7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

PMDG wydało 737 dla MSFS 9 maja

PMDG wydało 737 dla MSFS 9 maja

Wreszcie wiemy, że plik Dzień wydania W przypadku PMDG 737 dla MSFS będzie to poniedziałek 9 maja 2022.

Data premiery została ujawniona w krótkim filmie zamieszczonym na kanale YouTube PMDG.

Data premiery została ustalona przez zespół na początku tygodnia po obszernym spotkaniu. Podczas tego spotkania zespół przekreślił ostatnią przegrodę, aby zapewnić zespołowi poczucie pewności podczas publicznego udostępniania 737 MSFS.

Niestety informacje o cenach nie zostały na razie ujawnione. To jest sprzeczne z tym, co zostało powiedziane w listopadzie Robert, kiedy powiem użytkownikowi forum Ala R, że zrobisz PMDG „Ogłaszamy informacje o cenach, gdy ogłaszamy również dzień premiery”. Nadal warto zauważyć, że 99,99 dolarów w sklepie, które kupiło NGXu, zostało dodane przed premierą.

Pomimo braku informacji o cenach, bardzo bliska potwierdzona data premiery powinna z pewnością podnieść na duchu tych, którzy czekali na PMDG 737 dla Microsoft Flight Simulator.

Dla przypomnienia dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, PMDG 737 dla Microsoft Flight Simulator jako pierwszy ujrzy premierę modelu 737-700. Model ten będzie zawierał warianty cargo, warianty BBJ oraz wersję pasażerską. Po około 6 tygodniach 737-600 zostanie wydany, a 737-800 około 6 tygodni później. 737-900 będzie ostatnią wersją serii NG, która zostanie wydana przed przeniesieniem uwagi na 777 i 747 dla MSFS. W przyszłości planowane są również wersje MAX 737.

Będziemy uważnie śledzić wszystko, aby upewnić się, że wiesz, kiedy samolot Boeinga zostanie w końcu wydany po ponad 30 miesiącach prac rozwojowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o PMDG 737 dla MSFS przed jego wydaniem, sprawdź Najnowsza transmisja na żywo lub Najnowsze zapowiedzi. Przygotowaliśmy również listę wszystkich Wątroba potwierdziła, że ​​wystartuje z samolotu 9 maja.