22 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reggie „nienawidził” donkey conga i obawiał się, że może to uszkodzić markę DK

Reggie „nienawidził” donkey conga i obawiał się, że może to uszkodzić markę DK

Aktualizacja [Sat 7th May, 2022 12:30 BST]: G4 przesłało teraz pełny wywiad z Reggie – dodając trochę potrzebnego kontekstu do tego wersu o tym, jak „nienawidzi Donkey Konga”. Okazuje się, że był po prostu ochroną i martwił się, że pasmo rytmu muzyki niszczy markę Donkey Kong. W końcu jednak przyznaje, że sprzedał się „dosyć dobrze”.

„Muszę ci powiedzieć, że jako dyrektor generalny nienawidziłem Donkey Konga. Nienawidziłem go. Walczyłem z naszą firmą macierzystą. Myślałem, że to zaszkodzi marce Donkey Kong. trudne. Wiesz? Uruchomiliśmy to. Pierwsza gra sprzedała się dobrze”. Rozsądnie, ale nie byłem jego fanem, chłopcze”.


oryginalny artykuł [Sat 30th Apr, 2022 02:30 BST]: Były prezes Nintendo of America, Reggie Fils-Aimé, obecnie organizuje wycieczki online, aby promować swoją nową książkę. Wyłącz grę. Jeśli myślisz, że słyszałeś wszystko, co ma do powiedzenia, prawdopodobnie nie.

W nowym zwiastunie (bez kontekstu i oczywiście żartując) do nadchodzącego wywiadu dla G4TV XPPlay, Reggie odpowiada na trudne pytania. Słyszymy, jak mówi całkiem sporo w tym krótkim czasie, ale być może najbardziej szokującym (i zabawnym) zwrotem jest to: „Jako dyrektor generalny nienawidziłem Donkey Konga”.

Po raz kolejny tam Nie poprawnie Mnóstwo tutaj kontekstu, więc nie ma jeszcze potrzeby drażnić się z tym widłami. Nie ma wątpliwości, że G4TV wzbudza emocje związane z tym specjalnym wywiadem. Nowa książka Reggie’s będzie dostępna 3 maja. Jest pełen inspirujących historii i lekcji o jego „nieprawdopodobnym wzniesieniu się” na szczyt.

Czekajcie na naszą recenzję Nintendo Life w przyszłym tygodniu.

READ  Zwiastun Kingdom Hearts 4, Obejrzyj pierwszy zwiastun