20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polskie FM pozytywnie testuje Covid, odwołuje wizytę w Hiszpanii na Malcie

Polski minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau odwołał swoje wizyty w Hiszpanii i na Malcie, gdyż zachorował na COVID-19 – poinformował rzecznik MSZ Łukasz Jasina.

„W związku z otrzymaniem pozytywnego testu SARS-CoV-2 minister spraw zagranicznych @RauZbigniew odwołał swoje wizyty w Hiszpanii i na Malcie” – napisał Jasina na Twitterze.„Minister Rau będzie wypełniał swoje obowiązki zgodnie z procedurami dla tego typu sytuacji” – powiedział rzecznik.

Jasina powiedziała, że ​​Rau otrzymał trzy szczepionki i czuł się dobrze.

Według oficjalnych statystyk od początku pandemii koronawirusa liczba zgonów z tego powodu w Polsce przekroczyła 100 tys. Całkowita liczba przypadków COVID-19 przekroczyła 4,2 miliona.

(Tylko nagłówek i zdjęcie tego raportu mogły zostać przerobione przez personel Business Standard; reszta treści jest generowana automatycznie na podstawie syndykowanego kanału).

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze usilnie starał się dostarczać aktualne informacje i komentarze na temat wydarzeń, które są dla Ciebie interesujące i mają szersze implikacje polityczne i gospodarcze dla kraju i świata. Wasze zachęty i ciągłe informacje zwrotne na temat ulepszania naszej oferty tylko wzmocniły naszą determinację i zaangażowanie w te ideały. Nawet w tych trudnych czasach wynikających z Covid-19 nadal pozostajemy zaangażowani w informowanie i aktualizowanie wiarygodnych wiadomości, autorytatywnych poglądów i wnikliwych komentarzy na temat aktualnych istotnych kwestii.
Mamy jednak prośbę.

Walcząc z ekonomicznymi skutkami pandemii, potrzebujemy Waszego wsparcia jeszcze bardziej, abyśmy mogli nadal oferować Wam więcej wysokiej jakości treści. Nasz model subskrypcji spotkał się z zachęcającą odpowiedzią wielu z was, którzy subskrybowali nasze treści online. Większa subskrypcja naszych treści online może tylko pomóc nam osiągnąć cele, jakim jest oferowanie jeszcze lepszych i bardziej odpowiednich treści. Wierzymy w wolne, uczciwe i wiarygodne dziennikarstwo. Twoje wsparcie w postaci większej liczby subskrypcji może pomóc nam ćwiczyć dziennikarstwo, do którego jesteśmy zobowiązani.

READ  Rosja uwalnia amerykańską piechotę morską przetrzymywaną przez 9 miesięcy

Wspieraj wysokiej jakości dziennikarstwo i zasubskrybuj Business Standard.

Edytor cyfrowy