27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Western Canada Valley pokonało w półfinale klasy D Stockbridge Valley nr 1, w finale zmierzy się z Polską

Western Canada Valley pokonało w półfinale klasy D Stockbridge Valley nr 1, w finale zmierzy się z Polską

West Canada Valley zmierzyło się z dwoma outami przeciwko najwyżej rozstawionej Stockbridge Valley w siódmej rundzie sobotniego półfinału Division III Class D.

Nowicjusz Tyanna Borden Osiągnął drugą bazę i seniora Współpracownicy Reese Zwycięstwo 5:4 dla jego drużyny przeciwko Cougars.

Zwycięstwo otwiera mecz o mistrzostwo z siódmą w tabeli Polską. Obie szkoły są oddalone od siebie o około sześć mil i grają co najmniej dwa razy w roku jako członkowie Konferencji Państw Centralnych.

„Każda drużyna zna miotaczy, pałkarzy i tym podobne rzeczy” – powiedział trener West Canada Valley, Ron Lindsey. „Musimy dbać o naszą stronę”.

WCV i Polska podzieliły dwa mecze sezonu regularnego. Tornadoes wygrali 3: 2 17 kwietnia, a WCV 7: 4 27 kwietnia.

Lindsey powiedziała, że ​​mistrzostwa mogą potoczyć się w obie strony, ponieważ tak dobrze się znają i rozegrali tak wiele meczów w sezonie regularnym.

„Myślę, że od samego początku będzie intensywnie, co jest dobrą rzeczą” – powiedział. „Ale myślę, że najważniejsze jest to, kto nie popełnia błędów. Myślę, że to będzie wyrównany mecz.

W sobotnim półfinale przeciwko Stockbridge Valley Borden zakończył mecz dwoma singlami, dwoma zdobytymi biegami i skradzioną bazą. Współpracownicy i studenci drugiego roku Analiza Grabowskiego Wygrał także podział singli dla Western Canada Valley.

Młodszy rzucający Hanna Burczyk Uderzył siedem pałkarzy, jednocześnie pozwalając na jeden bieg i sześć trafień.

Cougars (16-1) byli prowadzeni przez pierwszaków Elżbieta SzawerTrzy single i dwa biegi. senior Abby Reid Skończył z 11 strikeoutami i zrezygnował tylko z czterech trafień i dwóch zdobytych runów.

West Canada Valley (15-3) rozegra teraz gumowy mecz z długoletnim rywalem, Polską, na Carrier Park Field we wschodnim Syracuse we wtorek o 17:30.

NIE. 7 Polska 9, nr. Gniazda Port 1

Tornada mają nadzieję, że po raz trzeci w każdym z ostatnich dwóch sezonów dojdą do finału klasy D.

READ  Polska Miejsca 22 jednostki AW101 Zamówienie | Aktualności

Polska padła rok temu pod Oriskany, a w 2021 pod biskupem Lutonem.

Teraz Tornadoes (14-4) wracają do gry o mistrzostwo po przekonującym zwycięstwie nad Patriotami w sobotę.

„Świętowaliśmy zwycięstwa po drodze, ale pamiętaj, że nadal musimy ciężko pracować i zagrać jak najlepiej, aby wykonać zadanie” – powiedziała trener reprezentacji Polski Erin Meeker.

seniorka Polski Hacki Shelby’ego Zakończył grę z siedmioma strajkami i pozwolił tylko na trzy trafienia z jednym zasłużonym biegiem.

„Wykonała świetną robotę. Wydawało się, że ma około 80 narzutów, więc umieściła piłkę tam, gdzie mogli ją uderzyć, a potem zagraliśmy solidną obronę za nią, a ona zawsze wykonuje dla nas świetną robotę” – powiedział Meeker.

Sacketts Harbor (11-9) prowadził drugą klasę Mia Mattis Skończył z dubletem i seniorem Logana Romeo McIntyre’a i drugi rok Peytona Brittona Każdy miał jedynkę. najmłodszy Natalia Gibbons Wachlował 11 pałkarzy i zdobył trzy biegi.

Polska (14-4) zmierzy się teraz z numerem 1 na Carrier Park Field we wschodnim Syracuse we wtorek o 17:30. 4 z widokiem na Dolinę Zachodniej Kanady.

„Przynajmniej wiemy z naszego doświadczenia, jakie są z nimi oczekiwania” – powiedział Meeker. „To tylko kwestia tego, że gramy w naszą grę”.

Skontaktuj się z Jamesem McClendonem w dowolnym momencie: E-mail | Świergot | Facebook