28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Magic: The Gathering zastąpi boostery draftu i przestanie je sprzedawać w 2024 roku

Magic: The Gathering zastąpi boostery draftu i przestanie je sprzedawać w 2024 roku

Magia: Zgromadzenie Zmienia to sposób sprzedaży kart graczom. Losowe pakiety znane jako Draft Boosters i Set Boosters znikną i zostaną zastąpione nowym produktem o nazwie Play Boosters. To niewielka zmiana, Wizards zauważyli na specjalnej konferencji prasowej, ale mają nadzieję, że nowa oferta z powodzeniem połączy najlepsze elementy obu produktów i zmniejszy obciążenie związane z noszeniem wielu SKU w lokalnych sklepach z grami. Zmiana, która najprawdopodobniej obejmie podwyżkę cen, zacznie się już od kolekcji Morderstwa w pałacu Karloffów.

Oczywiście jeszcze kilka lat temu Czar Masz tylko jeden rodzaj pakietu wzmacniającego. W miarę poszerzania oferty marki w ciągu ostatnich pięciu lat na rynku pojawiły się także inne rodzaje opakowań – m.in. opakowania Jumpstart i Kolekcjonerskie. Dopalacze Draft pozostały bardzo podobne do oryginalnych pakietów wzmacniających i były powszechnie używane w grach typu pick-up, w których karty były szybko wybierane – tj. „dobierane” jak gracze w drużynie sportowej – w celu natychmiastowego tworzenia unikalnych, grywalnych talii. Z drugiej strony Set Boostery były skierowane bardziej do kolekcjonerów i fanów innych formatów gry.

Obraz: Czarodzieje z Wybrzeża

Opublikowany w poniedziałek post na blogu, napisany przez głównego projektanta Marka Rosewatera, szczegółowo opisuje różne problemy, które mają rozwiązać nowe Play Boosters. Zawiera także szczegółowe zestawienie szans na otrzymanie określonych kart w pakiecie oraz informacje o cenach.

Czy te pakiety będą droższe? Mógł powiedzieć „woda różana”.

„Ulepszenia gry odpowiadają kosztowi wzmacniacza drużyny, a nie wzmacniacza draftu, co spowoduje, że koszt ograniczonych środowisk będzie nieco wyższy” – stwierdził Rosewater w poście na blogu. „Jednak oczekiwana wartość wzmacniacza również spadła wzrośnie, ponieważ istnieje możliwość zdobycia bardziej rzadkich i legendarnych rzadkich przedmiotów. Tak, zapłacisz trochę więcej, ale prawdopodobnie uzyskasz większą wartość z premii. Twój stosunek rzadkich/legendarnych rzadkich kart do wydanego dolara pozostanie taki sam .

Magia: Zgromadzenie’S Morderstwa w pałacu Karloffów Kolekcja nie ma obecnie daty premiery, ale oczekuje się, że ukaże się na początku 2024 roku.

Czytaj więcej

READ  Wydaje się, że Starfield działa dobrze na Xbox Series S pomimo pytań dotyczących mocy konsoli