29:0 Detroit.

Carolina Panthers 10-24 Rams Los Angeles

Matthew Stafford spasował na 253 jardy, Daryl Henderson i gospodarz Ben Skoronic rzucili się do lądowania w drugiej połowie, a Los Angeles Rams rozpoczęli grę od zwycięstwa 24:10 nad Carolina Panthers. Allen Robinson zdobył przepustkę TD dla broniącego tytułu mistrza Super Bowl, Ramsa (3-3), który odbił się po dwóch porażkach jeden za drugim i kolejnej kontuzji po swojej ofensywnej passie, co zepsuło debiut Steve’a Wilkesa jako tymczasowego trenera Panthers.

Arizona Cardinals 9-19 Seattle Seahawks

Rookie Kenneth Walker rzucił się na trzecie miejsce po przyziemieniu z 11 jardów na początku czwartej kwarty, a Seattle Seahawks pokonało Arizona Cardinals. Seahawks (3-3) skoczył o udział w prowadzeniu w NFC West. Walker, zawodnik drugiej rundy ze stanu Michigan, ponownie przejął rolę Seattle z powodu złamanej nogi Rashada Penny’ego pod koniec sezonu. Miał 21 noszenia w większości sezonów na 97 jardów.

READ  Vlatko Andonovsky zrezygnował z USWNT; Trenerem zainteresowało się wiele drużyn z całego świata.Źródło:

Jacksonville Jaguary 27–34 Indianapolis Colts

Matt Ryan rzucił 32-jardowe podanie Alecowi Pierce’owi 17 sekund przed meczem, prowadząc Indianapolis Colts do zwycięstwa 34-27 nad Jacksonville Jaguars.

To zwycięstwo kończy dwumeczowy spadek Indy’ego z rywalem z Azji Południowej i stanowi trzeci raz w tym sezonie, kiedy Ryan poprowadził Colts (3-2-1) do zwycięstwa od tyłu. To piąta z rzędu przegrana Jaguara w Indy (2-4). W tej serii gospodarze wygrali 11 z rzędu.

Ryan zastosował w tej grze zupełnie inny scenariusz niż w poprzednich pięciu. Zamiast polegać na parterze, Colts poprosili 15-letniego weterana, aby mocno opierał się na krótkich, szybkich rzutach i to zadziałało. Skończył z rekordem franczyzy z 42 ukończeń w 58 próbach z trzema przyłożeniami i podaniami jarda 389. Dan Marino jest siódmy na liście profesjonalnych podań NFL.

San Francisco 49ers 14-28 Atlanta Falcons

Marcus Mariota rzucił parę podań przyziemienia i pobiegł po kolejne uderzenie przeciwko obronie NFL, co spowodowało, że Atlanta Falcons wygrało San Francisco 49ers. Ukończył 129 jardów w powietrzu w konserwatywnym meczu w Atlancie, a także rzucił się na 50 jardów na sześciu wózkach. Dziewiątki (3-3) nie mogły poradzić sobie z dwoma przechwyceniami Jimmy’ego Garoppolo i zamieszaniem, które Falcons przynieśli z powodu spadku.