21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

PowerWash Simulator na szczycie listy gier miesiąca PlayStation Plus w grudniu

PowerWash Simulator na szczycie listy gier miesiąca PlayStation Plus w grudniu

Ujawniono miesięczną listę gier PlayStation Plus na grudzień, która zakończy rok na wysokim poziomie.

Wyciśnij je, PowerWash Simulator przoduje, po wprowadzeniu na rynek w zeszłym roku w ramach Game Pass. Pozwala graczom myć pojazdy, domy, parki i nie tylko w pojedynkę lub w trybie współpracy. To szczególnie miłe doświadczenie, chociaż mamy nadzieję, że dołączone zostaną darmowe pakiety DLC do Tomb Raider i Final Fantasy 7. Dodatkowe koszty dotyczą SpongeBob Squarepants i najnowszego DLC Powrotu do przyszłości.

W zestawie znajduje się także Sable, sporadyczna gra przygodowa z unikalnym stylem graficznym rysowanym liniami i muzyką z Japanese Breakfast. Donlan opisał ją jako „czarującą grę eksploracyjną” w recenzji Sable magazynu Eurogamer.

Ogłoszenie pakietu specjalnego PowerWash Simulator „Powrót do przyszłości”.Obejrzyj na YouTube

Listę uzupełnia Lego 2K Drive, gra wyścigowa Lego z otwartym światem, której akcja toczy się w Bricklandii. Został wydany na początku tego roku i spotkał się z dość ciepłym przyjęciem, chociaż według recenzji Lego 2K Drive opublikowanej przez Eurogamer „cierpi na tym z powodu bagażu i natłoku zajęć”.

Wszystkie trzy gry będą dostępne dla wszystkich abonentów PlayStation Plus od 5 grudnia do 1 stycznia. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Blog o PlayStation.

Oznacza to, że to ostatni dzwonek, aby pobrać listopadowe gry co miesiąc: Mafia 2: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers i Aliens Fireteam Elite.

PlayStation też to ma Playlista Spotify Aktualizowane co miesiąc o utwory inspirowane comiesięcznymi grami. Tym razem zawiera utwory ze ścieżki dźwiękowej „Sable” do japońskiego Breakfast, a także „Joyride” Roxette – co za wspaniała piosenka.

READ  Twórca Mario Miyamoto, Shigeru, dokucza kolejnym filmom Nintendo