22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Elder Scrolls: Castles to nowa gra mobilna autorstwa zespołu odpowiedzialnego za Fallout Shelter

The Elder Scrolls: Castles to nowa gra mobilna autorstwa zespołu odpowiedzialnego za Fallout Shelter

Bethesda ogłosiła The Elder Scrolls: Castles, nową grę mobilną stworzoną przez zespół odpowiedzialny za Fallout Shelter.

Bethesda stwierdziła w oświadczeniu, podobnie jak Fallout Shelter, Castles jest symulatorem zarządzania Udostępnij X „Zbudujesz własną dynastię, w której każdy dzień w naszym świecie jest rokiem w świecie gry. Obywatele rodzą się, umierają, władcy zmieniają się i mogą zdradzić. ” Gracze kontrolują swój własny zamek wśród wielu pokoleń władców, rodzin i poddanych To podejmowanie decyzji decyduje o tym, jak dobrze funkcjonuje Twoje królestwo i satysfakcja Twoich poddanych; nieszczęśliwi obywatele mogą spiskować, aby Cię obalić.

Twój zamek można rozbudować o nowe pomieszczenia i przedmioty, a także stanowiska akcji dla Twoich zwolenników. Wydaje się, że zawiera turowy system walki, w którym gracze wyposażają bohaterów w sprzęt do walki z wrogami i zbierają zasoby, aby rozwijać swoje królestwo. Chociaż gra Strona sklepu z aplikacjami Stwierdza, że ​​obejmuje zakupy w grze i nie jest jasne, czy gra w Castles jest darmowa, czy nie.

Gra The Elder Scrolls: Castles została wydana w wersji beta na Filipinach i będzie dostępna w innych regionach w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Jest to trzecia gra mobilna z tej serii, po tradycyjnej grze RPG The Elder Scrolls: Blades w 2019 r. i kolekcjonerskiej grze karcianej The Elder Scrolls: Legends w 2017 r.

READ  Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion – 30 min TGS 2022