22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pokémon With Guns chce, żebyś wiedział, że to nie oszustwo

Pokémon With Guns chce, żebyś wiedział, że to nie oszustwo

Deweloperzy są w tyle Na świecie– które ludzie w Internecie często nazywają „Pokemony With Guns” — zdajemy sobie sprawę, że ludzie mogą być sceptyczni wobec tej niekonwencjonalnej gry o przetrwaniu, dlatego staraliśmy się ich zapewnić, że nie jest to „oszustwo” na Steamie.

Jeśli sam za tym tęsknisz, Na świecie Wygląda to trochę tak, jakby ktoś kogoś oczernił Rzemiosło Maine, Fortnite, Pokemonyi kilka AR-15 w gigantycznym blenderze, wzięli powstałą cyfrową błoto pośniegowe i zamienili je w prawdziwą grę wideo. Obejrzyj zwiastuny i rozgrywkę, Na świecie To prawie wydaje się fałszywe lub jak sen gorączkowy. Ale to jest (o ile wiem) prawdziwe, z… Xbox zapowiedział nawet, że będzie dostępny pierwszego dnia W ramach Game Pass na PC i konsolę.

Jednak po wątpliwych premierach innych gier online —Lubi Wczoraj– Ponieważ ludzie zastanawiają się, czy ta gra to tylko wielki żart, twórcy opublikowali nowe pytania i odpowiedzi na temat Na świecie Strona sklepu Steam przed premierą 19 stycznia.

Para Pocket/GameSpot

Jak zauważono Radar do gier 17 styczniaOficjalna strona gry na Steamie zawiera „Często zadawane pytania dotyczące uruchomienia wczesnego dostępu PalWorld„. Jest to głównie to, czego można się spodziewać, czyli wyjaśnienie, że nadchodzi gra międzyplatformowa, pewnego dnia może zostać wydana wersja na PS5, i wyjaśnienie, jak działa tryb wieloosobowy. Standardowe rzeczy. Ale na końcu jest to powtarzające się pytanie:

„Czy ta gra to oszustwo? A może jest to zarabiająca pieniądze gra MMO lub gra z wirtualną walutą?”

I spójrz, jestem Wierzy Który Na świecie To nie jest oszustwo. Fakt, że Xbox zapłacił pieniądze, aby dostać ją w ramach Game Pass, wydaje się być wystarczającym dowodem na to, że gra istnieje naprawdę i wkrótce ukaże się na rynku. Ale chłopcze, Na świecie'S Odpowiedź na pytanie, czy jest to oszustwo, czy po prostu „zarabiająca na pieniądze gra MMO”, jest dziwnie defensywna.

READ  NVIDIA GeForce RTX 4080 zostaje bestsellerem Newegga, RTX 4090 zajmuje trzecie miejsce

„To nie jest oszustwo i na pewno zostanie opublikowane 19 stycznia”. Na świecie Twórcy powiedzieli. „Na świecie To typowa gra Steam, możesz ją kupić raz i jest Twoja na zawsze. Chociaż możemy rozważyć rozszerzenia po pełnej wersji, jest to rozmowa, którą wszyscy razem przeprowadzimy, jako społeczność, gdy nadejdzie czas!

Ludzie, to tylko typowa gra wideo i zdecydowanie nie jest to oszustwo. Nie ma tu nic do zobaczenia. Ale ta odpowiedź sprawia, że ​​​​zastanawiam się, jakie wiadomości i posty widzą programiści, dzięki czemu są tak bezpośrednie i konkretne.

Zobaczymy zatem 19 stycznia Na świecie To prawdziwy sen lub zbiorowy sen gorączkowy, który wszyscy mieliśmy po obejrzeniu go za dużo Pokemony I rozegraj kilka rund późno w nocy Fortnite Choć wysoki.

.