2 maja, 2024

Pod nieobecność Damiana Lillarda Milwaukee Bucks przegrali z Orlando Magic 112:97

On gra

ORLANDO — W sobotni wieczór na stadionie Amway Center drużyna Orlando Magic przerwała passę 14 porażek z rzędu z Milwaukee Bucks, wygrywając 112:97. Po pierwszej połowie wynik meczu nie budził wątpliwości, gdyż Magic w decydującej drugiej kwarcie zdobyli 36 punktów.

Wschodząca gwiazda Orlando, Paulo Banchero, odniósł zwycięstwo na minutę i 44 sekundy przed końcem meczu, po tym jak strzelił piłkę i zdobył bramkę dla Giannisa Antetokounmpo i Bobby’ego Portisa na 110-95. Następnie on i Jalen Suggs świętowali, ściskając się na polu obrony, gdy Bucks zarządzili przerwę na żądanie.

Banchero prowadził Magic z 26 punktami, 12 zbiórkami i pięcioma asystami. Suggs dodał 20. Franz Wagner miał 24.

Antetokounmpo zdobył dla Bucks 35 punktów, zebrał 10 zbiórek i zanotował siedem asyst. Cameron Payne, który zastąpił kontuzjowanego Damiana Lillarda, zdobył 14 punktów i dwie asysty. Bobby Portis dodał 13 punktów i siedem zbiórek z ławki rezerwowych.

Milwaukee przegrało już dwie porażki z rzędu i ma bilans 5-4 w tym roku. Orlando poprawił wynik na 5-4.

Wynik kwadratowy: Magia 112, Pax 97

Nieszczęścia Bucksów w pierwszej połowie nadal trwają

Po raz drugi w ciągu dziewięciu meczów Bucks przegrali z jedną z najgorszych ofensywnych drużyn w lidze. Po oddaniu 1 listopada w Toronto 66 punktów najgorszej ofensywnej drużynie ligi w pierwszej połowie, w sobotni wieczór Magic zdobyli 65 punktów w pierwszej połowie.

Orlando zajął 22. miejsce w lidze, zdobywając 109,9 punktów na mecz.

Magic wykorzystali do tej pory niektóre słabości Bucksów, zdobywając 13 punktów po ośmiu zbiórkach w ataku i 13 dodatkowych po dziewięciu asystach Bucksów. Milwaukee przystąpiło do meczu jako jedna z najgorzej zbierających drużyn w lidze i zajmując 11. miejsce w rozdaniach.

READ  Padał deszcz na Rays-Royals i zagrają dwa w sobotę

Chociaż Orlando wszedł do gry jako przeciętny zespół pod względem szybkości (100,31 posiadania na mecz), chciał wyjść i poprowadzić Bucksów, aby wymusić problem i pomóc w faulach. Milwaukee zostało wygwizdane 13 razy (w tym faul techniczny Camerona Payne’a), co pozwoliło drużynie Magic na wyjście z linii rzutów wolnych 18 z 21.

Tymczasem Bucks mieli problemy z ustaleniem ofensywnego rytmu przeciwko piątej najlepszej obronie Magic (107,3 ​​punktów na mecz). Chociaż Milwaukee zmusiło Orlando do sześciu strat, zdobyli tylko jeden punkt dzięki dodatkowym posiadaniom. Khris Middleton w ciągu ośmiu minut zdobył zaledwie 0 na 2, a zespół rezerwowy zdobył zaledwie dziewięć punktów, trafiając 2 z 8 celnych strzałów.

Kontuzja Jae Crowdera w meczu z Magic

Na 3 minuty i 54 sekundy do końca trzeciej kwarty Jae Crowdera zastąpił AJ Green, a doświadczony skrzydłowy wszedł prosto do szatni Bucksów. Został natychmiast wykluczony z powodu bólu lewego uda. Crowder rozegrał 17 minut przeciwko Magic, zdobywając jeden punkt 0 na 1 z podłogi i 1 na 2 z linii rzutów wolnych. Zaliczył także dwie zbiórki.

Pod koniec gry dolary stają się coraz mniejsze

W drugiej połowie Adrian Griffin zmieniał się poprzez Thanasisa Antetokounmpo oraz debiutantów Andre Jacksona Jr. i Chrisa Livingstona, którzy grali u boku Giannisa Antetokounmpo, Khrisa Middletona i Bobby’ego Portisa.

Milwaukee zmniejszyło 21-punktowy deficyt pod koniec trzeciej kwarty do 11 na 8:17 przed końcem dzięki golowi Jacksona Jr., ale Banchero trafił rywalizującego skoczka nad Livingstonem, a Jonathan Isaac zdobył trzy punkty i przedłużył przewagę bramka. Policz do 16 i daj magicznemu oddechowi.

Brook Lopez zagrał 21 minut i ani jednej po 7:05 w trzeciej kwarcie, a Bucks prowadzili 77-60. Inny debiutant Malik Beasley (20 minut) również nie zagrał w ostatnich minutach trzeciej lub czwartej kwarty. Cameron Payne zakończył ostatnie kilka minut po tym, jak przez większą część kadru siedział bezczynnie.

READ  Jak PFF ocenia Brock Purdy’ego drużyny 49ers w 11. tygodniu zwycięstwa nad Buccaneers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

5 liczb

2 Faule techniczne Bucksa (Cameron Payne, Bobby Portis). Dla Portis był to drugi mecz w sezonie, a Payne był szóstym innym zawodnikiem, który został poddany ocenie technicznej w tym sezonie. Gracze awansowali już osiem razy.

8:29 Czas pozostał do drugiej kwarty, kiedy trener Bucks Adrian Griffin wykorzystał faul Bobby’ego Portisa. Faul został podtrzymany, pozostawiając Bucks bez porażki do końca meczu.

5-12 Rzuty wolne Giannisa Antetokounmpo przeciwko Magic. W czwartkowym meczu z Indianą trafił 16 na 18 minut.

35 Rzuty wolne to magia. Milwaukee pozwoliło przeciwnikom na 19,8 rzutów wolnych na mecz, co stanowiło trzecie miejsce w lidze. Orlando zrobił ich 30.19.02.2019 To był ostatni raz, kiedy Magic pokonali Bucks, a sobotnie zwycięstwo zakończyło passę 14 zwycięstw z Milwaukee.

Damian Lillard opuści mecz Bucks z Magic

Obrońca Bucks z NBA został wykluczony na godzinę przed meczem z Pacers po tym, jak uznano go za wątpliwego z powodu bólu prawej łydki. Ten sam tytuł trzymał w sobotnim meczu z Orlando.

Po rozgrzewce Bucks wykluczyli go z meczu przeciwko Magic.

Trener Bucks, Adrian Griffin, przemawiał, gdy Lillard wykonywał swoje rutynowe czynności przed meczem, ale nie sądził, że kontuzja Lillarda w drugim meczu z rzędu wzbudziła większe zmartwienie.

„Nie” – powiedział Griffin. „Po prostu uważam, że jeśli musimy zachować ostrożność, powinniśmy zachować ostrożność w stosunku do niego”.

Jeśli chodzi o mechanizmy klasyfikowania Lillarda jako cierpiącego na „ból” łydki, etykietowanie to prawdopodobnie wygaśnie po sobotnim meczu.

W przeciwieństwie do poprzednich lat, kiedy drużyny mogły jako powód opuszczenia meczów wymieniać „ból”, jeśli tylko uznawały to za stosowne, w tym sezonie liga zmieniła tę zasadę.

Teraz drużyny nie mogą już używać słowa „ból” – ani jego odmian – jako określenia więcej niż dwóch meczów z rzędu. Chociaż liga może udzielić pozwolenia na użycie „Klucza” i in. Jako powód nieobecności ma służyć jako element zastępczy dla bardziej formalnej diagnozy.

READ  Anthony Davis i Lakers wyprzedzają Warriors i prowadzą w serii 1:0

Zatem po sobotnim meczu w Orlando Bucks będą musieli bardziej szczegółowo określić kontuzje, na jakie cierpi ich gwiazda.

Zostaną poproszeni o szczegółowe określenie urazu poprzez:

• Status (tj. niedostępny, wątpliwy, dostępny)
  • Przyczyna (kontuzja/choroba)
  • Aspekty (tj. lewy, prawy lub nie dotyczy)
  • Część ciała (tj. łokieć i ścięgna podkolanowe)

W niedzielę Marjon Beauchamp organizuje przejażdżkę po indykach

W niedzielę w godzinach 15:00–17:00 drugoroczna zawodniczka Bucks, Marjon Beauchamp, organizuje akcję indyków dla mieszkańców Milwaukee. Za pośrednictwem swojej fundacji o tej samej nazwie 23-latek współpracuje z World Visions i Black Men United, aby rozdać 200 indyków i 200 sztuk żywności pudełka. . A w środku zabawki, skarpetki, pieluchy i rowery 42 fabryczne apartamenty biurowe1134 N 9th St. w Milwaukee.

e-mail [email protected] Informacje rejestracyjne.