19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Keston Hiura wygrywa u siebie z Braves

Keston Hiura wygrywa u siebie z Braves

Milwaukee – Keystone Hyura To był ciężki dzień. To zabawne, jak dobra huśtawka może wszystko zmienić.

Wezwany z Triple-A w środę rano, kiedy Brewers umieścił Willy’ego Adamesa na liście kontuzjowanych, Hiura zaliczył pierwszą bazę przeciwko Braves i był wolny od kontuzji w czterech uderzeniach przez pierwsze dziewięć rund. Dziesiątego dnia jego ułamek sekundy decyzja o złapaniu worka zamiast skoku do wysokiego rzutu sprawiła, że ​​wynik został podświetlony na zielono. A na dodatek Hyora była chora. Kilka testów wykazało, że to nie COVID-19, ale czuł się źle.

„Wczoraj wieczorem przez jakiś czas leżałem na łożu śmierci” – powiedział Hyora.

Pod koniec 7-6 w 11 rundzie wygranej z Braves, Hiura czuł się znacznie lepiej. Przebył długą drogę w domu, gdy The Brewers przeszli od tyłu w trzech rundach z rzędu, aby wygrać w porywające popołudnie na American Family Field.

The Brewers przegrali w dziewiątym rundzie z Kenleyem Jansenem, dziesiątym z Darrenem O’Dayem i jedenastym z Jesse Chavezem, ale za każdym razem zdobywali bramki, aby wygrać serię, dwa mecze do jednego. Największe zwycięstwo The Brewers w sezonie obejmowało rzadkie niespodziewane podbicie (weszli w dzień 1-13, kiedy przegrali po ośmiu inningach), rzadki sukces przeciwko Dodgersowi, który stał się Braves, najbliższym Kenleyowi Jansenowi (Brewersowie wyczerpali go ciosem ratunek tylko po raz drugi w 27 meczach kariery) ) i rzadkim zalewem jednodniowych biegów na Corbin Burns. The Brewers zdobywali średnio 2,7 punktu na mecz w pierwszych siedmiu meczach Burnsa w tym sezonie, zanim zdobyli siedem przejazdów i powrócili z przegranej 4:0 w środę.

Ostatni rajd przeciwko Janssen był zwycięstwem samym w sobie. Poza tym, że był jego drugim trafieniem przeciwko Brewersom w 13 sezonach, był to pierwszy raz, kiedy Jansen zdobył wzgórze przeciwko Milwaukee z przewagą, a następnie zobaczył, jak Brewers wygrywają mecz.

Dzięki temu zwycięstwo było jeszcze słodsze, piwowarzy osiągnęli lepsze wyniki niż Odważni, grając z krótką ręką. Uderzający ze średniej pozycji, Adames i Andrew McCutchen, byli na liście hitów (oczekuje się, że McCutchen powróci z COVID-19 IL w piątek), a dwa główne środki przeciwbólowe były niedostępne. Zawodnik przygotowujący, Brad Bucksberger, został uznany za poza boiskiem po tym, jak poprzedniego wieczoru rzucił 29 rzutów, a Josh Hader nie był nawet na boisku. Hader został powołany z powodu tego, co menedżer Craig Konsell nazwał „sytuacją rodzinną”.

„To było po prostu wspaniałe zwycięstwo zespołowe” – powiedział Concel. „Mieliśmy wielu facetów, którzy pojawili się w sprzęgle i mieli świetnych putterów na dużych pozycjach, a Keston w pewnym sensie prowadził. Ale była długa lista facetów, którzy mieli naprawdę mocne style AB”.

Niektórym z nich przeszkadza pamięć. RBI Mike’a Brusso podwoiło Maxa Frieda z Atlanty w szóstym inningu, co dało wynik 4-3 po tym, jak Burns and the Bearers przegrali 4:0 z parą dzielnych gospodarzy w trzecim inningu. Chód Jessego Petersona prowadzi z dna dziewiątego przeciwko Janssenowi. Wong wrócił z przegranego 0-2, aby wyrównać mecz hat-trickiem przed Janssenem z siódmego miejsca na boisku. Jedyne 0-2 Christiana Yelicha w 10. inningu, które zepchnęło remisującego zawodnika na trzecie miejsce dzięki locie ofiarnemu wykonanemu przez Huntera Renfrew.

Braves byli równie emocjonalni, awansując 5-4 na 10. i 6-5 na 11., zanim Hiura dał swoją drugą karierę domową. Zadebiutował w 2019 roku u boku ówczesnego młodego Craiga Kimbrilla.

Patience stanął naprzeciwko Hyury, który pojawił się w 15 meczach dla The Brewers, aby rozpocząć sezon i uderzył w 0,216, zanim został wybrany w Nashville 6 maja. Pięć gier przed oddzwonieniem w środę.

„Próbujesz budować z każdego atomu, bez względu na wynik” — powiedziała Hiora. „Myślę, że w miarę trwania meczu to był mój cel, widzieć te boiska i pozostać agresywnym, a także być selektywnie agresywnym”.

Hyura wyglądał na zatłoczonego. Zapytany, jak się czuł po meczu, powiedział: „Czuję się dobrze. Nie mogę się doczekać, aż się prześpię, to na pewno”.