15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podsumowanie: Trwają recenzje Shin Megami Tensei V: Vengeance

Podsumowanie: Trwają recenzje Shin Megami Tensei V: Vengeance

A co inne sklepy mówią o tej nowej grze? strona RPG Dała także tytułowej grze ocenę 9 na 10, nazywając Vengeance godną modernizacją Shin Megami V. Problemy z wydajnością również nie wydają się tak duże, jak na Switchu:

„Jest rzeczą oczywistą, że granie w grę na PC zamiast na Nintendo Switch łagodzi prawie wszystkie problemy z wydajnością… Shin Megami Tensei V: Vengeance wprowadza szereg poprawek i dodatków… Nie zmienia to zasadniczo tego, co Shin Megami Tensei V też to zrobił. Ci, którzy byli rozczarowani kierunkiem, jaki obrał Atlus w oryginalnej grze, mogą nie być pod wrażeniem tego remake’u, ale Vengeance zapewnia Shin Megami V odnowienie, na jakie zasługuje.

Wszystko Nintendo Pochwalił także Vengeance, zauważając, że znacznie przewyższa ona oryginalną grę:

„Shin Megami Tensei V już w momencie premiery było doświadczeniem niezwykle wysokiej jakości i zapadającym w pamięć, a Vengeance znacznie je przewyższa. Włączenie ścieżki fabularnej Canon of Vengeance, a także samej liczby jakości życia zmiany dodane do rozgrywki, wszystko to kumuluje się, aby ponowne wydanie było więcej niż warte zachodu, jeśli grałeś w tę grę wcześniej, jest tu wystarczająco dużo nowych i ulepszonych rzeczy, aby ponownie wcielić się w rolę Nahobino i jeśli nadal o tym myślisz listę rzeczy do zrobienia, teraz jest idealny moment, aby to zrobić.”

Silikon przyznał grze 10 na 10 punktów, wskazując, że fani gry powinni byli ją wydać:

„Shin Megami Tensei V: Vengeance to JRPG, który powinniśmy dostać w oryginalnej wersji. Ogromne funkcje poprawiające jakość życia, lepszy rozwój postaci i ciekawsza historia sprawiają, że kanon Vengeance jest lepszy niż oryginalna wersja Basic Fabuła „

Światowy raport Nintendo Dalszy ciąg dałem ocenę 9 na 10, wspominając, że jest to najlepszy sposób na poznanie Shin Megami Tensei V:

„Vengeance to najlepsza ulepszona wersja. Wprowadzono wiele zmian w rozgrywce, a nowa postać jest lepiej zintegrowana niż gimnastyczka w Royal. Jeśli przegapiłeś Shin Megami Tensei V za pierwszym razem, Vengeance to najlepszy sposób na przeżycie świetna gra RPG.”

I nasi przyjaciele Plac płatniczy Nowemu tytułowi przyznał 7 na 10 punktów, nazywając go także „najlepszym sposobem na grę”:

„Shin Megami Tensei V: Vengeance to najlepszy sposób na grę w demoniczną fuzję firmy Atlus, z nowym zestawem wodotrysków, które łagodzą to, co czasami może być trudne. Jest to gra niezwykle wymagająca walki. co może Staje się przytłaczające, ale praca nad wskrzeszeniem tego idealnego demona pozostaje tak samo atrakcyjna jak zawsze.

READ  Jak używać gestów myszy w Chrome, Edge i Safari?