28 marca, 2024

Polska vs Albania – Raport z meczu piłki nożnej – 2 września 2021

Robert Lewandowski Polska wygrała 4:1 z Albanią w czwartek, a drużyna Paulo Sousy awansowała na drugie miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata w grupie I.

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata UEFA w ESPN +: gry strumieniowe, powtórka (tylko USA)
Codzienny strumień ESPN FC w ESPN + (tylko USA)

Kapitan Talismanic Lewandowski strzelił gola z bliskiej odległości w 12. minucie, ale Albania wyrównała 13 minut później długim podaniem. Szklana Jazzula Wynalazł napastnika Sokół Sikalleshi I podał piłkę Wojciech Chesney.

Polska objęła prowadzenie w połowie rewolucji Nowej Anglii Adam Buxa, który strzelił gola w swoim debiucie.

Dziewięć minut w drugiej połowie, Krzekorsk Krychowiak Po tym, jak napastnik Bayernu Monachium zlikwidował trzech Albańczyków, Lewandowski został znokautowany w podaniu.

Przed ostatnim gwizdkiem Carol Linetti Rzucił piłkę w poprzeczkę, aby zapewnić Polsce decydujące zwycięstwo.

Zwycięstwo uplasowało Polskę na drugim miejscu, pięć punktów przed Anglią, z siedmioma punktami po czterech meczach z Węgrami po przejęciu w styczniu pod Suzy.

READ  Polska, Irlandia i Wielka Brytania na czele listy ożywienia w hotelach w Europie