27 kwietnia, 2024

NFL Wyniki drugiego tygodnia przedsezonowego, najważniejsze wydarzenia, aktualizacje: Chris Olaf w pierwszej rundzie WR Saints strzelił w pierwszej karierze TD

Przedsezon NFL jest w połowie drugiego tygodnia, który służy jako „wirtualna próba” dla początkujących, aby przygotować się do rozpoczęcia sezonu zasadniczego — który jest już za trzy tygodnie. Dla drużyn, które nie mają w tym tygodniu połączonego treningu, kluczowy jest drugi tydzień przedsezonowy.

The Karolina Panthers Baker Mayfield i Sam Darnold nie zagrają przeciwko Patrioci nowej Anglii W piątek jednak, po wspólnych treningach, rozpocznie się Nowa Anglia w tym tygodniu. Miłość Jordana do… zacznie się Green Bay Packers przeciwko Święci Nowego OrleanuKto byłby bez Jamesa Winstona (ft). Nocne kulminacje będą Houston, Teksas w Los Angeles barany.

Poniżej prześledzimy wszystkie najważniejsze wydarzenia z piątkowej akcji, głównej przystawki na szlaku gier w ten weekend.

program

Czwartek

niedźwiedź 27, Seahawks 11 (posiłki na wynos)

Piątek

Patrioci 20, Pantery 10 (Na wynos)
Pakiety 20, święci 10 (podsumowanie)
Teksańczycy 24, Barany 20 (podsumowanie)

Sobota

Dziki koń w Faktury13:00 czasu wschodniego (Gametracker)
czarny w kucyki13:00 czasu wschodniego (Gametracker)
liderzy w głowy16:00 czasu wschodniego (Gametracker)
Steelers w Jaguar19:00 czasu wschodniego (Gametracker)
Poszukiwacze w delfiny19:00 czasu wschodniego (Gametracker)
49ers w Wikingowie19:00 czasu wschodniego (Gametracker)
pirat w tytani19:00 czasu wschodniego (Gametracker)
kowboje w ładowarki22:00 czasu wschodniego (Gametracker)

Niedziela

Orły w brązowy13:00 czasu wschodniego (Gametracker)
Bengalski w olbrzymy19:00 czasu wschodniego (Gametracker)
wrony w podstawy20:00 czasu wschodniego (Gametracker)

Poniedziałek

jastrzębie w Samoloty20:00 czasu wschodniego (Gametracker)

Nocne wędkowanie!

Houston Texans wystartowali w pierwszej połowie przedsezonowych zawodów przeciwko Los Angeles Rams i byli w stanie prowadzić 7:6 w pierwszej połowie dzięki celnemu trafieniu Nico Collinsa w strefie końcowej. Collins właśnie podszedł do Deriona Kendricka po piłkę i wyszedł z wynikiem.

Collins odegra rolę w ataku w Teksasie w 2022 roku. Takie zagranie sprawi, że będzie miał więcej celów.

READ  5 notatek o przedsezonowej przegranej Packers dla Chiefs

Co sprawia, że ​​lądowanie w Ettling jest wyjątkowe? Gra się wydarzyła Podczas wywiadu z Aaronem Rodgersem Na pakietach rozgłoszeniowych. Podekscytowanie Rodgersa bramką Ettlinga sprawia, że ​​ta gra jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Jordania bieganie po miłości

Miłość pojawiła się jako część rozgrywającego NFL w piątek wieczorem, kończąc z 113 jardami i podaniem przyziemienia. Po raz pierwszy pokazał również swoje umiejętności biegania w tym 11-jardowym biegu.

Chris Olaf zdobywa swoje pierwsze przyłożenie

Olave daje fanom Saints zapowiedź tego, co się wydarzy, gdy tej jesieni stanie obok Michaela Thomasa i Jarvisa Landry’ego. Runda pierwsza zremisował Ian Book z odległości 20 jardów na 12 sekund przed końcem pierwszej połowy – jego pierwszy raz w mundurze Saints.

Olaf uderzył raz na cztery jardy w zeszłym tygodniu, ale w pierwszej połowie dostał dwa.

Rozgrywający Patriots Billy Zappy wykonał niebezpieczny rzut w lewo, a Hayes odczytał podanie, aby przejąć piłkę w drugą stronę i zahaczyć mecz. Zappe nie był ostry w swoim drugim biegu w tym przedsezonie, w którym Matt Patricia zaprosił sztuki.

Lądowanie Romeo Dobbsa

Jest miejsce, w którym Doubowie mogą w tym roku zdobywać strzały z pierwszą drużyną, a ten haczyk od Jordana Love pokazuje, dlaczego. Doubs weszli z tak imponującym przyjęciem z odległości czterech jardów nad Brianem Allenem, by w drugiej kwarcie pokonać Packers (10-3) nad Saints. Miłość zaczęła okazywać zaufanie debiutantowi w czwartej rundzie.

Bramka z pola z 59 jardów autorstwa Willa Lutz

Lutz przegapił cały 2021 rok z poważną kontuzją mięśni, ponieważ Święci stracili swoją niezawodność w dziale kopnięć. Zdecydowanie wyglądał jak jego dawne ja z tą bramką z pola z 59 jardów, która zakończyła pierwszą kwartę.

Tylko 13 z jego 23 bramek na 50 jardów w jego karierze, Lutz trafiający ten kopniak jest bardzo zachęcający.

Romeo Dobbs podnosi swoją argumentację na wykresie głębokości

The Doubs był jednym z szeroko krytykowanych graczy Packers, których krytykował Aaron Rodgers w ciągu tygodnia, więc był w centrum uwagi z graczami z drugiej drużyny, którzy brali udział w większości tego meczu. Zdobycie 17 jardów w pierwszym aucie w miłosnym rzucie Jordana robi mocne wrażenie, nawet jeśli Doubsowi nie udało się wcześniej zdobyć trzeciego podania.

READ  Losowanie Pucharu Carabao: Manchester United zmierzy się z Newcastle w czwartej rundzie

Hill, który nie jest już rozgrywającym Saints, skupił się na wąskim końcu sezonu 2022. Drugie miejsce na ciasnej końcówce w Nowym Orleanie, Hill wywarł duży wpływ, zdobywając podanie z 10 jardów od Iana Booka. Hill dodaje dodatkowy wymiar ofensywie Świętych w swojej nowej roli, a on nadal może grać na szerokim polu i uciekać do tyłu w sytuacjach krótkiego dystansu.

Patriots osiągnęli średnio zaledwie 1,9 jarda na mecz w pierwszej kwarcie z zaledwie 21 jardami ataku, ale Nelson Agulor zmienił to dzięki 45-jardowemu chwytowi w pięknym rzucie Mc Jonesa. Niezależnie od tego, czy walczysz przeciwko obronie drugiej drużyny, czy nie, fani Patriotów chcą to zobaczyć po ich nowym wyglądzie.

Nowa Anglia strzeliła gola – dwa jardy przed Ty Montgomery – trzy razy później.