21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Poseł Partii Pracy oskarżony o nadużycia ze strony zwolenników polskiej skrajnie prawicowej nauczycielki Praca

ten Praca Poseł Rupa Hugh zemścił się na rasistowskich nadużyciach otrzymanych w Internecie od zwolenników polskiego prawicowego dziennikarza.

Powiedział, że miał do czynienia z „zorganizowaną kampanią” wrogiego ruchu na Twitterze, taką jak „Wróć do Bangladeszu”, po tym, jak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało Simkievicha, że ​​będzie to „w interesie publicznym”.

Tweety wyróżnione przez Hugh zawierają zdjęcie brodatego, nagiego mężczyzny z jej imieniem zaznaczonym na plecach. Inny przyszedł osobiście od Ziemkiewicza, oskarżając ją po angielsku o zbrodnię – kiedyś odnosząc się do złożonej przeciwko niej skargi. Zwolniony z powodu braku dowodów.

„Nie wierzę, że wysłanie mi rasistowskiego znęcania się przekona rząd Wielkiej Brytanii o antyrasistowskich dowodach chłopca, który odmówił uznania rasizmu” – powiedział Hugh.

Polski Europa Minister Simon Cinkowski Welsock zaapelował w tym tygodniu do ambasadora Wielkiej Brytanii w Warszawie o wyjaśnienie, w jaki sposób odejście Anny Clones z Jima Kiev jest zgodne z wolnością słowa. Spotkanie ma się odbyć w piątek.

Hugh powiedział, że jest przekonany, że klauni uratują się na spotkaniu. Skontaktowałem się z naszym brytyjskim ambasadorem Polska Mam nadzieję, że wykona decydującą pracę, kiedy spotka się z podsekretarzem stanu w celu omówienia wolności słowa.

Jim Kiwi to znana i kontrowersyjna postać w Polsce, oskarżana o wspieranie idei homoseksualnych i rasistowskich. W ubiegłym roku krajowy komisarz ds. praw człowieka w polskiej telewizji publicznej oskarżył niektórych Żydów o kolaborację z Holokaustem. Ziemkiewicz mówi, że nigdy nie zaprzeczał Holokaustowi.

Jim Kiwi został zatrzymany w sobotę na Heathrow i odmówił wjazdu do Wielkiej Brytanii, zmuszając go do lotu do Warszawy. Miał przyjechać do Anglii na dwa dni, aby podrzucić córkę, studentkę uniwersytetu.

A Wywiad dla mediów Ziemkiewicz skarżył się, że został aresztowany wraz z grupą „kierowców Ubera, którzy w większości nie mówią po angielsku” i oskarżył Hugh o to, że stoi za decyzją imigracyjną.

READ  Miasto partnerskie Southend w Sopocie i jego podobieństwa

Zrobił post Zdjęcie listu Border ForceJego wykluczenie z Wielkiej Brytanii uważa się za „w interesie publicznym”. Dodał: „Jest to spowodowane twoim zachowaniem i opiniami, które są sprzeczne z brytyjskimi wartościami”.

Hooke powiedział, że nie wiedział nic o działaniach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, gdzie był posłem opozycji, dopóki nie zaczęły się nadużycia w Internecie, i że wierzy, że ataki były powiązane z kampanią, którą zorganizował przeciwko przyjazdowi do Wielkiej Brytanii. W 2018 r..

W tym czasie wraz z dwoma innymi posłami labourzystowskimi, zdając sobie sprawę, że planuje wizytę z wykładami po Bristolu, Cambridge i Londynie, wezwała Ministerstwo Spraw Wewnętrznych do zablokowania wejścia Ziemkiewicza. W odpowiedzi Ziemkiewicz poskarżył się, że Wielka Brytania stała się „faszystowska”, odwołał swoją wizytę i nie podróżował.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało, że nie skomentowało poszczególnych przypadków. Rzecznik powiedział, że siły graniczne „pomogą zapewnić bezpieczeństwo cywilom i zapewnią, że każdego dnia nielegalne przedmioty lub cudzoziemcy będą odmawiani dostępu, w tym tego, co jest uważane za nieodpowiednie dla społeczeństwa”.