28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Plotki Apple o zaktualizowanych iPadach mogą oznaczać nowe chipy lub nowe ołówki

Plotki Apple o zaktualizowanych iPadach mogą oznaczać nowe chipy lub nowe ołówki

W tym tygodniu Apple może mieć w swoim sklepie niespodziewaną informację o aktualizacji iPada. Początkowo powiedział 9to5Mac Potwierdzone Raport z Doładowany Apple ogłosi ulepszenia specyfikacji trzech swoich iPadów – modelu podstawowego, iPada Air i iPada Mini. Tymczasem inne pogłoski mówią, że nie otrzymamy żadnych nowych iPadów, że jest zapowiedź, ale tak naprawdę jest to nowy rysik, lub że mimo wszystko we wtorek może zostać ogłoszona nowa wersja iPada.

Ale, MacPlotki wskazując na Ten japoński blog Mac Otakara Raporty Najbardziej prawdopodobną zapowiedzią jest raczej Apple Pencil trzeciej generacji niż nowe wersje tabletów. od tego czasu 9 do 5Mac Powiedział Jej źródła podają, że w tym tygodniu spadnie jedynie „coś” związanego z iPadem.

W Niedzielny poranek historia dla Bloomberga„Nie sądzę, aby w najbliższym czasie miały nastąpić jakiekolwiek istotne aktualizacje” – powiedział Mark Gurman, wspominając jednocześnie, że Apple pracuje nad wersjami iPadów z nowymi chipsetami.

A Wrześniowy post na X Leaker Majin Bu powiedział, że Apple Pencil 3 doda do miksu wymienne końcówki magnetyczne. W poniedziałkowy wieczór, Odnotowano MacRumors Kolejny post Majin Bu twierdzi, że „nowy 10,9-calowy iPad 11. generacji, który Apple wprowadzi jutro, będzie miał dokładnie taki sam wygląd jak model 10. generacji, a do tego akcesoria będą w pełni kompatybilne”.

9 do 5Mac Apple twierdzi, że wyda komunikat prasowy, w którym ogłosi, że iPad Air i iPad Mini będą napędzane odpowiednio chipami M2 i A16 Bionic. Apple odświeżyło w zeszłym roku iPada Air i iPada 10. generacji, ale od czasu, gdy firma zaktualizowała iPada Mini z chipem A15 Bionic, liczba ta wzrosła dwucyfrowo.

Zaktualizowano 16 października o 17:03 ET: Dodano dodatkowe raporty na temat możliwej zapowiedzi Apple Pencil 3.

Zaktualizowano 16 października o 18:19 ET: Dodano raport dla nowego podstawowego iPada.