9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Post Malone odwołuje występ w Bostonie zaledwie tydzień po złym teatralnym upadku

Post Malone odwołuje występ w Bostonie zaledwie tydzień po złym teatralnym upadku

Spektakl nie będzie kontynuowany dla Post Malone, który odwołał swój zaplanowany koncert w Bostonie godzinę wcześniej niż miał się rozpocząć i został przewieziony do szpitala zaledwie tydzień po tym, jak doznał paskudnego wycieku na scenie.

Piosenkarka „Better Now” napisała w notatce: „Mam problemy z oddychaniem, a za każdym razem, gdy oddycham lub poruszam się, odczuwam przeszywający ból”. Opublikowano na Twitterze Sobotni wieczór. „Jesteśmy teraz w szpitalu, ale z tym bólem nie mogę dziś wystąpić w programie. Tak mi przykro.”

Malone, 27 lat, miał ciężki upadek Podczas występu w St. Louis W zeszłym tygodniu schodziłem po zboczu i wpadałem do dziury, która nie była odpowiednio przykryta. Jego twarz i całe ciało uderzyły w ziemię, a na filmie widać, jak leży i pisze z bólu.

Pokaz trwał dalej, ale w sobotę stało się jasne, że coś jest nie tak.

„Na trasie zwykle wstaję o 16:00, a dziś budzę się przy dźwiękach trzasków [sic] Po prawej stronie mojego ciała. Czułem się dobrze zeszłej nocy, ale dzisiaj czuję się zupełnie inaczej niż wcześniej”.

Post Malone
Artysta odwołał pokaz na krótko przed jego terminem, powołując się na trudności z oddychaniem.
Tabatha Strażak / Getty Images
Po upadku Malone'a
Sanitariusze rzucili się na stronę Malone’a po tym, jak nie był w stanie wstać na swoim pokazie w St. Louis w zeszłym tygodniu.
Twitter / @mariettaDaviz

Zobowiązał się do zmiany terminu występu TD Garden.

READ  Zwolennicy Meghan Markle uruchamiają się w Internecie w związku z ujawnionym raportem o „nękaniu” – termin