20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Packers podpisuje kontrakt z Jayerem Alexandrem na cztery lata, zgarniając 84 miliony dolarów, co czyni go najbardziej dochodową obroną w NFL.

Packers podpisuje kontrakt z Jayerem Alexandrem na cztery lata, zgarniając 84 miliony dolarów, co czyni go najbardziej dochodową obroną w NFL.

USATSI

ten Pakowacze Mogłeś stracić wielkie nazwisko w Davant Adams To jest poza sezonem, ale w poniedziałek dostali kolejny, podpisując kontrakt na rogu Pro Bowl Gayer Alexander Insider Jason La Canfora z CBS Sports NFL Insider potwierdza czteroletnie przedłużenie o 84 miliony dolarów, które utrzyma go w związku z Green Bay przez sezon 2026. 25-letni Alexander, który jest powołany na 18. miejsce, otrzyma generała przez Packers w 2018 roku zarobił średnio 21 milionów dolarów rocznie w swojej nowej umowie, co czyni go najbardziej dochodową obroną w NFL.

Nowy kontrakt Alexandra obejmuje 31 milionów dolarów wypłaty w 2022 roku, z czego prawie w całości pochodzi z 30 milionów dolarów premii za podpisanie kontraktu – największej w historii za defensywny powrót. Człowiek z okładki All-Pro ma wejść w ostatni rok swojego debiutanckiego kontraktu, który w tym sezonie wypłaciłby 13,29 miliona dolarów w ramach opcji na piąty rok. Teraz Aleksander przytłoczył brązowyDenzel Ward Jako najlepiej opłacany kąt, potwierdzony jako długoterminowy cel w Green Bay High School.

Producent z Louisville jest jednym z najlepszych graczy Packers od czasu jego przybycia. Po rozpoczęciu 11 meczów jako debiutant, w 2019 roku został pełnoetatowym graczem, pomagając poprowadzić Green Bay do ich pierwszych dwóch kolejnych występów w mistrzostwach NFC z 17 odbiciami podań i przechwyceniami. Pierwsze mecze All-Pro i Pro Bowl zdobył w następnym roku, plasując się jako jeden z najsłabszych zawodników w NFL przez 15 startów, zanim przegrał wszystkie mecze z wyjątkiem czterech w 2021 roku z powodu kontuzji barku, która wymagała operacji.

Alexander, który pojawił się na krótko w kwalifikacjach 2021 po powrocie z kontuzji, ma zamiar ponownie otworzyć 2022 w odpowiednim składzie. Posłaniec Douglasa I Eric Stokes w tylnym rogu.

READ  Braves aktywuje Orlando Arcię z listy kontuzjowanych, zamienia Vaughna Grissoma na Gwinnetta