18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Personel londyńskiego szpitala jest objęty śledztwem w związku z naruszeniem dokumentacji medycznej Kate Middleton

Personel londyńskiego szpitala jest objęty śledztwem w związku z naruszeniem dokumentacji medycznej Kate Middleton

wiadomości ze świata

popsuł się

Z raportu wynika, że ​​wobec trzech pracowników londyńskiego szpitala, gdzie Kate Middleton przeszła operację jamy brzusznej, toczy się śledztwo w związku z rzekomą próbą uzyskania dostępu do jej dokumentacji medycznej.

Według ITV trzem pracownikom londyńskiej kliniki grozi postępowanie dyscyplinarne w związku z podejrzeniem o uzyskanie w autoryzowany sposób dokumentacji medycznej księżnej Walii i prawdopodobnie udostępnienie innym zastrzeżonych informacji.

„W naszym szpitalu nie ma miejsca dla osób, które celowo naruszyłyby zaufanie któregokolwiek z naszych pacjentów lub współpracowników” – stwierdził w oświadczeniu Al Russell, dyrektor naczelny londyńskiej kliniki.

Według doniesień szpital skontaktował się z Pałacem Kensington bezpośrednio po tym, jak urzędnicy dowiedzieli się o potencjalnym naruszeniu. Zomapress.com

„Jesteśmy dumni z wyjątkowej opieki i uznania, jakie staramy się zapewnić wszystkim naszym pacjentom, którzy każdego dnia obdarzają nas zaufaniem.

„Mamy systemy monitorowania zarządzania informacjami o pacjentach, a w przypadku jakiegokolwiek naruszenia zostaną podjęte wszelkie odpowiednie kroki dochodzeniowe, regulacyjne i dyscyplinarne”.

Śledź najnowsze doniesienia o nieobecności Kate Middleton w oczach opinii publicznej

Śledź na żywo blog Kate Middleton w The Post Aktualizacje na żywo najświeższych wiadomości na temat Kate Middleton, księżnej Walii, pośród kontrowersji wokół jej zdjęć i jej nieobecności w życiu publicznym

W styczniu londyńska klinika leczyła także króla Karola. Nie jest jasne, czy jego dokumentacja medyczna również została naruszona.

To rozwijająca się historia. Prosimy o sprawdzanie aktualizacji.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/03/20/world-news/london-hospital-staffers-under-investigation-over-kate-middleton-medical-records-breach/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

READ  Ukochany aktor Batmana Kevin Conroy umiera w wieku 66 lat po walce z rakiem