27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska gra z Niemcami;  W półfinale Francja zmierzy się z Hiszpanią

Polska gra z Niemcami; W półfinale Francja zmierzy się z Hiszpanią

Francja U17 dotarła do tego etapu po raz trzeci z rzędu

Polska, Niemcy, Hiszpania i Francja awansowały do ​​półfinału Mistrzostw UEFA Euro U17 (Euro U17 2023). W pierwszym półfinale Polska zmierzy się z Niemcami. Hiszpania zmierzy się z obecnymi posiadaczami tytułu, Francją. Te drużyny zmierzą się ze sobą 30 maja.

W imprezie wzięło udział 16 drużyn i to pozostałe cztery drużyny walczą o tytuł Euro U17 2023. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy, a dwie najlepsze drużyny awansowały do ​​ćwierćfinałów. Grupy A i B mają po jednym przedstawicielu, a grupa C ma dwóch przedstawicieli w konkursie. Oto spojrzenie na podróże pozostałych czterech drużyn.

Polska U17

Polska wygrała grupę A z sześcioma punktami. Strzelił po pięć goli w obu meczach i wygrał dwa pierwsze mecze. W tych meczach ich obrona straciła cztery bramki. Polska przegrała 3:0 w ostatnim meczu grupowym. W decydującym ćwierćfinale Polska pokonała Serbię w emocjonującym pojedynku. Polska drużyna wygrała 3:2.

Będzie to ich czwarty występ na Euro U17. Polska raz w swojej historii dotarła do półfinału. W tym turnieju odniosą jeszcze wiele zwycięstw.

Kluczowi gracze

Filip Rejczyk: 17-letni pomocnik był twórczą siłą zespołu. Strzelił gola dla Polski przeciwko Serbii. Rejczyk strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty.

Mateusz Skoczylas: Ma zaledwie 16 lat, a już trzykrotnie strzelił gola w rozgrywkach. Skoczylas również udzielił pomocy.

Niemcy U17

Niemcy zagrają z Polską i są faworytami do awansu do finału. Po trzech zwycięstwach nad grupą C Niemcy pokonali Szwajcarię w rzutach karnych. Niemcy strzelili 10 bramek i stracili jedną w fazie grupowej. Ćwierćfinał zakończył się remisem 1:1. Ostatecznie reprezentacja Niemiec U17 wygrała 3:2 w rzutach karnych. Będzie to pierwszy występ Niemiec w półfinale Euro U17 od 2017 roku.

Kluczowi gracze

Roberta Ramczaka: Młodzieżowa produkcja Bayernu Monachium jest w świetnej formie pod bramką. Strzelił trzy gole w turnieju i wykorzystał decydujący rzut karny w rzutach karnych.

READ  Pracownicy Whirlpool Polska remontują rodzinny dom zastępczy w ramach inicjatywy Habitat for Humanity

Noe Darwich: Ofensywny pomocnik dołożył do swojego dorobku dwa gole i jedną asystę w rozgrywkach.

Francja U17

Obrońcy tytułu Hiszpania zmierzą się w drugim półfinale. Francja U17 przegrała swój pierwszy mecz z Niemcami. Zakwalifikowali się z czterema punktami i zrównali się punktami z Portugalią. Znakomita różnica bramek dała im awans do kolejnego etapu rozgrywek. Francja U17 straciła po pięć bramek w fazie grupowej.

Francja U17 pokonała Anglię 1:0 w ćwierćfinale. Mecz został zatrzymany w 89. minucie, zanim Francji przyznano rzut karny. Mathis Lamporte wykorzystał rzut karny i awansował do półfinału. Turniej wygrali trzykrotnie.

Kluczowi gracze

Fot Silla: Ma najwięcej bramek dla swojego kraju w tym sezonie. Młody zawodnik Lens strzelił gola i zaliczył asystę w Championship.

Hiszpania U17

Młodzi Hiszpanie celują w czwarty tytuł mistrza Europy do lat 17. Hiszpania prowadziła swoją grupę z siedmioma punktami bez porażki. Strzelili sześć bramek i stracili trzy bramki. Ich półfinałowe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0. Ci młodzi Hiszpanie grają w Realu Madryt, Barcelonie, Atletico Madryt, Bayernie Monachium i kilku dużych klubach.

Kluczowi gracze

Marek Gu: Młody zawodnik Barcelony strzelił w tych rozgrywkach cztery gole. Skupi się na Złotym Butu.

Lamin Jamał: Kolejny młodzieniec Barcelony, który poprowadzi Hiszpanię do kolejnego tytułu. Strzelił trzy gole i stworzył dwa.

Wszystkie cztery drużyny mają ogromne zadanie w swoich półfinałach. Faworytami awansu do finału są Hiszpania U17 i Niemcy U17. Anglia U17 zmierzy się ze Szwajcarią U17 o piąte miejsce.

Śledź Khel Now, aby uzyskać więcej aktualizacji Facebook, ŚwiergotI Instagram I dołącz do naszej społeczności telegram.