7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wezwał Garena Dorana do Red Sox

Wezwał Garena Dorana do Red Sox

Boston – Red Sox potrzebują iskry do ataku, który nie spełnił dotychczasowych oczekiwań w tym sezonie.

I Garen Durankluby nr 4 Prawdopodobnie właściwa osoba, aby to zaprezentować.

Sox wezwał Durana w piątkowym otwarciu serii trzech meczów przeciwko White Sox.

Jednak czas dodania Durana miał więcej wspólnego z wejściem Quique Hernandeza na listę COVID-19 niż ostatni mecz klubu.

Hernandez nie uzyskał jeszcze pozytywnego wyniku testu, ale to jego objawy. Duran, który wyszedł na prowadzenie w piątkowym meczu, pozostanie na pole position do powrotu Hernandeza.

W zależności od wydajności szybkiego lewego napastnika, czy może on kontynuować grę nawet po powrocie Hernandeza?

„Porozmawiamy o tym w zależności od tego, co się stanie”, powiedział Alex Cora, dyrektor Red Sox. – Jest tu dzisiaj. Ujmijmy to w ten sposób.

Doran cieszył się z powrotu, w zasadzie po to, by otrząsnąć się z gorzkiego smaku, jaki zostawił mu, gdy jego pierwsza szansa na grę w Bostonie nie poszła dobrze w zeszłym sezonie.

„Po pierwszym razie poczułem się kompletną porażką” – powiedział Doran. „Co ludzie mówią o tobie… Słyszysz, co ludzie mówią o tobie i czujesz się źle z samym sobą. Za drugim razem wydaje się to jak odkupienie. Mam zamiar wyjść tutaj i grać tak, jak wiem, jak grać i grać z włosami w ogniu”.

W zeszłym sezonie Red Sox powołał Dorana po przerwie All-Star, aby rozpocząć serię na Yankee Stadium.

W 33 meczach obniżył .215/.241/.336 z dwiema gospodyniami domowymi i 10 RBI. Być może najbardziej zaskakujące jest to, że Duran ukradł tylko dwie bazy.

Przyszedł do Red Sox w środku gorącej passy. W 15 meczach dla Triple-A Worcester, Duran ma passę 0,397/0,478/0,638 z dwoma osobami korzystającymi z domu, 11 RBI i siedmioma skradzionymi bazami.

– Czuję się dobrze – powiedział Doran. „Ale nic z tego tutaj nie ma znaczenia. Nikogo nie obchodzi, co zrobiłeś w pałacu, kiedy dotrzesz do głównych turniejów.”

W tym czasie z Red Sox, Duran przysięga, że ​​będzie bardziej wierny temu, kim zawsze był jako gracz. W zeszłym roku brał udział w próbie trafienia do domu po tym, jak doznał zerwania siły w Triple-A.

Teraz planuje jeździć z najlepszym narzędziem, jakim dysponuje – swoją prędkością.

„Czuję, że miałem to kiedyś w college’u, a potem straciłem, kiedy grałem w piłkę nożną” – powiedział Duran. „Czuję, że w końcu wrócę do tego ponownie i czuję się dobrze. Czuję, że mogę ponownie użyć wszystkich moich narzędzi”.

Cora ma na celu sprowadzenie Dorana z powrotem do jego korzeni.

„Myślę, że jesteśmy najbliżej pod względem trafienia w silniki liniowe i proporczyki” – powiedział Cora. „Myślę, że w tym sezonie jest 3 na 3 w niezwykłych biegach. Po prostu idź tam i biegnij. Fajną częścią tego jest to, że jest na starcie, a piłka jest w przepaści i widzisz, jak biegnie.

„Rozmawiałem z nim dzisiaj, po prostu idź tam i spędź dzień. Wywieraj na nich presję. Myślę, że odrobina energii jest zawsze dobra, a on jest pełen energii i pełen energii. „

Wchodząc do piątkowych turniejów, Boston zajął 24. miejsce w głównych turniejach, zdobył bramkę (90 w 26 meczach) i zdobył trochę ofensywnej produkcji od graczy Hernandeza, Jackie Bradleya Jr i Alexa Verdugo.

Ale Doran stara się nie zwracać uwagi na takie rzeczy.