29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jon Snow Sequel „Gra o tron” w produkcji w HBO — The Hollywood Reporter

Jon Snow Sequel „Gra o tron” w produkcji w HBO — The Hollywood Reporter

Nic o niej nie wiesz HBOPoczta-Gra o tron plany.

Sieć weszła na wczesnym etapie rozwoju wraz z pierwszą kontynuacją swojego przebojowego dramatu fantasy: serialu spin-off na żywo o ulubionej przez fanów postaci Jonie Snow, Hollywoodzki reporter Uczyć się.

Kit Harington jest przydzielony, aby powtórzyć rolę, jeśli seria będzie kontynuowana. Aktor był dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy za rolę bohatera akcji, który walczy o utrzymanie szlachetnych wartości swojej rodziny w brutalnym świecie.

w tronyW ósmym i ostatnim sezonie Jon Snow odkrywa, że ​​jego prawdziwe imię to Aegon Targaryen, potencjalny spadkobierca Żelaznego Tronu. W finale serii zostaje wygnany z Westeros i podróżuje na północ od Muru z Dzikimi, by zostawić za sobą swoje dawne życie.

Odkąd skończył swoją pracę w ośmiu sezonach tronyHarington pojawił się w Marvel Cinematic Universe i zagrał w 2021 r. wieczność. Ostatnio zagrał także tytułową rolę w spektaklu Teatru Narodowego na żywo Henryk V. na mnie trony Aktor jest najbardziej znany z tego, że zniósł niektóre z najbardziej makabrycznych zdjęć do serialu, w tym niesławny ostatni sezon 11 tygodni zimowych zdjęć nocnych, których akcja rozgrywa się w Irlandii Północnej.

Rozwój ten wyznacza interesujący nowy kierunek w radzeniu sobie przez HBO z fikcyjnym światem pisarza George’a R.R. Martina, co jest posunięciem podobnym do zarządzania przez Disney+ swoimi markami Gwiezdne Wojny i Marvel, ponieważ operator odniósł sukces, wypuszczając sequele skoncentrowane na postaciach, takie jak WandaVision (z udziałem Elizabeth Olsen jako Wanda Maximov) i Obi-Wan Kenobi (Z Ewanem McGregorem ponownie w swojej kultowej roli.)

Być może najbardziej odważnym z kreatywnego punktu widzenia jest to, że projekt zostanie obalony tronyOstatni sezon to ostatnie słowo na temat losu pozostałych przy życiu postaci w najsłynniejszym i nagrodzonym Emmy serialu HBO wszech czasów. Teoretycznie projekt może otworzyć drzwi innym ocalałym postaciom z trony Wszechświat powraca – jako Arya Stark (Maisie Williams), Sansa Stark (Sophie Turner) i Brienne z Tarthu (Gwendolyn Christie).

READ  Hasan Minhaj z The Daily Show niszczy „Glory Hole” Tuckera Carlsona.

Ta wiadomość rozwojowa oznacza, że ​​jest ich teraz siedem trony Projekty w toku oraz projekty nadchodzące Smoczy Dom Seria prequeli, która zadebiutowała 21 sierpnia. smok Opowiada historię wojny domowej w Domu Targaryenów i toczy się około 200 lat przed wydarzeniami z trony.

Inne przedpremierowe pokazy HBO na żywo na różnych etapach rozwoju to 10 000 statków (znany również jako nemerii) z modelką Amandą Siegel, 9 wycieczek (znany również jako węgorz) z showrunnerem Bruno Hellerem oraz Namaczanie i jajka Z showrunnerem Stevem Conradem.

Istnieją również trzy animowane projekty prequel, w tym Złote Imperiumktóry znajduje się w krainie Yi Ti, inspirowanej Chinami.

Przedstawiciele HBO i Harington nie od razu skomentowali.