21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

PepsiCo buduje w Polsce standardową fabrykę o wartości 1 mld zł

Regionalne dzisiaj

środa, 1 września 2021, 12:55

Zdjęcie Jonathana Weissa / Shutterstock.com

PepsiCo ogłosiło plany budowy nowego zakładu produkującego przekąski ziemniaczane na eksport na ponad 20 rynków europejskich w południowo-zachodniej Polsce.

Zakład o wartości 1 miliarda złotych (218 milionów euro) produkuje chipsy ziemniaczane Levine i chipsy tortilla toridos, położony w pobliżu miasta Eroda Alaska na Dolnym Śląsku w południowo-zachodniej Polsce, i ma zostać ukończony do 2025 roku.

Obiekt zajmuje powierzchnię 54 700 metrów kwadratowych i tworzy 450 miejsc pracy, co czyni go „największym i najbardziej przyjaznym dla środowiska w Europie…” – podała firma w oświadczeniu.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Tworzenie czasopisma godnego tej nazwy to kosztowna sprawa. Przez 27 lat wiadomości biznesowe, współpracując z wydawcami, redaktorami i reporterami Budapest Business Journal, dostarczały Ci rzetelnych informacji, prawdy, dokładności, bez obaw i życzliwości.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwalałby im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla ich wydajności. Ostatnio niektórzy testowali pomysł zaangażowania swoich najważniejszych partnerów, swoich czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennika biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, jak często i jak często przesyłasz nam swoje wpisy.

READ  Polska: Podgląd banku centralnego | Pstryknąć