6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Freddy Prinze Jr. umieści promo WWE Star przeciwko MJF's

Freddy Prinze Jr. umieści promo WWE Star przeciwko MJF’s

Freddy Prinze Jr. uważa, że ​​MJF ma silną konkurencję w WWE, jeśli chodzi o umiejętności mikrofonowe.

Były aktor i scenarzysta WWE Ostatni odcinek podcastu „Wrestling with Freddy” Uważa, że ​​Kevin Owens ma prawo do najlepszej promocji w branży. Prins Jr. porównał dwie gwiazdy, podsumowując promocję Owensa na temat teorii Austina W zeszłym tygodniu na WWE „Monday Night Raw”.

„Promo uderzyło go, miałem zamiar go tam rzucić Wszystko, co MJF zrobił w ciągu ostatniego półtora rokuPrinz Jr. powiedział: „I prawie robi to teraz dwa razy w tygodniu. „

Prinz Jr. pochwalił Owensa za jego umiejętność jednoczesnego „rozmawiania” z teorią, gdy przekazywał ją przez promo przed ich meczem w „Surowym”.

„Czułem się, jakby mówił tam kilka prawdziwych rzeczy” – powiedział Prins Jr.

MJF zyskał reputację jednego z najlepszych mówców i aktorów w biznesie, kiedyś zdobył pochwałę The New York Times w „Najlepsze oferty 2020Podsumowując część „Dynamitu” AEW.

Ale Prins Jr. powiedział, że Owens był w ogniu w ostatnich tygodniach w sposób, w jaki nie zrobił tego nawet MJF, dodając do niedawnego impetu Owensa do czasu odejścia byłego prezydenta WWE Vince’a McMahona z firmy.

„Kocham Kevina Owensa” – powiedział Prinze Jr. „Nigdy nie byłby w stanie wyciąć takiej promocji, gdy był tam Vince, a nawet gdy Vince tam był, Kevin nadal miał najlepsze promocje spośród wszystkich w sieci”.

Jeśli użyjesz któregoś z cytatów z tego artykułu, oznacz „Wrestling with Freddie” i prześlij ah/t do Wrestling Inc. do kopiowania.

READ  Lizzo zagrała nowe nuty na kryształowym flecie Jamesa Madisona z 1813 roku