19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wykonawca koncertu, który uderzył Bebe Rexha, rozmawiał przez naładowany telefon

Wykonawca koncertu, który uderzył Bebe Rexha, rozmawiał przez naładowany telefon

Bebe Rexha

Bebe Rexha
zdjęcie: Stefan Cardinale – Corbis / Corbis (Obrazy Getty’ego)

z Podobno bilety kosztują 6 dolarów twierdzić Wymioty w połowie ruchu– Jest dużo żartów, kiedy to przychodzi piosenkarka pop Bebe Rexha Obecna trasa po Ameryce Północnej. Ale sprawy zaszły trochę za daleko podczas niedzielnego wieczornego występu artystki na Manhattanie, kiedy Rexha została zraniona przez uczestnika, który rzucił telefonem w jej głowę.

Podczas gdy piosenkarka występowała na scenie w klubie Pier 17 w Nowym Jorku, jeden z widzów uderzył ją telefonem komórkowym w twarz, uderzając Rexhę w czoło i pozostawiając ranę, która wymagała kilku szwów. W wideo Krążąc po Twitterze, Rexha odwraca się i upada na kolana po tym, jak została uderzona, zanim jej zespół zepchnął ją ze sceny.

Od tego czasu sprawca przestępstwa został zidentyfikowany w otrzymanym wcześniej zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa Toczący się kamień Nicholas Malvegna był 27-letnim mieszkańcem New Jersey. Zgodnie ze skargą Malvagna przedstawił swoje zamiary: „Próbowałem zobaczyć, czy mogę uderzyć ją telefonem pod koniec programu, ponieważ byłoby to zabawne”. Od tego czasu Malvagna została oskarżona o dwa zarzuty napaści, jeden zarzut nękania, jeden zarzut nękania zaostrzonego i jeden zarzut usiłowania napadu, każdy z nich Toczący się kamień.

W poniedziałek Reksio Udostępnij selfie na Instagramie, gdzie unosi kciuki, pokazując swoją dosłowną odznakę odwagi: posiniaczoną i zabandażowaną ranę tuż nad brwią. Udostępniła także nagranie z kontuzji na TikTok, któremu towarzyszył szum w jej piosence „jestem dobry (niebieski). Rekwizyty dla Rexhy za to, że nadal trzymała głowę wysoko przez cały szereg randek, o których wspominała przed incydentem telefonicznym jakoNajlepsza trasa w moim życiu.

READ  Kierowca przyznaje się do obniżonych zarzutów w wypadku w Vermont, w którym zginął aktor Treat Williams