22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Paris Hilton publikuje pierwsze zdjęcia swojej córki, London

Paris Hilton publikuje pierwsze zdjęcia swojej córki, London

Paryż Hilton Pierwsze zdjęcie swojej córki, London, udostępniła kilka miesięcy po ogłoszeniu, że wita córkę w swojej rodzinie.

„Przedstawiamy londyński pokój Marilyn Hilton” – napisał 43-letni Hilton Zdjęcia z Instagrama Obnażanie się, mężu Cartera Reama I ich dzieci: syn Feniks1 rok, i jej córeczka London, którą przedstawiła publicznie w listopadzie 2023 r. „Od dawna marzyłam o posiadaniu córki o imieniu London” – powiedziała.

„Jestem bardzo wdzięczna, że ​​tu jest” – dodała. Naprawdę cenię każdą chwilę z nią spędzoną. Razem z Phoenix moje anielskie dzieci pokazały mi miłość, o której nie wiedziałam, że może sięgać tak daleko, zanim zostałam ich matką.

Hilton powiedziała, że ​​jej dzieci urodzone w wyniku macierzyństwa zastępczego zainspirowały jej „nową i głęboko osobistą piosenkę” napisaną z piosenkarką i autorką tekstów Sią, zatytułowaną „Fame Won't Love You”.

„Piosenka przypomina, że ​​szczególna więź, jaką czuję z moimi dziećmi, mężem i rodziną, jest cenniejsza niż cokolwiek innego na świecie” – napisała Hilton. „To hymn, który da ci siłę do utrzymywania najświętszych relacji blisko serca – czy to z rodziną, przyjaciółmi, czy ze sobą”.

Hilton jako pierwsza opublikowała post o swojej córce Narodziny Londynu W listopadzie 2023 r. „Jestem wdzięczna za moją córeczkę” – napisała. Zdjęcia z Instagrama Do różowego stroju dziecięcego z napisem „London” na koszulce.

Hilton przez wiele lat zachował nazwę „Londyn”.

„Planowałam imiona moich dzieci od lat” – powiedziała w lutym. Odcinek jej podcastu. „Kiedy byłam małą dziewczynką, wiedziałam, że zawsze chcę mieć kiedyś córkę o imieniu London, ponieważ Londyn to jedno z moich ulubionych miast na świecie”.

Fani zauważyli nieobecność Londynu w mediach społecznościowych Hilton. Hilton powiedział w tym miesiącu H! Aktualności Dlaczego nie mówiłeś dużo o Londynie?

„Czuję, że moje życie było bardzo publiczne” – powiedziała. „Więc chciałem zatrzymać moją małą córeczkę dla siebie, ale wkrótce pokażę ją światu, ponieważ wszyscy ciągle o to pytają.

READ  Jeremy Renner zostaje ranny przez okład z lodu, gdy próbuje uratować swojego siostrzeńca | film

Artykuł ten został pierwotnie opublikowany na DZIŚ.com