15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pojawiły się pierwsze reakcje na film z Tomem Cruisem w roli głównej – ostateczny termin

Pojawiły się pierwsze reakcje na film z Tomem Cruisem w roli głównej – ostateczny termin

Tom Cruise powraca do kin z najnowszą odsłoną Niewykonalna misja A pierwsze reakcje na film po jego światowej premierze w Rzymie o godz.

Mission: Impossible – Dead Reckoning, część 1 Reżyseruje Christopher McCary, który wraz z Erikiem Gundersenem jest także współautorem scenariusza. W filmie występują Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby i Henry Cherney.

Dziennikarze obecni na premierze we Włoszech rozmawiali w mediach społecznościowych o filmie Collidera Perri Nemiroff, nazywając go „kolejnym zwycięzcą franczyzy”.

„Po raz kolejny wartość produkcji jest ogromna, a niektóre z najbardziej charakterystycznych i imponujących scenografii nakręcono w sposób, który sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś był w samym środku akcji. Skupienie się na uchwyceniu rzeczy przed kamerą robi ogromną różnicę i możesz to poczuć” – powiedział Nemiroff. ćwierkanie.

Nemiroff również okrzyknął Atwella, który „skończył jako główny trop” do tego dodawanie„Może zrobić wszystko. Akcja, komedia, zdolna bohaterka pod wieloma względami, próbująca postawić swoje morskie nogi na innych. Jeden z najbardziej urzekających programów / łuków i bardzo zabawna postać do oglądania”.

POWIĄZANE: Tom Cruise i Christopher McQuarrie dziękują Rzymowi za pomoc w realizacji najnowszej „Mission: Impossible” podczas światowej premiery filmu

pisarz Uproxx, Mike Ryan ćwierkanie Jego odczucia związane z najnowszą odsłoną programu Niewykonalna misja Powiedzenie, że „działa jak ambitne / medytacyjne badanie AI Christophera Macquarie i niebezpieczna ścieżka, którą możemy pójść. (Nie podoba mu się to)”.

Kate Erbland z – powiedział IndieWire Film „robi najlepszą robotę” część 1 z 2!! Brzmi jak film sam w sobie, przygotowujący się do następnej połowy.

Erica Davisa z Fandango Powiedział „Najlepiej się bawili oglądając”. Niewykonalna misja Opisując to jako „skrupulatnie wykonany film akcji, który nigdy nie przestaje bawić. Każda sekwencja akcji jest długa, szalona i intensywna. Historia jest duża i rozległa, ale uwielbiam to, że wydaje się kompletna i sprawia, że ​​umierasz z ciekawości, co będzie dalej”.

READ  Podsumowanie końcowe serialu „Blackish”: sezon 8, odcinek 13

POWIĄZANE: Tom Cruise i obsada „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part 1”, w tym Hayley Atwell, Simon Pegg, Henry Czerny przemawiają na czerwonym dywanie w Rzymie — OBEJRZYJ

Germaine Lucier dzwoniła z Gizmodo Martwy rachunek część pierwsza „Niesamowite” i powiedział, że historia była „dynamitowa” i „na czasie”. „Doskonałe nowe postacie. Duża różnorodność akcji i końcowy zestaw plasuje się na 2-3 miejscu wśród najlepszych w historii serii”, Lussier dodany. „Czasami robi się trochę gęsty, ale jego szybkość i intensywność z nawiązką to maskują”.

Josef Dikelmayr również pochodzi z Screenrant chwalony Atwill mówi, że „kradnie każdą scenę, w której się znajduje” i dodaje, że „akcja podniosła moje serce”.