9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

4875358_web1_gtr-wattmain-010721

Pierwsza rozmowa: Raport Steelers „rzuci się” na Bakera Mayfielda na otwartym rynku; Mike Tomlin spotyka Malika Willisa

Środowe „First Call” zagłębia się w raport, który faktycznie łączy Steelersów z rozgrywającym Bakerem Mayfieldem.

Steelersi nadal są zainteresowani graniem w rozgrywającego Liberty Malika Willisa. Nawet po podpisaniu kontraktu z Mitchem Trubeskym.

Otrzymujemy aktualne informacje o stanie kontraktu z Aaronem Donaldem.

Stołeczna sekcja NHL miała pracowitą noc.


Steelers „rzucają się” na Bakera Mayfielda

Z byłym rozgrywającym Houston Texans, Deshaunem Watsonem, zmierzającym do Browns, wszyscy zastanawiają się, co dalej z obecnym debiutantem z Cleveland, Bakerem Mayfieldem.

Poprzedni numer 1 został już wybrany napisał list pożegnalny do miasta. Teraz wydaje się, że to tylko kwestia tego, czy Brown zamieni się z Mayfieldem, czy go zrezygnuje. W przypadku wystąpienia tego ostatniego, Cleveland.com The Browns pokonali pisarkę Mary Kay Capote i powiedzieli, że Steelerowie „rzucą się” na szansę podpisania z nim kontraktu.

„Od czwartku telefon nie dzwonił dla Bakera Mayfielda, a to może być trochę trudne. Ale miałem kogoś, kto powiedział mi, że Steelers rzucą się na Bakera Mayfielda, jeśli stanie się dostępny. Jeśli on (Brown) przetnie go, a on jest tam jako wolny robotnik na ulicy. „Będą go mieli za minutę”, Cabot Powiedział na czacie wideo. „Jestem pewien, że wielu ludzi by to zrobiło. Gdybyś mógł to dostać za darmo, a Brown musiałby zjeść te pieniądze? Wtedy z pewnością ktoś złapałby go w tym scenariuszu. „

Niektórzy próbowali powiązać Carolina Panthers z Mayfield. Cabot powiedziała, że ​​nic o tym nie wie, ale monitoruje Seattle Seahawks jako potencjalny cel handlowy.

Jeśli chodzi o Steelerów, nie widzę tego. Nie odniosłem wrażenia, że ​​Steelers jako organizacja – a konkretnie trener Mike Tomlin – byli na szczycie Mayfield. Za każdym razem, gdy nazwisko Mayfielda pojawia się podczas konferencji prasowej Tomlina przed meczem Browns, szybko przenosi rozmowę z gry Mayfield w pomocniku i wraca do gry biegowej i ofensywnej linii Clevelanda.

READ  3M Open head łzy graczy opuszczających PGA Tour, nazywa Saudyjskiego Golfa „bólem”

Tomlin jednak, przynajmniej czasami, uzupełniał talent Mayfielda do gry ruchowej oraz pozowania i groźnego aspektu pomocy. Podobno są to obszary koordynatora przestępczości Matta Canada, które nie zostały jeszcze ujawnione ze względu na brak mobilności Bena Roethlisbergera w ostatnich latach.

Jednak nadal bym tego nie kupił. Pokój rozgrywającego jest wystarczająco zagracony przez Mitcha Trubisky’ego, Masona Rudolpha i Dwayne’a Haskinsa. Po co dodawać Mayfielda do miksu, kiedy zespół wciąż skłania się ku przygotowaniu QB w tym roku lub w 2023 roku?

Jednak nie ma nic, co by mnie bardziej ekscytowało, niż widok każdego fana Steelersa i członka przyjaznego zespołu medialnego, który przez cztery lata obrażał Mayfielda za jego wady, nagle zamienia się w ciastka, aby usprawiedliwić i przyklasnąć podpisaniu umowy.

Zaufaj mi. Poszukam rachunków na Twitterze.

Czy możesz sobie wyobrazić po pierwszym przechwyceniu Trobesky’ego w przyszłym roku, pieśni „Ba-Ker, Ba-Ker” zwisające z trybun na Heinz Field?

Będzie wspaniale. To koniec dni, ludzie. Możesz dożyć, aby zobaczyć je na własne oczy.


Poznaj właściciela

Skoro jesteśmy przy temacie trybuny rozgrywającego Steelersa – kiedy nie bylibyśmy? – Tomlin z Kanady i dyrektor generalny Kevin Colbert byli wszyscy na Pro Day Liberty Football, w którym wystąpił Malik Willis.

Pomocnik zdecydowanie miał siłę ramienia i umiejętność poruszania się.

Według Joe Persona z The Athletic, Tomlin i Matt Rolle z Karoliny byli jedynymi głównymi trenerami w profesjonalnym dniu Willisa.

Wygląda na to, że Willis jadł również kolację z Tomlinem w poniedziałek wieczorem. Skrzydełka z kurczaka, jeśli jesteś ciekawy.

Mel Keeper z ESPN nazwał Steelers Willis dwudziestym wyborem w Jego najnowszy fałszywy szkic.

READ  Wynik Pirates vs Bosses: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, skróty i transmisje „Sunday Night Football”

Po raz kolejny mój umysł krąży wokół pierwszego przechwycenia Trubisky’ego, Willisa siedzącego na ławce, i tego, jak wszystkie krzyki Steelerów na Twitterze przeszłyby od chwalenia podpisu Trubisky’ego do kopnięcia go na krawężnik w 15-minutowym okresie gry w piłkę nożną.

Bogowie futbolu nie mogą być dla mnie tacy mili. Czy mogą?


Umowa Donalda

Nie ma jeszcze oficjalnego słowa na temat przerobionego przedłużenia kontraktu dla byłej gwiazdy House Panther, Aarona Donalda.

Sugerował to defensywny dróżnik z Los Angeles Rams Emerytura może nadejść Jeśli jego drużyna wygrała Super Bowl nad Cincinnati Bengals, to zrobili.

Ta rozmowa ucichła w ostatnich tygodniach i przesunęła się w kierunku tego, jak franczyza przekształca kontrakt byłego obrońcy roku NFL.

Dyrektor generalny Los Angeles, Les Snead, wydaje się optymistycznie postrzegać perspektywę utrzymania Donalda na boisku.

Snead powiedział przez Los Angeles Daily Aktualności. „Więc jesteśmy w toku.”

według do Spotrac.comŚrednia pensja Donalda wynosi 22,5 miliona dolarów na kontrakcie za 135 milionów dolarów. Rozciąga się do 2024 roku. Oryginalny zawodnik Penn Hills jest najlepiej opłacanym sprzętem defensywnym w NFL, ale zajmuje tylko 25. miejsce wśród graczy na wszystkich pozycjach.

„Wiem, że Aaron dał nam jasno do zrozumienia, że ​​chciałby wrócić i że na pewno chciałby robić wyjątkowe rzeczy nie tylko jako pojedynczy zawodnik, ale jako zespół” – powiedział Snead.


ruch w metrze

Podczas gdy pingwiny były Pieczone niebieskie kurtki Columbus 5-1 we wtorek wieczorem w aglomeracji miało miejsce wiele innych wydarzeń.

Na szczycie rankingu Carolina Hurricanes pokonała dwukrotnego mistrza Pucharu Stanleya Tampa Bay Lightning 3-2. New York Rangers strzelili pięć bramek w drugiej połowie i przegrali pokaz sztucznych ogni 7-4 w New Jersey. Jack Hughes strzelił dwa gole 70 sekund przed Devils. To były numery 100 i 101 dla Hughesa.

Tymczasem Washington Capitals zrezygnowało z decyzji 5:2 w St. Louis, ponieważ producent Payne-Richland, Brandon Saad, strzelił wspaniałego gola 19. sezonu.

Wszystkie te informacje oznaczają, że Hurricane (90 punktów) utrzymują trzypunktową poduszkę nad Pingwinami (87 punktów) na pierwszym miejscu w metrze. New York Rangers (85 punktów) zajęli trzecie miejsce ze stratą dwóch punktów. Stolice mają 80 punktów, co wystarczy, aby zająć czwarte miejsce w lidze i drugie w Konferencji Wschodniej.

READ  Zaktualizuj kolejność oglądania meczu National Hockey League

Bezczynny Boston Bruins zajmuje pierwsze miejsce w kategorii dzikich kart z 83 punktami w Atlantic Division.

Tim Benz jest pisarzem Tribune Review. Możesz skontaktować się z Timem pod adresem [email protected] lub przez Świergot. Wszystkie tweety można ponownie opublikować. Wszystkie e-maile podlegają opublikowaniu, chyba że zaznaczono inaczej.