30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pingwiny podpisują się z Evgeni Malkinem przez cztery lata

Pingwiny podpisują się z Evgeni Malkinem przez cztery lata

Cokolwiek fani pingwinów czuli w ciągu ostatnich 24 godzin, odkąd pojawiła się wiadomość, że Evgeni Malkin zamierza przetestować wolny rynek dealerski i prawdopodobnie opuścić Pittsburgh, zostało to zmiecione późnym wtorkowym wieczorem.

Gdy północ zbliża się do czasu Pittsburgha, Pingwiny ogłosiły, że osiągnęły porozumienie w sprawie nowego czteroletniego kontraktu z rosyjską gwiazdą, który prawdopodobnie zatrzyma go w Pittsburghu do końca jego kariery piłkarskiej. Transakcja będzie miała wartość aktywów w wysokości 6,1 miliona dolarów, co odpowiada nowej umowie Chrisa Letanga.

To oznacza koniec napiętego okresu negocjacji, który rozpoczął się w maju, kiedy Pingwiny zostały wyeliminowane z play-offów. To, co wyglądało na szeroko otwarte okno na nową umowę, powoli zaczęło się zamykać, aw poniedziałek pojawiły się doniesienia, że ​​Malkin zmierza w kierunku wolnej agencji.

Nawet późnym popołudniem we wtorek czas Malkina w Pittsburghu wydawał się dobiegł końca, ale o jedenastej godzinie obie strony odłożyły na bok wszelkie problemy, zawarły umowę i uczyniły z ikony franczyzy drogę życia.

Będzie wiele do dyskusji na temat tej umowy i wszystkich dramatów otaczających ją z obu stron, ale na razie fani Penguins mogą spokojnie spać ze świadomością, że numer 71 pozostanie w Pittsburghu, gdzie absolutnie należy.

READ  Policja: Jorge Masvidal złamał zęby Colby'ego Covingtona w rzekomym ataku ulicznym, grozi mu oskarżenie o przestępstwo