26 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Plotki handlowe Baker Mayfield: Panthers i Seahawks nadal są otwarte na przejęcie Browns QB, mówi raport

Plotki handlowe Baker Mayfield: Panthers i Seahawks nadal są otwarte na przejęcie Browns QB, mówi raport

Karuzela rozgrywającego była poza sezonem, z zespołami takimi jak SteelersI brązowyI kucykiI Dziki końI liderzyI jastrzębieI Seahawks Wszystko jest na dobrej drodze do otwarcia następnego sezonu z nowymi zawodnikami na pozycji. Nie wspominając o zespołach takich jak 49ersI niedźwiedźI Teksasoczekuje się, że wystartują wszyscy podańcy, którzy w zeszłym roku byli w drafcie, ale byli poza ławkami na początku sezonu 2021.

Jednak na rynku rozgrywającym wciąż jest co najmniej jedno domino, a Cleveland nadal jest właścicielem Baker Mayfield Na jego liście, nawet po handlu przeciwko Deshaun Watson Wcześniej poza sezonem. Pojawiły się spekulacje, że Brown mógłby zatrzymać Mayfielda i sprawić, by zaczął, podczas gdy Watson wygłosił jakiekolwiek uwagi w ramach polityki zachowania osobistego po oskarżeniu przez ponad 20 kobiet o niewłaściwe zachowanie seksualne, ale wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakty finansowe. , plus potencjalne zakłopotanie w szatni.

To właśnie sprawia, że ​​najnowszy raport The Athletic, że zarówno Seahawks, jak i Karolina Panthers Nie wykluczyli jeszcze, że gra dla Mayfield będzie interesująca w pewnym momencie poza sezonem. od Jeff Howe:

Panthers i Seahawks wykazali zainteresowanie przejęciem Mayfield, ale Brown nie był chętny do wchłonięcia wystarczającej ilości swojej w pełni gwarantowanej pensji w wysokości 18,858 miliona dolarów. Poczyniono już pewne postępy w negocjacjach między Browns i Panthers, zanim Carolina została wymieniona na rozgrywającego Matowy Koral – ruch, który według Panter musieli wykonać, mając możliwość pozostania tam QB, którego kochali.

Panthers i Seahawks nie wykluczyli przejęcia Mayfield, ale Browns będą potrzebować znacznie większej części jego kontraktu, niż oferowali do tej pory. Nie jest jasne, jak daleko zaszły obie strony, ale Brown chce, aby ich umowa była proporcjonalna do aktywów, które otrzymują w zamian.

Warto zauważyć, że ostatnim razem, gdy drużyna otrzymywała głównie pensję rozgrywającego, Brown otrzymał wybór w drugiej rundzie od Houston Texans w zamian za wchłonięcie ich. Brock Osweiler16 milionów dolarów w swoich księgach.

READ  Kevin Colbert: Na poziomie osobistym i zawodowym czas odejść na bok

Ale Cleveland całkowicie przejął ten kontrakt, co pozwoliło Brownom uzyskać w zamian aktywa, zamiast z niego zrezygnować. Jeśli Brown jest skłonny pochłonąć część pensji Mayfielda w drodze do wyjścia, może to zwiększyć ich zwrot z tej transakcji. Jeśli nalegają, aby zespół przejmujący wypłacił pełną pensję Mayfieldowi, być może będą musieli dołączyć aktywa, aby pozbyć się ich ze swojego arkusza kapitalizacji. Biorąc pod uwagę, że przeciwne zespoły nie są zbyt zachwycone strukturą kontraktu Watsona, prawdopodobnie nie są w nastroju do pomocy Brownowi, co jeszcze bardziej komplikuje sprawę. Jest to sytuacja, która może trwać w okresie wakacyjnym i na obozie treningowym, gdzie kontuzja, a nie odszkodowanie, motywuje zespół do wymiany na Mayfield.