27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jewel w wyjątkowy sposób zmienia hymn narodowy — a internet ma swoje opinie

Jewel w wyjątkowy sposób zmienia hymn narodowy — a internet ma swoje opinie

Dla niektórych widzów próba Joela nadania funkowego charakteru hymnowi narodowemu w ten weekend zakończyła się kwaśną nutą.

Czterokrotnie nominowany do nagrody Grammy pojawił się w całkowicie białym stroju i kowbojskim kapeluszu Śpiewa „The Star Spangled Banner” Start niedzielnego wyścigu Indianapolis 500.

Choć jest prawdziwa, akompaniuje sobie na gitarze akustycznej.

Wokalnie występ Jewel nadążał za wieloma jej najbardziej znanymi piosenkami, w tym „Kto uratuje twoją duszę?” I „głupie gry. „

Ale – jak to często bywa z muzykami, którzy wykonują pracę orkiestrową wysiłek Aby dodać, um, twórczego rozmachu do hymnu – jej wykonanie wywołało mieszane reakcje na Twitterze i innych platformach mediów społecznościowych.

Jeden facet „zabił klejnot hymnu narodowego w Indy 500” książki. „Ludzie próbowali śpiewać, ale nie mogli z powodu sposobu, w jaki to śpiewała. Co za wstyd”.

dodany ostatni: „Przepraszam, ale hymn narodowy nigdy nie powinien się tak zmieniać. Dobry artysta, zły wybór!”

Otwórz format obrazu

Prezes Indianapolis Motor Speedway, J. Douglas Bowles, stwierdził, że wykonanie hymnu narodowego przez Jewel będzie „niezapomnianym i poruszającym przeżyciem dla fanów”.

Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images

Inni jednak chwalili – lub przynajmniej bronili wyboru Gem, by odejść od wypróbowanej i prawdziwej interpretacji piosenki.

Jeden ze słuchaczy „Pomyślałem, że to świetna aranżacja i pasuje do jej stylu” ćwierkanie. „Osobiście nigdy nie dbałem o to ani o jego brzmienie, ale z pewnością zdarzały się tajne wykonania naszego hymnu narodowego o wiele gorsze niż ten”.

„Absolutnie piękna,” książki ostatni. „Płakałem. Znakomity występ!”

Co ciekawe, klejnot dał Podobna wydajność Z „The Star Spangled Banner” na początku Meczu Gwiazd NBA 2023, który odbył się 19 lutego w Salt Lake City. Jednak reakcja mediów społecznościowych na to wydanie była niewielka w porównaniu.