14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

3 najważniejsze spółki technologiczne, które mogą spaść w tym miesiącu – NVIDIA (NASDAQ:NVDA)

Od 13 czerwca 2024 r. trzy akcje spółek z sektora IT mogą stanowić realne ostrzeżenie dla inwestorów, dla których dynamika jest kluczowym kryterium przy podejmowaniu decyzji handlowych.

RSI to wskaźnik dynamiki, który porównuje siłę akcji w dni, gdy ceny rosną, z siłą w dni, gdy ceny spadają. W porównaniu ze zmianami cen akcji może dać inwestorom lepsze wyobrażenie o tym, jak akcje będą działać w krótkim okresie. Według danych aktywa są zazwyczaj uważane za wykupione, gdy ich RSI przekracza 70 Benzinga Pro.

Poniżej znajduje się najnowsza lista największych wykupionych graczy w tym sektorze.

Firma Nvidia NVDA

  • 11 czerwca analityk Evercore ISI Group, Mark Lepassis, utrzymał lepsze wyniki dla firmy NVIDIA i podniósł cenę docelową ze 131 do 145 dolarów. Akcje spółki zwyżkowały w ciągu ostatniego miesiąca o prawie 39% i osiągnęły najwyższy poziom od 52 tygodni na poziomie 126,88 dolarów.
  • Wartość RSI: 78,62
  • Akcja cenowa NVDA: Akcje NVIDIA wzrosły o 3,6%, zamykając się w środę na poziomie 125,20 dolarów.

Przedsiębiorstwo Hewlett Packard HPE

  • 4 czerwca Hewlett Packard Enterprise ogłosił lepsze niż oczekiwano wyniki finansowe za drugi kwartał. „HPE osiągnęło bardzo dobre wyniki w drugim kwartale, przewyższając przychody i przychody z systemów sztucznej inteligencji niezgodne ze standardami GAAP, które wzrosły sekwencyjnie ponad dwukrotnie” – powiedział Antonio Neri, prezes i dyrektor generalny Hewlett Packard Enterprise konwersji z naszego łańcucha dostaw.” Akcje firmy wzrosły w ciągu ostatniego miesiąca o prawie 20% i osiągnęły najwyższy poziom od 52 tygodni na poziomie 21,16 USD.
  • Wartość RSI: 76,73
  • Akcja cenowa HPE: Akcje Hewlett Packard Enterprise zwyżkowały o 1,7%, zamykając się w środę na poziomie 20,91 dolarów.

Firma Apple Wielbłąd

  • We wtorek DA Davidson dokonał aktualizacji spółki Apple w następstwie serii ogłoszeń wydanych na konferencji firmy Worldwide Developers Conference 2024. Akcje firmy wzrosły w ciągu ostatnich pięciu dni o około 9% i… Najwyższy poziom od 52 tygodni Wyceniony na 220,20 dolarów.
  • Wartość RSI: 79,40
  • Akcja cenowa AAPL: Akcje Apple wzrosły w środę o 2,9%, zamykając się na poziomie 213,07 dolarów.
READ  Microsoft może zaoferować firmom ChatGPT za „10-krotność” normalnej ceny – Ars Technica

Przeczytaj więcej: Jim Cramer lubi te zapasy energii z wydajnością 4%, zaleca zakup DraftKings

Wiadomości rynkowe i dane dostarczane przez interfejsy API Benzinga