14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Południowy Teksas przygotowuje się na burzę tropikalną Beryl

Południowy Teksas przygotowuje się na burzę tropikalną Beryl

Boże Ciało, TeksasPiątek, 5 lipca – 23:30 czasu centralnego – Houston, mam nadzieję, że mamy lepsze wieści, które pozwolą ci spać.

Najnowsze wytyczne Narodowego Centrum ds. Huraganów wskazują na kolejną ucieczkę na wschód obiektu, który prawdopodobnie ponownie przekształci się w huragan Beryl.

W prostych słowach – zwiększa to prawdopodobieństwo wystąpienia huraganów w rejonie Houston.

Obserwacja tornada została rozszerzona na części hrabstwa Brazoria.

Ostrzeżenia, zalecenia i prognozy przybrzeżne dotyczące burzy tropikalnej Beryl. Obowiązuje od 5 lipca 2024 r. o godzinie 22:00 CST. (Wszelkie prawa zastrzeżone dla KPRC Click2Houston 2024.)

Tymczasem nadzór nad falami sztormowymi został rozszerzony na High Island w hrabstwie Galveston.

Prognoza szczytu burzy tropikalnej dla burzy Beryl. Obowiązuje od 5 lipca 2024 r. o godzinie 22:00 czasu centralnego. (Wszelkie prawa zastrzeżone dla KPRC Click2Houston 2024.)

Teraz jest czas na przygotowania.

W powiecie Matagorda rozpoczęły się już dobrowolne ewakuacje.

Brak planu to plan na porażkę.

Życzę dobrej nocy, a my wrócimy, aby to sprawdzić w sobotę rano.

Piątek, 5 lipca – 21:00 czasu centralnego – Oczekuje się, że w miarę wkraczania burzy tropikalnej Beryl do Zatoki Meksykańskiej huragan kategorii 5 ponownie się wzmocni, zanim dotrze na ląd wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej.

Gage Goulding z KPRC 2 występuje na żywo w Corpus Christi w Teksasie, gdzie społeczność przygotowuje się zaledwie dwa tygodnie po uderzeniu w ten obszar burzy tropikalnej Alberto.

Podczas gdy niektórzy miejscowi przygotowują się, korzystając z ponad 14 000 worków z piaskiem wykonanych przez pracowników miasta Corpus Christi, urlopowicze na wyspach barierowych chłoną każdą kroplę słońca, jaką tylko mogą.

READ  Christo Grozev: Rosja umieszcza zagranicznego dziennikarza śledczego na liście „najbardziej poszukiwanych”.

Ta historia zostanie zaktualizowana, aby uwzględnić najnowsze raporty z Gage Goulding z KPRC2 z wybrzeża Zatoki Teksasskiej.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla KPRC Click2Houston 2024.