7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska vs Szwecja: prognoza, godzina rozpoczęcia, telewizja, transmisja na żywo, wiadomości grupowe, wyniki h2h — podgląd

A

Polska zmierzy się ze Szwecją we wtorek wieczorem w finale play-off, w którym odbędzie się jeszcze w tym roku Mistrzostwa Świata 2022.

Obie drużyny spotkały się na Euro 2020 zeszłego lata, a Szwecja zwyciężyła w rozgrywkach grupowych, ale tylko jedna z nich pojawi się w Katarze na największym meczu piłki nożnej.

Szwecja potrzebowała dogrywki, aby pokonać Czechy 1:0 w półfinale, gdy Robin Kwaisen trafił zwycięzcę w 110. minucie. Polska automatycznie awansowała do finału po tym, jak Rosja odpadła z rundy kwalifikacyjnej po inwazji na Ukrainę.

To ta sama kwalifikacja dla Polski i Szwecji – obaj wystąpili w trzech Pucharach Świata w latach 1994-2002, 2006 i 2018.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o finale play-offów…

Data, godzina rozpoczęcia i miejsce

Rozpoczęcie BST ma się odbyć we wtorek 29 marca 2022 r. o godzinie 19.45 w rozgrywkach Polska vs Szwecja.

Gospodarzem turnieju będzie Stadion Śląski w Soros.

Gdzie szukać Polska vs Szwecja

Kanał TV: Mecz będzie transmitowany w telewizji Sky Sports Red Button.

Transmisja na żywo: Abonenci Sky Sports mogą oglądać rozgrywki online za pośrednictwem procesora Sky Go.

Polska vs Szwecja Team News

Polska została zepchnięta do rezerwowych w pierwszych dwóch połowach, kiedy pojechała do Szkocji w zeszłym tygodniu, z kontuzjami Arcadiusa Milika i Bardosa Solomona. Potwierdzono, że obaj nie zagrają w finale play-off we wtorek wieczorem.

Pomocnik Leeds Mateusz Klich został wykluczony z zawieszenia, a Robert Lewandowski i Wojciech Schkesny będą musieli wrócić na linię startu z ławki w Hampton Park.

POOL / AFP przez Getty Images

Martin Olsen nie zagra w Szwecji z powodu kontuzji, ale Sladon Ibrahimovic powraca z zawieszenia, co oznacza, że ​​można zmierzyć się z Polską. Emil Croft przeszedł swój zakaz i może występować.

Dejan Kulosevsky otrzymał bolesny cios w twarz w ostatnim meczu z Czechami, w którym spuchł mu policzek, ale nadal oczekuje się, że będzie.

Prognoza Polska vs Szwecja

Dzielenie stron na papierze wydaje się minimalne, a może to być napięta sprawa ze zbyt dużą ilością na linii.

Chociaż Robert Lewandowski jest w stanie zabrać swój kraj na mistrzostwa świata, Szwecja wygląda na bardzo solidną, wszechstronną drużynę i może zrobić wystarczająco dużo, aby odnieść niewielkie zwycięstwo w Katarze.

Szwecja wygrywa, 1-0.

Historia i wyniki spotkań bezpośrednich (h2h)

Szwecja wygrała ostatnie sześć meczów między zespołami i nie przegrała z Polską od 1991 roku. Zakończyło się 3:2 ze Szwecją, a latem zeszłego roku spotkali się na Euro 2020.

Polska wygrywa: 8

Utwory: 4

Szwecja wygrywa: 15

READ  Emirates News Agency – Spotkanie z Abdullahem bin Saeedem, polska współ-Warszawa