9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Post Malone odwołuje koncert w Bostonie po powrocie do szpitala

Post Malone odwołuje koncert w Bostonie po powrocie do szpitala

Według oświadczenia amerykańska piosenkarka i autorka tekstów wróciła do szpitala tydzień po upadku na scenę w St. Louis. Opublikowany na swojej historii na Instagramie Sobotni wieczór. Napisał, że został zmuszony do odwołania programu, który zaplanował w Bostonie, po tym, jak miał problemy z oddychaniem i bóle przeszywające.

„Dzisiaj obudziłem się, słysząc trzaski po prawej stronie mojego ciała” – napisał w oświadczeniu. „Czułem się dobrze zeszłej nocy, ale dzisiaj czuję się inaczej niż przedtem”.

Kontynuował: „Mam trudności z oddychaniem, a za każdym razem, gdy oddycham lub poruszam się, odczuwam przeszywający ból”.

Post Malone powiedział, że wrócił do szpitala i nie mógł wystąpić w Bostonie z powodu ciągłego bólu.

W ubiegłą sobotę muzyk wpadł na scenę podczas występu w Enterprise Center w St. Louis. Był wyczuwalny ból, ale zakończył koncert po krótkiej przerwie; Następnie w szpitalu zdiagnozowano u niego posiniaczone żebra.

Dre London, dyrektor Post Malone, Chwal muzykę Aby zakończyć przedstawienie „w prawdziwym stylu Posty”.
Upadek nadszedł w połowie trasy „Twelve Carats” Posta Malone’a, wspierającej jego album „Toothache Twelve Carats”. Krajowa trasa rozpoczęła się w Omaha w stanie Nebraska i zakończy się w listopadzie w Los Angeles, Według jego strony internetowej.

Na Instagramie Post Malone przeprosił za odwołanie Boston Show zaplanowanego na TD Garden Arena i obiecał przełożyć występ.

„Tak bardzo cię kocham” – napisał. „Czuję się okropnie, ale obiecuję, że to dla ciebie wypracuję”.

„Kocham cię Bostonie, do zobaczenia wkrótce. Tak mi przykro.”

READ  Coachella Festival 2022 – NA ŻYWO: wszystkie aktualizacje z drugiego dnia, w których Billie Eilish chwali swój „niesamowity” występ