21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podsumowanie półfinałowego sezonu 8 The Masked Singer: Blizzard Unveiled

Podsumowanie półfinałowego sezonu 8 The Masked Singer: Blizzard Unveiled

ostrzeżenie o hamowaniu: Nie czytaj z wyprzedzeniem, jeśli nie oglądałeś sezonu 8, odcinka 10 serialu „Zamaskowany piosenkarz„The Semi-Final Battle”, który wyemitowano 24 listopada na antenie Fox.

Dwa odcinki w jednym tygodniu? „The Masked Singer” powrócił w noc Święta Dziękczynienia na półfinały (i coś, co wydawało się kolejnym subtelnym uderzeniem w umiejętności robienia dzieci przez gospodarza Nicka Cannona, z chyronem sugerującym, że siedzi przy stoliku dla dzieci).

W odcinku o tematyce Dziękczynienia wystąpił komik Nikki Glaser Zdemaskowany jako Snowstorm, pozostawiając dwóch finalistów – Harp i Lambs – na finał w przyszłym tygodniu.

Glaser został ujawniony po swojej konfrontacji z Harp and Lambs w trójstronnej bitwie królewskiej (w której trójka na zmianę śpiewała „Since U Gone” Kelly Clarkson).

W Snowstorm Jenny McCarthy-Wahlberg zmierzyła się z Nikki Glaser. Robin Thicke myślał, że to Whitney Cummings. Nicole Scherzinger wybrała Elizę Schlesener. Zgadnij Ken Jeong Kristen Wiig.

Nikki Glaser jako Snowstorm dołącza do Raya Parkera, Jr. , jako Sir Bugaboo, Linda Blair jako Scarecrow, Chris Jericho jako Bride, Adam Corolla jako Avocado, George Foreman jako Venus Flytrap, George Clinton jako Gopher, Joey Lawrence jako Walrus, Le’Veon Bell jako Milkshake, Kat Graham jako Robogirl, Jerry Springer jako Beetle, Gloria Gaynor jako Syrenka, Mario Cantone jako Mace, Diamond John jako Fortune Teller, Barry Williams / Christopher Knight / Mike Lookinland jako Mummies, Montel Jordan jako Tiger, Jeff Dunham jako Pi-Rat, Chris Kirkpatrick jako Hummingbird, Eric Idle jako Hedgehog i William Shatner jako Knight są również ujawnieni jako celebryci The Masked Singer w sezonie 8.

W tym sezonie „The Masked Singer” przyjął nowy format „King or Queen of Masked Singer”. Oznacza to, że co tydzień występuje trzech lub czterech celebrytów w kostiumach, ale tylko jeden przechodzi do rywalizacji z dwoma lub trzema innymi w następnym tygodniu.

READ  Gdy film ożywia spuściznę Elvisa, Presleyowie walczą o jego majątek

Doprowadziło to do półfinałów, w których Harp przeżył pierwszą rundę i jako pierwszy dotarł do półfinałów, podczas gdy Lambs wygrał drugą rundę i również dołączył do półfinałów, a Snowstorm wygrał rundę trzecią.

Sezon 8 „The Masked Singer” zawierał kostiumy, w tym „The Bride”, „Avocado”, „Venus Fly Trap”, „Sir Bugaboo”, „Strach na wróble”, „Jeż” i „Mumie”. Odcinki tematyczne obejmowały „Vegas Night”, „Comedy Roast”, „Hall of Fame”, „Muppets Night”, „Andrew Lloyd Webber Night”, „TV Themes”, „90s Night”, „Dziękczynienie” i „Fright Night”. Wśród gości w tym sezonie znaleźli się Donny Osmond, Andrew Lloyd Webber, The Muppets, Will Arnett, Leslie Jordan, Joel McHale, Tori Spelling, Jon Lovitz, Jodie Sweetin, Carrot Top, Blue Man Group, Lance Bass, Daniel Fishel, Sheila E. i Drew . curry.

Uczestnicy sezonu 8 „mogą pochwalić się 32 nominacjami do nagrody Grammy, 16 nagrodami Emmy, 8 złotymi albumami, 4 nominacjami do Złotego Globu, 42 książkami, 10 nagrodami Teen Choice Awards i 5 gwiazdami w Hollywood Walk of Fame”, według Fox.

Oto zawodnicy i ich występ dziewiątej nocy:

Blizzard, „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

Zamieć (Nikki Glaser)

Utwór muzyczny: „Myśląc o Tobie”, Katy Perry

poprzednie piosenki: „Thank U, Next” Ariany Grande, „Sweet But Psycho” Avy Max

pomysł: „zygzak”. (Bob Saget) „Squiggly Monster był moim drogim przyjacielem i nie ma go już z nami, i to dziwne, że płaczę tym głosem. Ale to on był powodem, dla którego zrobiłem ten program, ponieważ jego doświadczenie było tak satysfakcjonujące i Tak się cieszę, że udało mu się go zdobyć przed śmiercią. To był mój występ z Tak, czy tego chce, czy nie.

Pakiet komentarzy audio: „Odkąd byłam małą dziewczynką, zawsze marzyłam o zostaniu gwiazdą pop. Kiedy byłam w liceum, brałam lekcje śpiewu. Pewnego dnia w liceum moja mama powiedziała, że ​​zadzwonił do niej mój nauczyciel mówiąc „Przykro mi, ale twoja córka nie jest jego właścicielem”. To był dzień, w którym moje marzenie umarło. Dlatego jestem wdzięczny, że wciąż jestem w tym programie. Jestem naprawdę wdzięczny za możliwość wyrażenia siebie w sposób, w jaki nigdy nie myślałem, że będę w stanie wyrazić to artystycznie. Mam nadzieję, że dotrę do finału w przyszłym tygodniu i nadal będę mógł inspirować każdego dorosłego dzieciaka, który myśli, że go nie ma. Bo obiecuję ci, że to masz . Musisz to tylko ujawnić. Jeśli mój nauczyciel głosu patrzy, nie zmieniaj kanału. Ponieważ pewnego dnia udowodnienie, że się myliłem, trzymało mnie przy życiu przez te wszystkie lata. To Ty, zabójco snów!

domysły panelu: Whitney Cummings, Nikki Glaser, Kristen Wiig

Poprzednie domysły malarskie: Erica Jane, Countess Luan, Kyle Richards, Lisa Rinna, Olivia Rodrigo, Sabrina Carpenter, Kathryn Hahn, Heather Graham, Zooey Deschanel, Eliza Schlesinger, Aubrey Plaza, Whitney Cummings

Uciekinier, „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

Ukulele (przenosi się na następny weekend)

Utwór muzyczny: „O cholernym czasie” Lizzo

Poprzednie utwory: „Perfect” autorstwa Pink; „I Have Nothing” Whitney Houston; „Dziękuję za bycie przyjacielem” (piosenka „The Golden Girls”)

pomysł: Oprah Winfrey „Kiedy po raz pierwszy spotkałem Oprah, zabrałem ze sobą moją mamę i zamierzałem ją przedstawić, ale zanim to zrobiłem, powiedziała cześć i już znałem jej imię. Wiesz, że odniosłeś sukces, kiedy Oprah zna twoje imię i imię twojej mamy.

Pakiet komentarzy audio: „Jestem naprawdę podekscytowany awansem do półfinału i naprawdę chcę wygrać. Jestem bardzo wdzięczny, że tu jestem, ponieważ zawsze byłem fanem tego programu. Moja rodzina i przyjaciele zawsze go oglądają i bardzo trudno było nic nie mówić. Teraz moje siostry nie wiedzą, mój tata nie wie, moi przyjaciele nie wiedzą. O rany, on nie wie. Myśli, że kręcę film. Moja mama jest Jedyna osoba, której mu powiedziałem Moja mama i ja jesteśmy tak podobni Była piosenkarką tak jak ja Jest jak moja skała Gdybym miał grupę ludzi, którzy wierzyli we mnie tak, jak wierzy moja mama Wiem o tym, że mogę latać tak daleko Ta kobieta myśli, że mogę wszystko. Chcę dla niej na to zasłużyć. Dziękuję Ci Mamo, że jesteś wspaniałym przykładem w moim życiu i najlepszą przyjaciółką.”

domysły panelu: Jennifer Hudson, Jordin Sparks, Fantazja, Amber Riley

Poprzednie domysły malarskie: Amber Rileyi Aszantii Yvette Nicole Brown, Queen Latifah, Jordin Sparks, Fantazja, Jennifer Hudson, Jill Scott, Fantazja, Ariana DeBose

The Lambs, „The Masked Singer” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

Jagnięta (przenosi się na następny weekend)

Utwór muzyczny: „Need You Now” Lady A

poprzednie piosenki: „Hot N Cold” Katy Perry; Ironiczne autorstwa Alanis Morissette

pomysł: „Zjazd.” „Przez długi czas nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek zaśpiewamy razem na scenie. Ale nigdy nie zrezygnowałem z tego, że nasza trójka znów się spotka. To niewiarygodne, że nie będziemy już razem śpiewać do końca życia ”.

Pakiet komentarzy audio: „W to Święto Dziękczynienia nie ma nic, za co jesteśmy bardziej wdzięczni niż siebie nawzajem. I to jest coś, o czym zawsze wiedzieliśmy, nawet jako małe dziewczynki. Byliśmy młodzi, kiedy osiągnęliśmy wielki sukces. I chociaż byliśmy wdzięczni, czuliśmy się przytłoczeni, ponieważ zaczęliśmy mieć problemy”. I to było takie smutne. Wiedzieliśmy, że rozstanie się było najlepszą decyzją w tamtym czasie. To było dla nas dobre. To naprawdę daje perspektywę i przerwę. I możesz znowu się odnaleźć. Kiedy ponownie się spotkaliśmy, wydawało się, że czas nie minął”. I ta więź jest tym, co zabieramy do półfinałów. Zdobywaliśmy w życiu inne trofea, ale minęło bardzo, bardzo dużo czasu. gotowy na kolejne zwycięstwo. Po prostu będziemy walczyć o to, kto zdobędzie trofeum.

domysły panelu: All Saints, Spice Girls, Wilson Phillips

Poprzednie domysły malarskie: Kardashians, Haim, Chicks, Chorus, Fifth Harmony, Sue V