24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Orioles przejmuje Corbina Burnsa – plotki dotyczące handlu MLB

Orioles przejmuje Corbina Burnsa – plotki dotyczące handlu MLB

Orioles mają asa. Baltimore ogłosiło przejęcie zdobywcy nagrody NL Cy Young Award 2021 Corbina Burnsa Od piwowarów po nowicjusza Joey'a Ortizaleworęczny Sala DLoraz wybór w pierwszej rundzie draftu w ramach Równowagi Rywalizacji 2024 (ogółem nr 34). Milwaukee wrócił na lewą stronę Ethan Mały Na misję oczyszczenia niezbędnego miejsca w 40-osobowym składzie.

Już od poprzedniego sezonu pojawiały się spekulacje na temat możliwości pozyskania startera przez Orioles. Baltimore ma rozbudowany system hodowli, który w ciągu ostatnich dwóch sezonów wykształcił wiele młodych talentów. Większość z nich skupiła się na pozycji, co sprawia, że ​​naturalnym rozwiązaniem jest dla nich wykorzystanie głębi farmy do wywarcia wpływu.

Burns z pewnością się kwalifikuje. Sprawdził się w rotacji Milwaukee podczas skróconej kampanii 2020. Prawy obrońca plasował się w pierwszej dziesiątce w głosowaniu Cy Young w lidze NL w każdym z ostatnich czterech sezonów. Zdobył tę nagrodę w 21 roku dzięki najlepszemu w lidze MLB 2,43 ERA w 167 rundach. W następnym sezonie Burns zanotował 243 strikeouty w lidze krajowej i ERA na poziomie 2,94 w 202 klatkach.

Ostatni sezon był chyba najmniej imponującym występem od debiutu w 2020 r. Jednak ten rok można sklasyfikować jedynie jako rok „potknięty” według niesamowitych standardów Burnsa. Pozostał czołowym miotaczem w rotacji, notując 3,39 ERA, uderzając 193 2/3 rund w 32 startach. Jego współczynnik trafień wynoszący 25,5% był o kilka punktów lepszy od średniej w lidze, podobnie jak jego procent trafień wahadłowych wynoszący 12,2%. W głosowaniu na Cy Young zajął ósme miejsce.

To nie był ten sam poziom dominacji, jaki Burns wykazywał przez poprzednie trzy lata. Wachlował ponad 30% przeciwników, a wskaźnik uderzeń przekraczał 14% w każdym roku od 2020 do 2022. Jednak Burns bardziej przypominał swojego dawnego siebie. Do przerwy w All-Star miał 3,94 ERA i 23,1% współczynnika trafień. W drugiej połowie wachlował 28,6% przeciwników, zdobywając zaledwie 2,71 punktów na dziewięciu. Przeciwnicy uderzający mieli żałosną linię ukośnika 0,187/0,259/0,294 po Midsummer Classic.

Wracając do początku 2020 roku, Burns ma 2,86 ERA w 105 występach. Pokonał około 31% pałkarzy, chodząc ze skromną szybkością 7,1%. Hity osiągają 0,197/0,262/0,308 w prawie 2500 trafieniach na talerz. Ani leworęczni, ani praworęczni przeciwnicy nie odnieśli z nim sukcesu. Z wyjątkiem dwutygodniowej listy kontuzjowanych na początku 2021 roku z powodu stłuczonego palca, przez ostatnie trzy lata nie opuścił żadnego meczu.

Burns to prawdziwy zawodnik, jeden z 5–10 najlepszych miotaczy w baseballu. Wspiął się na szczyt rotacji, która nagle zmieniła się z najważniejszego zawodnika w Baltimore w jednego z najlepszych zawodników w lidze. Kyle'a Bradisha Po przełomowej kampanii w 2023 r., w której osiągnął ERA 2,83 w 30 startach, znajduje się na drugim miejscu w rankingu miotaczy. Graysona Rodrigueza Wydawało się, że w drugiej połowie wykorzystał rzut rożny. Były czołowy kandydat w swoim debiutanckim sezonie osiągnął ERA na poziomie 4,35. Po tym, jak w pierwszych 10 meczach w MLB uzyskał wynik ERA na poziomie 7,35, w ostatnich 13 sezonach zasadniczych osiągnął wynik 2,58 (chociaż w swoim jedynym występie w fazie play-off zaliczył przerwę).

To prawdopodobnie znajdzie się w pierwszej trójce elity. Były All-Stars Jan oznacza Wrócił z operacji Tommy'ego Johna pod koniec ubiegłego sezonu. Utrzymujący się ból łokcia wykluczył go z występu klubu w fazie play-off, ale oczekuje się, że do 2024 r. odzyska zdrowie. Jeśli to prawda, zająłby dobre czwarte miejsce. Dziekan Kramer Jest jednak prawdopodobne, że zakończy się jako ostatni Tylera Wellsa I Cole'a Irvina Na otwarcie sezonu zostali zepchnięci do ról zastępczych.

READ  Bills QB Josh Allen na okładce gry wideo Madden NFL 24

Choć drużyna „O” prawdopodobnie skorzystałaby na dodaniu jeszcze jednej lub dwóch głębi, zabezpieczyli prawdziwego środkowego nr 1, który powinien stanowić ostatni krok w i tak już imponującym składzie. Młody, naładowany skład Baltimore i doskonały personel pomocniczy poprowadziły zespół do 101 zwycięstw i tytułu AL East rok temu. Brakująca gwiazda O jest bliżej Feliks Bautista Pod koniec roku przeszedł operację Tommy'ego Johna, ale przeniósł się na początku sezonu poza sezonem, aby podpisać kontrakt Craiga Kimbrella Jako alternatywa.

Wykup prawdopodobnie potrwa rok. Burns dołączy do bezpłatnej agencji w przyszłym sezonie wkrótce po swoich 30. urodzinach. Biorąc pod uwagę wszystko, co przypomina jego typowy poziom produkcji, byłby gotowy na ogromny kontrakt, który może obowiązywać do ośmiu lat i wynosić 200–250 milionów dolarów. Burns jasno wyraził chęć sprawdzenia swojej wartości na otwartym rynku. Zapytany w grudniu o możliwość podpisania przedłużenia umowy, gdyby tej zimy został sprzedany, powiedział, że taka oferta „musiałaby być czymś, co absolutnie cię zaskoczy i odsunie od testowania rynku wolnych agentów”.

Do zeszłego tygodnia fani O nie mogli nawet marzyć o tym, aby organizacja przedstawiła tego rodzaju propozycję. Baltimore znacznie ograniczyło wydatki, odkąd John Angelos przejął kontrolę nad franczyzą. We wtorek rodzina Angelos zgodziła się sprzedać organizację potentatowi private equity Davidowi Rubinsteinowi. Czas pokaże, jak wpłynie to na oczekiwania płacowe w dłuższej perspektywie, ale fani Baltimore mogą być bardziej optymistyczni, jeśli chodzi o szanse na dokonanie dużej inwestycji, gdy Rubinstein przejmie kontrolę nad franczyzą po zatwierdzeniu sprzedaży przez MLB w nadchodzących miesiącach.

Jednak głównym celem jest umieszczenie Burnsa na szczycie przyszłorocznej rotacji. Trzykrotny All-Star podpisał kontrakt z Milwaukee o wartości 15,637 miliona dolarów, aby uniknąć arbitrażu w ostatnim sezonie swoich kwalifikacji. To czyni go najlepiej opłacanym zawodnikiem w składzie Baltimore i według obliczeń zwiększa prognozę wynagrodzeń na 2024 rok do prawie 96 milionów dolarów Lista zasobów. Będzie to najwyższa pensja na otwarcie sezonu od 2018 roku i oznacza znaczny wzrost w porównaniu z ubiegłorocznym poziomem wynoszącym około 60 milionów dolarów.

Pod względem oczekiwanych wydatków plasują się jednak w dolnej trzeciej części ligi. Dokładają wszelkich starań, aby obronić tytuł w jednej z najbardziej zaciętych dywizji tego sportu. Ich jedynymi zobowiązaniami po tym sezonie jest pensja Bautisty w wysokości 1 miliona dolarów i kilka niedrogich wykupów opcji. Nawet jeśli przybliży ich to do limitu wydatków poza sezonem, powinni mieć możliwość dalszego wzmocnienia składu bliżej terminu.

To, że Baltimore zrobiło to, nie rezygnując z żadnej ze swoich prawdziwych perspektyw na czołową ligę, odzwierciedla siłę jego zasobu talentów i górną wartość każdego gracza, któremu brakuje zaledwie roku do bezpłatnej agencji. Ortiz i Hall to bardzo cenieni młodzi gracze, ale plasują się w drugiej połowie 10 najlepszych perspektywicznych zawodników Baltimore w sezonie. Baseballowa Ameryka.

READ  Męski koszykarz UCLA, David Singleton, zostaje na piąty rok, gdy Miles Johnson opuszcza Bruins

Ortiz (25 l.) został wybrany w czwartej rundzie draftu 2019 ze stanu Nowy Meksyk. Już w college'u zdobył uznanie za swoją umiejętność obrony. Praworęczny pałkarz był bardziej produktywny przy talerzu, niż spodziewało się wielu skautów-amatorów. W swojej karierze w niższej lidze jego wynik wyniósł 0,286/0,357/0,449. Rok temu Ortiz odnotował podobne liczby wśród dwóch najwyższych grup nieletnich.

Dokładnie w 600 meczach pomiędzy Double-A Bowie i Triple-A Norfolk uzyskał wynik 0,284/0,349/0,477. Trafił 35 debletów i 19 homerów, osiągając średnią tempa chodu na poziomie 8,3% i skromnego odsetka trafień na poziomie 16,3%. Ortiz większość czasu spędzał na krótkim przystanku, rejestrując pewne akcje na drugiej i trzeciej bazie. Baltimore po raz pierwszy awansowało go pod koniec kwietnia. Jednak większość sezonu spędził na zasadzie opcji, występując w zaledwie 15 meczach ekstraklasy. z Wakacje Jacksona I Gunnara Hendersona Biorąc pod uwagę przewidywaną obecność lewego wślizgu w dającej się przewidzieć przyszłości, Ortizowi trudno byłoby znaleźć zbyt dużo czasu na grę.

Raport skautowy Baseball America ocenia Ortiza jako potencjalnego defensywnego napastnika z 70 (plus plus) perspektywami do szybkiego zatrzymania. Zakładając, że nie zostanie sprzedany w ciągu najbliższych sześciu tygodni, Williego Adamsa Otworzy sezon na shortstopie. Milwaukee prawdopodobnie straci Adamsa na rzecz wolnej agencji najpóźniej następnej zimy, pozostawiając Ortizowi jasną ścieżkę do wyłonienia się w długoterminowej perspektywie. Na krótką metę musi walczyć Andrzej Monaster I Owena Millera Grać na trzeciej bazie. Jeśli Monasterio lub Miller zamówią odcinek w gorącym zakręcie, Ortiz będzie rezerwowym Bryce’a Turanga na sekundę. Tourang jest utalentowanym obrońcą, ale przez pierwszy rok miał problemy z grą w podstawowym składzie.

Hall, również 25-letni, siedem lat temu został wybrany w pierwszej rundzie wyborów w szkole średniej w Gruzji. Southpaw o wzroście 6'2 cali miał ten sam ogólny wygląd przez całą swoją karierę: nieporęczny sprzęt z kłopotliwymi problemami z kontrolą. Hall zadebiutował w lidze MLB w 2022 roku i w ciągu ostatnich dwóch sezonów zanotował 33 rundy w dużej lidze. Posiada ERA 4,36 ze współczynnikiem przekreśleń wynoszącym 29%, działając prawie wyłącznie w trybie ulgi.

Procent chodu wynoszący 7,6% na poziomie MLB nie jest niczym niezwykłym. Jednak Hall był mniej konsekwentny w uderzaniu w nieletnich. Rok temu rozdał darmowe podania ponad 13% pałkarzy, z którymi mierzył się w 49 rundach w Norfolk, co odpowiada wskaźnikowi chodu wynoszącemu 13,4%, jaki osiągnął w swojej karierze w niższej lidze.

To, że powalił także prawie jedną trzecią zawodników, z którymi się mierzył w Triple-A, świadczy o doskonałym arsenale, jaki posiada. Podczas jego pomocy w wielkiej lidze jego szybka piłka osiągała średnią prędkość prawie 96 mil na godzinę. Hall pracował także z suwakiem i zmianami w połowie lat 80., od czasu do czasu mieszając w podkręconej piłce. Raport badawczy BA wskazuje, że wszystkie cztery oferty mogą być lepsze lub lepsze.

To jedna z najlepszych rzeczy, ale prezentacja Halla sprawiła, że ​​wielu oceniających określiło go jako wysokooktanowego zawodnika doraźnego. Milwaukee mogłoby go wykorzystać w obu rolach. The Brewers mają wielką szansę na rotację za swoimi nowymi pracownikami Freddy'ego Peralty. Doświadczony lewicowiec Wade’a Miley’a To ciągła obecność. Od tego momentu Milwaukee mogło polegać na każdym z nich Colleen Rheapowrót po kontuzji Joe Rossa I Aarona Ashby’ego A perspektywy takie jak Hall i Roberta Gassera W obiegu.

READ  Tour de France Faza 4 - Relacja na żywo

Ani Ortiz, ani Hall nie przepracowali jednego roku w głównej lidze. Każdy z nich podlega kontroli klubu przez co najmniej sześć sezonów i trzy lata przed arbitrażem. To typ młodych zawodników, na który często celuje Milwaukee. Ich filozofia organizacyjna, podobnie jak w przypadku innych małych franczyz, takich jak Rays i Guardians, polega na unikaniu tradycyjnych okien konkurencyjnych podczas budowania systemu farm poprzez handel weteranami w miarę zbliżania się do wolnej agencji.

GM Matt Arnold stwierdził, że handel Burnesem nie jest sygnałem do tradycyjnej przebudowy (przekazanej przez Curt Hoag z Milwaukee Journal Sentinel). Podpisano w zeszłym tygodniu Rhysa Hoskinsa Umowa wolnego agenta o wartości 34 milionów dolarów, która pozwala mu zrezygnować po następnym sezonie, pokazuje, że nie rezygnują z rywalizacji w szeroko otwartej lidze NL Central. Wielokrotnie pokazali, że mimo to są otwarci na oferty dla większości graczy, którzy starali się utrzymać stałą konkurencyjność. Po handlu Josha Hadera W ostatecznym terminie ustalonym na 2022 rok doprowadziło to do niezadowolenia w klubie, a recepcja zasugerowała, że ​​klub jest mniej skłonny do zawierania tego typu transakcji w trakcie sezonu.

Pomiędzy kontuzją barku, która doprowadziła Milwaukee do przetargu bez przetargu Brandona Woodruffa W dzisiejszym posunięciu drużyna Brewers wypuściła swoich dwóch najlepszych starterów w tym sezonie. Prognozy Milwaukee dotyczące płac spadają do około 102 milionów dolarów na jednego pracownika. To znacznie poniżej ubiegłorocznego progu otwarcia sezonu, który wyniósł 118 milionów dolarów. Pozostawia to otwartą możliwość uzupełnienia rotacji przez Milwaukee w ramach wolnej agencji. Arnold nie był zdecydowany, czy zespół planuje reinwestycję oszczędności z pensji (Przez Hoaga).

Milwaukee powinno dodać do składu najlepszego młodego zawodnika z trzeciej rundy, który otrzyma wybór w drafcie. Milwaukee otrzymałby zastępczy wybór, gdyby pozwolili Burnsowi odejść na zasadzie wolnej agencji – z pewnością odrzuciłby ofertę kwalifikacyjną – ale stałoby się to dopiero w 2025 roku. Baltimore mogłoby sprawić, że Burns będzie starterem w przyszłym sezonie (i tak się stanie, chyba że doświadczy kontuzji poważny uraz, obrażenie ). Jako odbiorca udziału w przychodach otrzymają rekompensatę po pierwszej turze w 2025 r., jeśli podpisze kontrakt gdzie indziej za co najmniej 50 mln dolarów.

Kena Rosenthala z The Athletic Po raz pierwszy doniesiono, że Orioles zbliżają się do transakcji przejęcia Burns. Johna Heymana z New York Post Poinformował, że transakcja została uzgodniona. Jeffa Passana z ESPN Doniesiono, że Ortiz i Hall byli wśród osób zmierzających do browaru. Mark Feinsand z MLB.com Wspomniałem o dołączeniu wyboru wersji roboczej w celu sfinalizowania transakcji.

Zdjęcia dzięki uprzejmości USA Today Sports.