15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Platika otwiera polską siedzibę w Warsaw Bars

Firma Platica, producent gier na urządzenia mobilne, wynajęła 4 200 mkw. powierzchni biurowej Malthus (Pura Prosi Verselny) w ramach dużego planu przebudowy Browse Warsawski firmy Echo Investment.

Izraelska firma była jedną z pierwszych firm, które zaoferowały gry, w które można było grać za darmo na portalach społecznościowych, a później na urządzeniach mobilnych, z otwarciem warszawskiego biura w Browarze Warszawa urzędy mołdawskie Na początku 2022 roku. Platica ma obecnie 36 milionów aktywnych użytkowników i ma obecnie 19 biur na całym świecie, w tym w Tel Awiwie, Londynie, Berlinie, Wiedniu, Helsinkach, Montrealu, Chicago, Los Angeles, Las Vegas, Santa Monica, Sydney i Buenos Aires. , Tokio, Kijów, Bukareszt, Mińsk, Dniepr i Winnica.

To ważny moment dla Platiki w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na powitanie naszych pracowników Platica w tym nowym centrum historycznej Warszawy, otoczonym doskonałymi restauracjami i udogodnieniami, miejską zielenią i wysokiej jakości architekturą.
Oran Pikarsky, dyrektor operacyjny Platica

Browary Warszawskie Zajmuje powierzchnię 4,5 ha w XIX wieku. Krzibowskiej, ul. Wronia, ul. Sodna i in. Grozmalnej na warszawskiej Woli-Centrum. Powierzchnia uporządkowana projektu, na którą składają się biura, mieszkania, usługi, rozrywka i handel, wynosi około 100 000 mkw.

READ  Więcej poparcia USA dla polskiej energetyki jądrowej