12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda „Squid Game” Oh Young Soo oskarżona o nieprzyzwoitą napaść + aktor zaprzecza zarzutom

Gwiazda „Squid Game” Oh Young Soo oskarżona o nieprzyzwoitą napaść + aktor zaprzecza zarzutom

Gwiazda „Squid Game”, Oh Young Soo, została oskarżona o napaść na obyczajność.

25 listopada poinformowano, że oddział Prokuratury Okręgowej w Suwon w Seongnam oskarżył Oh Young-soo bez aresztowania poprzedniego dnia o napaść na obyczajność. Oh Young Soo została oskarżona o niewłaściwe dotknięcie ciała kobiety w połowie 2017 roku.

Policja otrzymała zawiadomienie ofiary w grudniu 2021 r., a w lutym 2022 r. przesłała dokumenty istotne dla aktu oskarżenia do wyższych instancji. Na wniosek prokuratury o przeprowadzenie dodatkowego śledztwa, policja przesłuchała świadków, zapoznała się z opiniami prawników i podjęła decyzję o nieprzekazywaniu sprawy w kwietniu.

Po tym, jak ofiara odwołała się od decyzji policji, prokuratura ponownie zbadała sprawę. Podczas dochodzenia prokuratury Oh Young-soo podobno zaprzeczył zarzutom.

Oh Young Soo skomentowała za pośrednictwem JTBC: „Trzymałam ją za rękę, aby wskazywała drogę wokół jeziora. Przeprosiłam, ponieważ [the person] Powiedziała, że ​​nie zrobi z tego powodu zamieszania, ale to nie znaczy, że przyznaję się do zarzutów”. Jednak prokuratura uznała, że ​​ma dowody na poparcie zarzutów o molestowanie i skierowała sprawę do sądu.

Oh Young Soo pojawił się w serialu Netflix „Squid Game” jako Oh Il Nam, który cierpi na guza mózgu i zdobył nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego w kategorii TV na Złota Nagroda Międzynarodowa W Stanach Zjednoczonych w styczniu br.

źródło (1) (2)

Najlepsze źródło obrazu: Xportsnews


Jak się czujesz po tym artykule?

READ  Morena Baccarin w Lame NBC Thrillerze - The Hollywood Reporter