24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podsumowanie plotek: Triple H wraca do NXT, Foley opuszcza WWE, Charlotte Flair

Podsumowanie plotek: Triple H wraca do NXT, Foley opuszcza WWE, Charlotte Flair

Spekulowanie na temat plotek na temat profesjonalnego wrestlingu jest ulubioną rozrywką wielu fanów, być może ustępującą jedynie rzeczywistemu oglądaniu meczów. W tej codziennej rubryce przyjrzymy się najnowszym plotkom wywołanym przez profesjonalny młyn plotek wrestlingowych.

Ważne przypomnienie: plotki to tylko plotki. Nic z tego nie jest potwierdzone jako fakt, to po prostu krąży wokół profesjonalnego młyna plotek wrestlingowych. Śledzimy dokładność plotek w cotygodniowej funkcji o nazwie Rumor Look Back, którą możesz znaleźć tutaj. Pamiętaj, weź to wszystko z przymrużeniem oka.

Dzisiejsze plotki:

  • Paul „Triple H” Levesque był wczoraj w Orlando i przemawiał w WWE Performance Center, post wrestlingRaporty Johna Bullocka. Byczek ćwierkanie„Wśród ludzi, o których słyszałem”, powiedział Levesque:on wrócił„Nie wiadomo, co to oznacza, ale takie sformułowanie zostało mi dane”.
  • Brian Alvarez potwierdził wizytę w Triple H w Wrestling Watcher na żywododając, że wiceprezes wykonawczy WWE ds. globalnej strategii i rozwoju talentów powiedział, że „był tam z powodów biznesowych i nie może jeszcze powiedzieć dlaczego”.
  • Charlotte Flair zostaje ogłoszona przez miejsce O gwałtownej konfrontacji 12 sierpnia, która doprowadziła do spekulacji Powrót FLIR może przyjść później Summerslam.
  • Dewey Foley nie jest już z WWE, per PW wewnątrz. Syn Micka, który był członkiem zespołu kreatywnego Od 2016 To było w pewnym momencie… główny pisarz 205 na żywoMówi się, że zrezygnował w kwietniu.
  • Solo Sekwu powiedział BT Sport Że WWE rozważało umieszczenie jego i jego braci The Usos na SmackDown, ale chciało zdefiniować swoją własną tożsamość, więc zamiast tego umieścili go na NXT.

Jeśli słyszałeś jakieś ciekawe plotki, które chciałbyś dodać, możesz je zamieścić w sekcji komentarzy poniżej. Pamiętaj tylko, że są to plotki i nie zostały potwierdzone jako fakt, więc proszę, potraktuj to jako takie. I sprawdź cotygodniowe plotki, spójrz wstecz tutaj Aby śledzić, jak prawdziwe są plotki.