7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

OnePlus 10 Pro uderza piłkę z parku dzięki mobilnemu aparatowi Hasselblad drugiej generacji i wielu innym funkcjom

OnePlus 10 Pro uderza piłkę z parku dzięki mobilnemu aparatowi Hasselblad drugiej generacji i wielu innym funkcjom

2022 był ekscytującym rokiem dla globalnego lidera technologii OnePlus, zwłaszcza na rynku indyjskim. W pierwszym kwartale roku marka wprowadziła na rynek kilka produktów premium, które wzbudziły zainteresowanie entuzjastów technologii i doprowadziły do ​​powszechnych zakupów. Nic więc dziwnego, że OnePlus 10 Pro – najnowsza gwiazda stajni OnePlus, podąża za tradycją i przenosi technologiczne miasto z wieloma najnowocześniejszymi funkcjami. Zgodnie z prawdziwym duchem motta OnePlus’ Never Settle, urządzenie jest zwieńczeniem ośmiu lat pracy marki na froncie smartfona. To wyraźnie pokazuje, że najnowsze urządzenie jest wszechstronnym urządzeniem OnePlus, wyposażonym w szereg doskonałych funkcji, takich jak kamera Hasselblad drugiej generacji do urządzeń mobilnych, nowa platforma mobilna Snapdragon 8 Gen 1 z silnikiem AI Qualcomm® 7. generacji , 5-calowy pasywny układ chłodzenia grafika 3D, 2-ogniwowa bateria 5000 mAh, pełny 6,7-calowy panel Fluid AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, technologia LTPO drugiej generacji, silnik gier HyperBoost.

Podczas gdy fani OnePlus mają wiele funkcji, na które czekają, jedną z najbardziej ekscytujących funkcji nowego OnePlus 10 Pro jest wyraźnie jego aparat. Druga generacja kamery mobilnej Hasselblada z wieloma innymi specyfikacjami sprawia, że ​​jest ona koniem pociągowym każdego, kto uwielbia fotografować telefonami i ma na sobie napisane słowo „Zwycięzca”!

TOI szczegółowo przygląda się, dlaczego specyfikacje aparatu OnePlus 10 Pro uderzają w piłkę, dzięki czemu jest to wyjątkowe urządzenie na rynku!

nasz koniec!

Pomyślnie oddałeś swój głos


Zwiększ wydajność aparatu dzięki drugiej generacji kamery Hasselblad do urządzeń mobilnych

Kiedy OnePlus nawiązał współpracę z legendarnym producentem aparatów Hasselblad i wprowadził aparat Hasselblad do urządzeń mobilnych do serii OnePlus 9, była to wielka wiadomość. Dzięki temu OnePlus przyniósł użytkownikom OnePlus linię krwi Hasselblada z ponad ośmiu dekad doświadczenia w korzystaniu z aparatu i na nowo zdefiniowała nasze oczekiwania dotyczące aparatu do smartfona. Aparat mobilny drugiej generacji OnePlus 10 Pro, Hasselblad, jeszcze bardziej zwiększa wydajność aparatu dzięki rozwiązaniu OnePlus Billion Color Solution, nowemu aparatowi o szerokości 150° i nie tylko.

Rozwiązanie OnePlus Billion Color Solution pozwala na zastosowanie naturalnej kalibracji kolorów za pomocą Hasselblada do ponad miliarda kolorów, co oznacza, że ​​każdy z trzech tylnych aparatów OnePlus 10 Pro — aparat główny, teleobiektyw i ultraszerokokątny — jest w stanie fotografować w pełnym zakresie 10 kolor bitowy. W rezultacie urządzenie przetwarza 64 razy więcej kolorów niż smartfony przechwytujące kolor 8-bitowy.

READ  Gry PlayStation Plus na marzec podobno zostały ujawnione wcześnie

Co więcej, OnePlus 10 Pro robi zdjęcia przy użyciu gamy kolorów DCI-P3, która zapewnia o 25% większe pokrycie kolorów niż gama kolorów sRGB używana przez inne smartfony. Jeśli zrobisz zdjęcie za pomocą OnePlus 10 Pro, zobaczysz, że wyświetla on bardziej subtelne i przyjemne kolory, ponieważ gamy kolorów są znacznie zmniejszone, pozostawiając płynniejsze przejścia między każdym kolorem. Mając to na uwadze, najnowsza technologia daje użytkownikom OnePlus szansę doświadczyć najdokładniejszych kolorów i uchwycić najbardziej oszałamiające ujęcia.

Najszersze ujęcie z najszerszym ultraszerokokątnym aparatem

zdjęcie 3

Czy zawsze chciałeś uchwycić realistyczne ujęcia w skali za pomocą smartfona? Cóż, dzięki Ultra Wide Camera OnePlus 10 Pro, który jest dokładnie najszerszym aparatem Ultra Wide na urządzeniu OnePlus, możesz uchwycić więcej w każdym ujęciu. Nowy ultraszerokokątny aparat OnePlus 10 Pro oferuje 150-stopniowe pole widzenia, które pozwala robić zdjęcia czterokrotnie większe niż te zrobione za pomocą ultraszerokokątnych 120-stopniowych aparatów w innych smartfonach. Ta funkcja obsługuje również tryb rybiego oka, który naśladuje wygląd tradycyjnych obiektywów typu rybie oko, zapewniając świeżą perspektywę podczas fotografowania. Domyślnie ultraszerokokątny aparat OnePlus 10 Pro robi zdjęcia z polem widzenia 110 stopni, wraz z korekcją zniekształceń AI. Dostęp do trybów czujnika 150° i rybiego oka można uzyskać za pośrednictwem dedykowanej zakładki w aplikacji Aparat.

Oprócz funkcji Ultra Wide Shot, OnePlus 10 Pro jest również wyposażony w funkcję Long Exposure, która umożliwia szybkie i łatwe robienie zdjęć z długim czasem ekspozycji ze statywem lub bez. Wyniki? Jedwabiście gładkie wodospady i kreatywne obrazy świetlne za dotknięciem przycisku. Zdjęcia z długim czasem ekspozycji można robić za pomocą ustawienia Więcej w aplikacji aparatu OnePlus 10 Pro.


Czujnik Sony IMX789 48MP na głównym aparacie, aby poprawić grę fotograficzną

zdjęcie 4

Jedną z najważniejszych cech OnePlus 10 Pro jest specjalnie zaprojektowany czujnik Sony IMX789 48MP, który jest dostępny wyłącznie dla urządzeń OnePlus. Podobnie jak ultraszerokokątny aparat OnePlus 10 Pro, główny czujnik 1/1,43″ jest nagrywany w pełnym 10-bitowym kolorze. Czujnik Sony IMX789 w OnePlus 10 Pro korzysta również z aktualizacji tuningu, które poprawiają redukcję szumów, dokładność i zakres dynamiczny.

READ  Wyciekło dziewięć zdjęć „Pixel Watch” – i jedna dziwna historia

OnePlus 10 Pro jest również wyposażony w teleobiektyw 8MP, który oferuje 3,3-krotny zoom optyczny, który rejestruje obrazy w pełnym 10-bitowym kolorze. Dzięki temu można rejestrować obrazy z maksymalnie 30-krotnym zoomem cyfrowym, wraz z nowym algorytmem ultra-rozdzielczości, który poprawia wyrazistość obrazów rejestrowanych przy użyciu zoomu cyfrowego. Wreszcie czujnik jest wyposażony w funkcję optycznej stabilizacji obrazu (OIS), która pomaga wyeliminować rozmycie i drżenie obrazów.

zdjęcie 5

Rób najlepsze selfie dzięki 32-megapikselowemu czujnikowi Sony IMX615


Aparat do selfie Aparat mobilny drugiej generacji Hasselblad OnePlus 10 Pro jest wyposażony w ulepszony aparat przedni, który pozwala robić lepsze selfie. 32-megapikselowy czujnik Sony IMX615 oferuje dwa razy więcej megapikseli i 27% szersze pole widzenia w porównaniu do Sony IMX471 z serii OnePlus 9. Ponadto przedni aparat OnePlus 10 Pro obsługuje tryb Nightscape, dzięki czemu możesz robić jasne i wyraźne zdjęcia selfie w ciemnym otoczeniu. Przedni czujnik 32 MP wykorzystuje kalibrację odcienia skóry, zapewniając, że odcienie skóry pojawiają się naturalnie w każdym ujęciu.


Przenieś tworzenie zdjęć na wyższy poziom dzięki drugiej generacji trybu Hasselblad Pro

Jeśli funkcja aparatu Hasselblad w OnePlus 10 Pro drugiej generacji nie wystarczyła, OnePlus wprowadził również tryb Hasselblad Pro. Ta funkcja przenosi funkcję Hasselblada na wyższy poziom, ponieważ tryb może być używany we wszystkich trzech tylnych aparatach – głównym aparacie, teleobiekcie i ultraszerokim aparacie – umożliwiając dostosowanie parametrów ujęcia, od ISO po balans bieli. Aby było jeszcze lepiej, tryb Hasselblad Pro umożliwia systemowi tylnych kamer OnePlus 10 Pro przechwytywanie obrazów w maksymalnie 12-bitowym formacie RAW – co zapewnia więcej informacji i większy zakres dynamiki – wraz z naturalnym rozwiązaniem kolorystycznym Hasselblada dla urządzeń mobilnych. Tryb Hasselblad Pro w OnePlus 10 Pro zawiera nową funkcję o nazwie RAW+, która umożliwia fotografowanie w 12-bitowym formacie RAW przy zachowaniu wszystkich elementów fotografii obliczeniowej OnePlus 10 Pro, takich jak ulepszony zakres dynamiczny i redukcja szumów. Zapewniając wysokiej jakości pliki obrazów, RAW+ zapewnia większą swobodę twórczą podczas edycji ujęć.


Rób zdjęcia jak profesjonalista z Master Style

READ  Chipy Apple M2 i komputery, które będą je zasilać, szczegółowo opisano w nowym przecieku

Zawsze chciałeś robić profesjonalne zdjęcia, ale nie wiesz jak? Przywitaj się z Master Style w OnePlus 10 Pro, który umożliwia robienie zdjęć ze skalibrowanymi kolorami przez profesjonalnych fotografów Hasselblad. Nowa funkcja obejmuje trzy tryby kolorów – Serenity, Radiance i Emerald – skalibrowane odpowiednio przez ambasadora Hasselblad Yin Chao i zwycięzców Hasselblad Masters, Bena Thomasa i Davida Peskinsa. Serenity oddaje wygląd popularnej fotografii modowej Yin Chao i najlepiej nadaje się do portretów, podczas gdy Radiance odtwarza styl hiperrzeczywistości Bena Thomasa, co skutkuje usprawnionymi zdjęciami, którymi można się dzielić. Szmaragd jest wynikiem współpracy z Davidem Peskensem, znanym z fotografii dzikiej przyrody i jest idealny do rejestrowania oszałamiających krajobrazów. Każdy z trzech trybów kolorów OnePlus 10 Pro można znaleźć i zastosować w menu Filtry w aplikacji Aparat.


Ożyw w sobie twórcę filmów dzięki doskonałym specyfikacjom wideo OnePlus 10 Pro

Jeśli zawsze uwielbiałeś nagrywać filmy na smartfonie, tryb filmowy w OnePlus 10 Pro jest właśnie dla Ciebie. Zaprojektowana do renderowania wideo po raz pierwszy w OnePlus 10 Pro, ta funkcja pozwala dostosować takie jak ISO, czas otwarcia migawki i balans bieli przed i podczas fotografowania. Co więcej, tryb filmowania umożliwia nagrywanie w formacie LOG bez wstępnie ustawionego profilu obrazu, zapewniając puste płótno do korekcji kolorów po wykonaniu zdjęć. Wykorzystując moc czujnika Sony IMX789, OnePlus 10 Pro może nagrywać 4K z prędkością do 120 klatek na sekundę i 8K przy 24 klatkach na sekundę. OnePlus 10 Pro obsługuje technologię DualView Video, umożliwiając jednoczesne nagrywanie za pomocą przedniej i tylnej kamery urządzenia.

Wyposażony w najbardziej dynamiczne specyfikacje fotograficzne, OnePlus 10 Pro to siła, z którą należy się liczyć, jeśli chcesz poprawić swoją fotograficzną grę. Aby dowiedzieć się więcej o OnePlus 10 Pro i wszystkich innych funkcjach, które wnosi do stołu,
Kliknij tutaj