4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ozdoba Sega Dreamcast: gdzie kupić miniaturową replikę Hallmark

Ozdoba Sega Dreamcast: gdzie kupić miniaturową replikę Hallmark

Kolekcja ozdób świątecznych Hallmark’s Keepsake nie jest dostępna w tym sezonie. Jedna z wielu nowych ozdób w jej katalogu trafiła właśnie do przedsprzedaży, a jest to miniaturowa replika konsoli Sega Dreamcast, która świeci i wydaje dźwięki. Podłączony jest do niego kontroler, a na małym ekranie VMU wyświetlany jest równie uroczy Sonic The Hedgehog. Do oświetlenia i odtwarzania melodii Sonicowa przygoda (Co za miły akcent), musisz zainstalować trzy baterie LR44 zawarte w pudełku.

Ta ozdoba zostanie wysłana 23 października, a już teraz możesz ją zamówić w przedsprzedaży na Amazon. Cena detaliczna wynosi 22,99 USD, ale w przedsprzedaży można go kupić za 16,32 USD. Należy zauważyć, że zamówienie należy złożyć bezpośrednio z centralnej strony, do której prowadzi link Tutaj. Będzie dostępny także poprzez Oficjalna strona Hallmarku 14 października, ale możliwość jego zakupu nie została jeszcze aktywowana.

Na tej stronie dostępnych jest również wiele innych kuszących dekoracji z motywem gier wideo, takich jak Donkey Kong Mario kartSamus Aran, król Mikey Serca KrólestwaI więcej.

Czytaj więcej

READ  Microsoft i Nintendo nie podniosą cen konsoli pomimo podwyżki PS5