29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rodzina mistrza kolarstwa Rohana Dennisa zbiera się w domu jego rodziców po strasznej śmierci jego żony, olimpijki Melissy Hoskins

Rodzina mistrza kolarstwa Rohana Dennisa zbiera się w domu jego rodziców po strasznej śmierci jego żony, olimpijki Melissy Hoskins

Autor: Candice Sutton w Adelajdzie dla Daily Mail Australia

03:45 03 stycznia 2024, aktualizacja 05:02 03 stycznia 2024

Rodzina mistrza świata w kolarstwie Rohana Dennisa zebrała się na prywatnym spotkaniu trzy dni po tym, jak został oskarżony o śmierć swojej żony, olimpijki Melissy Hoskins.

Późnym rankiem w środę ponury Dennis opuścił swoją wartą 2,45 miliona dolarów rezydencję w Adelajdzie, niedaleko miejsca, w którym w zeszłą sobotę wieczorem zginął Hoskins, aby odwiedzić rodziców.

Dennisowi towarzyszyła dwójka jego małych dzieci i znajomy Hiszpan, który jechał białym Passatem, który prawdopodobnie należał do Haskinsa.

Na kilka minut przed opuszczeniem domu rodzinnego można było zobaczyć dzieci bawiące się wędką, a następnie słychać było ich płacz i trąbienie klaksonem.

Mistrz kolarstwa Rohan Dennis został sfotografowany, gdy w środę opuszczał swój dom w Adelajdzie, trzy dni po tym, jak postawiono mu zarzuty spowodowania śmierci swojej żony Melissy Hoskins.
Rodzina oskarżonego mistrza olimpijskiego Rohana Dennisa zebrała się na prywatnym spotkaniu w związku ze śmiercią żony kolarza i postawionymi mu zarzutami karnymi

Dennis, ubrany przez kilka dni w szary T-shirt i białe szorty oraz sportowe napisy na twarzy, został zamknięty w domu i zabrany do posesji oddalonej o 5 km na ekskluzywnych przedmieściach Adelajdy na wschód od miasta.

To już drugi raz w ciągu dwóch dni, kiedy Dennis siedzi na miejscu pasażera, podczas gdy policja konfiskuje jego ciemnoszarego volkswagena.

Kiedy samochód dotarł pod drugi adres, Dennisa powitali jego rodzice, Debbie i Brenton Dennis.

Niedługo potem przybył brat Rohana, Scott, ze swoją urodzoną w Niemczech żoną Ingą i dzieckiem.

Ubrana w czarne, codzienne spodnie i kremową koszulę Debbie Dennis ciepło przywitała parę, która najwyraźniej jechała z Victorii na spotkanie rodzinne.

Dennisa powitali jego rodzice, Debbie i Brenton Dennis. Niedługo potem przybył brat Rohana, Scott, ze swoją urodzoną w Niemczech żoną Ingą i dzieckiem
Dennis, ubrany w szarą koszulę i białe spodnie, zamknął swoją rezydencję i zabrano go do domu oddalonego o 5 kilometrów, na ekskluzywnych przedmieściach Adelajdy na wschód od miasta.

Scott Dennis wyładował ubrania i torby z samochodu, po czym Debbie i Inga Dennis pojechały passatem i pojechały do ​​pobliskiego Woolworths, aby zrobić zakupy.

Wyglądało na to, że po drugiej wyprawie na zakupy do Woolworths rodzina zdecydowała się na lunch.

Rohan Dennis został aresztowany w niedzielę pod zarzutem prowadzenia Volkswagena Amaroka Highline za 70 000 dolarów, który potrącił jego żonę na Avenel Gardens Road w Medindi.

READ  Jim Boheim z Syracuse University mówi, że szkoła ma plan, kiedy przejdzie na emeryturę jako główny trener

Hoskins, który zmarł w szpitalu Royal Adelaide Hospital, rzekomo wskoczył na maskę Amaroka i chwycił klamkę drzwi.

Podejrzewa się również, że 32-latek mógł być ciągnięty przez samochód, a zdarzenie zarejestrowało kamery CCTV sąsiadów.

Hoskins i Dennis reprezentowali Australię na Igrzyskach Olimpijskich i każdy z nich wygrał zawody w Mistrzostwach Świata w kolarstwie.

Hoskins i Dennis reprezentowali Australię na Igrzyskach Olimpijskich i każdy z nich wygrał zawody w Mistrzostwach Świata w kolarstwie. Para została sfotografowana

Dennis został oskarżony o spowodowanie śmierci w wyniku niebezpiecznej jazdy, prowadzenia pojazdu bez należytej ostrożności i narażenia życia, po czym został zwolniony za kaucją i w marcu ponownie stawił się przed sądem w Adelajdzie.

Hoskins zdobyła złoto w drużynowym biegu na dochodzenie podczas Mistrzostw Świata w kolarstwie torowym w 2015 roku, które określiła jako najważniejszy moment w swojej karierze.

Brała udział w Igrzyskach Olimpijskich w 2012 i 2016 roku, a w 2017 roku wycofała się z zawodowego kolarstwa.

Dennis stawał na podium na Igrzyskach Olimpijskich w 2013 i 2020 r. oraz zwyciężył w Mistrzostwach Świata UCI w jeździe indywidualnej na czas mężczyzn w 2018 i 2019 r.

Był zwycięzcą etapowym Tour de France 2015 i wycofał się z kolarstwa zawodowego pod koniec 2023 roku.

Przeczytaj więcej: Rohan Dennis i Melissa Hoskins mają wszystko – spełniają się olimpijskie marzenia, medale mistrzostw świata i kochającą młodą rodzinę