3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Udostępniono podgląd „Prawdy i ustaleń”

Udostępniono podgląd „Prawdy i ustaleń”

CW opublikowało zapowiedź „Prawdy i wyników”, jedenastego odcinka Superman i Louis’ drugi sezon. Serial powrócił w tym tygodniu po kilkutygodniowej przerwie i przybliżył widzom wszystko, co powinni wiedzieć o Inverse World, w tym Jona Ela (Jordan Elsass), który pojawił się pod koniec „30 dni i 30 nocy”. A to, co musieli wiedzieć, było bardzo ponure: po tym, jak Ally Alston połączyła się ze sobą, wysłała Johna, by odszukał i połączył się z Jonathanem Kentem z Najwyższej Ziemi i jeśli płacz Lois w podglądzie – który sam sprawdziłeś poniżej – jest jakikolwiek znak, Jonathan Kent może być w poważnych tarapatach.

Plany Jona L z pewnością pasowały do ​​aktora Jordana Kenta, Alexa Garvina, jeśli chodzi o główne problemy, jakie „Jonathan Bizarro” może spowodować w Smallville.

„Jonathan Bizarro naprawdę zaczyna wszystko schrzanić” – powiedział Garvin. „Ponadto musisz pamiętać, że to ich syn, ale tak naprawdę nie jest to ich syn. To część naszego syndromu Natalie, ale tylko tym razem wydaje się trochę złowrogi. To będzie ciekawa mieszanka uczuć dla wszystkich Ponadto Jordan Elsas szanuje występ. Heath Ledger jest w Mrocznym rycerzu, więc byłem naprawdę szczęśliwy, widząc, że gra złoczyńcę, ponieważ chciał to zrobić od pierwszego dnia, więc cieszę się, że dali to do niego.”

Odcinek będzie świadkiem powrotu gwiazdy Arrow, Davida Ramseya, chociaż tym razem będzie za kamerą. Ramsay wcześniej wyreżyserował „Człowieka ze stali” w pierwszym sezonie i Więzy, które wiążą w drugim sezonie. Możesz sprawdzić streszczenie odcinka poniżej.

DAVID RAMSEY („STRZAŁKA”) kieruje pętlą – skręcamy w prawo tam, gdzie skończyliśmy z Jon-Elem (Jordan Elsass) uśmiechającym się do Lois (Elizabeth Tulloch), która wciąż stoi na balkonie z Jordanem (Alex Garfin). jego sobowtór Jonathana (Jordan Elsas), stojący niezbyt daleko. Podbiegł do niego, Jordan próbował interweniować, ale John Ell wydawał się silniejszy od niego i szybszy od niego. Tyler Hoechlin, Emmanuel Chriqui, także zagrali Dylana Walsha, Erica Valdeza, End Navarrete , Wall Parks , Sophia Hazmic i Taylor Hack. David Ramsey Został napisany przez Andrew N Wonga.

Superman i Louis Emitowany jest we wtorki o 8/7 na CW. „Prawda i rezultaty” zostaną wyemitowane 3 maja.

READ  Sędzia unieważnia proces w procesie śmierci przeciwko Suge Knight