22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ostatni wywiad z Amber Heard: Johnny Depp oskarża swojego byłego o „przeobrażenie” sprawy podczas sesji telewizyjnej NBC

Ostatni wywiad z Amber Heard: Johnny Depp oskarża swojego byłego o „przeobrażenie” sprawy podczas sesji telewizyjnej NBC

Amber Heard mówi, że nadal kocha Johnny’ego Deppa

Johnny Depp oskarżył Amber Heard i jej zespół prawników o „ponowne wyobrażenie sobie” zaciekłej walki prawnej pary w jej pierwszym wywiadzie, odkąd ława przysięgłych zdecydowała przeciwko niej.

Część wywiadu z Savannah Guthrie z NBC – który zostanie wyemitowany w całości na Dateline w piątek – została wydana w Peacock w czwartek po południu, a zespół Deppa odpowiedział na publiczne przemówienie Hearda.

„To niefortunne, że gdy Johnny chce iść naprzód ze swoim życiem, Pozwana i jej zespół wracają do powtarzania, ponownego wymyślania i ponownego rozpatrywania spraw, które zostały już orzeczone przez sąd, a orzeczenie zostało jednoznacznie rozstrzygnięte przez ławę przysięgłych w korzyść Johnny’ego”, powiedział jego zespół. „.

Nastąpiło to po tym, jak anonimowy juror zgłosił się, aby ujawnić, że „zimne” zeznanie Hearda zostało uznane przez komisję za „krokodyle łzy”.

Co więcej, powiedział dzień dobry Ameryko Że ława przysięgłych uznała, że ​​jej emocjonalne zeznania „nie miały sensu” i uwierzyły, że była „agresorem” w skazanym na zagładę związku pary.

Wyemitowano fragmenty wywiadu Hearda Dziś Wcześniej w tym tygodniu, mówiąc, że poprze jej zeznanie „na dzień, w którym umrę” i że zapłaciła cenę za „powiedzenie prawdy władzy”.

1655461800

Heard mówi, że „nie obwinia” ławy przysięgłych za bycie po stronie Deppa podczas procesu

Amber Heard Powiedziała, że ​​nie obwinia ławy przysięgłych za przeciwstawienie się jej w jej walce przeciwko zniesławieniu Johnny’emu Deppowi, gdy usiadła z Savannah Guthrie z NBC w swoim pierwszym wywiadzie telewizyjnym od czasu wyroku.

Oliver O’Connell17 czerwca 2022 11:30

1655458200

Obejrzyj: Nawet po procesie Heard mówi, że nadal kocha Depp

Amber Heard mówi, że nadal kocha Johnny’ego Deppa

Oliver O’Connell17 czerwca 2022 10:30

1655454600

Opinia: Ostatni wywiad Amber Heard z Savannah Guthrie był ostatnią rzeczą, jakiej potrzebowaliśmy

Jeśli ten ostatni wywiad miał wyjaśnić sprawę, z pewnością się nie powiódł. Wielu widzów wyjdzie z tego i poczuje się bardziej zakłopotany niż kiedykolwiek.

Oliver O’Connell17 czerwca 2022 09:30

1655451000

Świadek: Słyszałem obawy, które nadal ucichły po wyroku w procesie Johnny’ego Deppa

Amber Heard obawia się, że po procesie Johnny’ego Deppa nadal będzie uciszana

Oliver O’Connell17 czerwca 2022 08:30

1655447400

Heard mówi, że Depp dotrzymał obietnicy „powszechnego upokorzenia”

Amber Heard on to powiedział Johnny Depp Dotrzymał obietnicy „powszechnego upokorzenia” i dodał, że „nie była dobrą ofiarą”.

Savannah Guthrie Z Wiadomości NBC Pani Heard zapytała: „Jest wiadomość tekstowa, w której Johnny obiecuje ci całkowite upokorzenie świata. Czy uważasz, że to się spełniło?”

„Poprosiłam ławę przysięgłych, aby postrzegała mnie tylko jako człowieka i słyszała jego własne słowa, obietnicę, że to zrobi” – powiedziała pani Heard. „To tak, jakby to zrobił”.

Oliver O’Connell17 czerwca 2022 07:30

1655443800

Obejrzyj: Savannah Guthrie pyta Usłyszane o darowizny na cele charytatywne

Amber Heard BBQ o darowiznach na cele charytatywne

Oliver O’Connell17 czerwca 2022 06:30

1655441100

Słyszałam o tym, że zostałam zapytana o „wpadnięcie w kłamstwo” z powodu darowizn na cele charytatywne

NBC Dziś Gospodarz postawił panią Heard na miejscu z powodu rozbieżności między jej zastawem a faktycznymi płatnościami i zapytał ją, czy uważa, że ​​budzi to wątpliwości co do jej „wiarygodności” wśród ławy przysięgłych.

Rachel Sharp opowiada nam historię.

Oliver O’Connell17 cze 2022 05:45

1655438289

Usłyszany zaprzecza, że ​​został wycięty z Aquaman 2

Amber Heard Zaprzeczyła plotkom, które o niej krążyły Aquaman 2.

W dniu 14 czerwca źródło twierdziło, że Heard został usunięty z Aquaman i Zaginione Królestwo Jego część jest przeformułowana. Jednak ta plotka została zdementowana przez przedstawiciela Hearda.

Przedstawiciel Heard powiedział: „Młyn plotek trwa tak, jak od pierwszego dnia – niedokładny, niewrażliwy i nieco szalony”. niezależny.

Oliver O’Connell17 czerwca 2022 04:58

1655435709

Heard mówi, że powie swojej rocznej córce „wszystko” o prawnej batalii

– Będę matką – powiedziała pani Heard. „Jak na pełny etat, gdzie nie muszę żonglować telefonami i prawnikami”.

Oto, co pani Heard miała również do powiedzenia na temat swojej przyszłości:

Oliver O’Connell17 czerwca 2022 04:15

1655433009

Camille Vazquez ponownie broni Johnny’ego Deppa

Camille Vazquez, zaskakująca gwiazda zespołu prawników, która z powodzeniem omawiała przeciwko niemu sprawę o zniesławienie Amber Heard dla Johnny DeppSprawca ponownie pojawi się w sądzie.

Wraz z partnerem Browna Rudnicka, Randallem Smithem, Vasquez będzie bronić pana Deppa w procesie o obrażenia ciała, wytoczonym przeciwko niemu przez Grega „Rocky’ego” Brooksa, kierownika lokalizacji filmu. miasto kłamstw.

Oliver O’Connell17 czerwca 2022 03:30